Switch to mobile version. Į viršų

Verslo klientams

Padėkite darbuotojams pasirūpinti ateitimi

Lėšų kaupimo programos

Kaip pasiekti, kad geri darbuotojai noriai ir ilgus metus dirbtų Jūsų įmonėje? Veiksminga ilgalaikio skatinimo ir motyvavimo priemonė — darbdavių ir darbuotojų lėšų kaupimo programos.

 • Investicinis gyvybės draudimas „SEB verslui“

  Investicinis gyvybės draudimas „SEB verslui“

  Suteikite galimybę darbuotojams kaupti lėšas ateičiai investuojant draudimo įmokas pagal siūlomas investavimo kryptis. Kiek metų išdirbęs darbuotojas įgyja teisę gauti kaupiamas lėšas, pasirenkate Jūs. Įmokas pagal investicinio gyvybės draudimo sutartį galite mokėti ir Jūs, ir apdrausti darbuotojai. Paslaugą teikia „SEB Life and Pension Baltic SE“ Lietuvos filialas.

  Daugiau

 • III pakopos pensijų fondai „SEB pensija plius“

  III pakopos pensijų fondai „SEB pensija plius“

  Darbuotojai labai vertina darbdavio pagalbą stengiantis pasirūpinti finansiškai saugia senatve. Kaupti papildomą pensiją reikia ne vienus metus, todėl ši programa padeda apsisaugoti nuo dažnos personalo kaitos įmonėje. Kaupiamos lėšos iš karto priklauso darbuotojams. Paslaugą teikia UAB „SEB investicijų valdymas“.

  Daugiau

 • Investicinis gyvybės draudimas „Aprūpintai darbuotojo ateičiai“

  Investicinis gyvybės draudimas „Aprūpintai darbuotojo ateičiai“

  Galite suteikti savo darbuotojams galimybę kaupti lėšas ateičiai investuojant draudimo įmokas pagal siūlomas investavimo kryptis ir pasirūpinti finansine parama jiems arba jų artimiesiems netekties, ligos ar nelaimingo atsitikimo atveju. Paslaugą teikia „SEB Life and Pension Baltic SE“ Lietuvos filialas.

  Daugiau


Tai yra reklaminio pobūdžio informacija apie „SEB Life and Pension Baltic SE“ Lietuvos filialo ir UAB „SEB investicijų valdymas“ teikiamas paslaugas, kuri negali būti interpretuojamas kaip asmeninė rekomendacija ar nurodymas investuoti ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar dalis. Nors turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie laikomi patikimais, SEB bankas, „SEB Life and Pension Baltic SE“ Lietuvos filialas ir UAB „SEB investicijų valdymas“ nėra atsakingi už netikslumus ar nuostolius, kurių gali atsirasti remiantis tokia informacija. Konkretus darbdaviui ar darbuotojui taikomas apmokestinimas priklauso nuo individualių aplinkybių ir ateityje gali būti keičiamas.

Investicijų grąža yra susijusi su rizika, jų vertė gali mažėti arba didėti, o tai, kad anksčiau grąža buvo teigiama, nereiškia, kad tokia ji bus ir ateityje. Tam tikrais atvejais nuostoliai gali viršyti pradinės investicijos sumą. Jei fondai ar Jūs investuojate į finansines priemones užsienio valiuta, keitimo kursų pokyčiai gali turėti įtakos investicijų grąžai. Jūs esate atsakingi už savo investavimo sprendimus, todėl, prieš juos priimdami, turėtumėte susipažinti su išsamia informacija ir konkrečios investavimo krypties ar pensijų fondo strategija, patys arba padedami konsultantų įvertinti, kad, esant infliacijai ar valiutų kursų pokyčiams, pasikeitus rinkos palūkanų normai ar įvykus tam tikriems įvykiams, kurie nepriklauso nuo SEB banko, „SEB Life and Pension Baltic SE“ Lietuvos filialo ar UAB „SEB investicijų valdymas“ valios ir veiksmų, gali sumažėti Jūsų investicijų vertė.

Prieš priimant sprendimą investuoti, rekomenduotina susipažinti su investavimo krypčių ar pensijų fondų aprašymais, prospektais, gauti išsamesnės informacijos apie finansinių priemonių ypatumus, naudą ir rizikos veiksnius. Pasitarti dėl rizikos galite atvykę į pageidaujamą SEB banko skyrių. Ši informacija skelbiama ir banko interneto svetainėje www.seb.lt. Prireikus daugiau informacijos prašom kreiptis į savo SEB banko vadybininką.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad čia minimos paslaugos nėra skirtos investuotojams, kurie priklauso kitai jurisdikcijai negu šias paslaugas teikiantys SEB banko padaliniai, o investavimo galimybių sudarymas, leidimas investuoti ir investavimas tam tikroms jurisdikcijoms priklausančiose vietose, tarp jų ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Japonijoje ir Australijoje, gali būti neteisėtas. SEB bankas negali teikti konsultacijų investavimo klausimais, reklamuoti investicijų, siūlyti ar raginti investuoti ten, kur tai gali būti neteisėta. Jei gyvenate ar šiame tinklalapyje pateikiamą informaciją skaitote būdami vietoje, kuri nepriklauso tai pačiai jurisdikcijai kaip šią informaciją teikiantis SEB banko padalinys, Jūs esate atsakingas už įstatymų ir kitų teisės aktų, kurie gali būti Jums taikomi, laikymąsi. Prireikus daugiau informacijos, prašom kreiptis į savo vadybininką SEB banke arba bet kurį SEB banko skyrių.

 

Svarbu

 

Kontaktai

 • „Skype“
 • Rašykite mums
 • „SEB Life and Pension Baltic SE“ Lietuvos filialas
 • „SEB Life and Pension Baltic SE“ Lietuvos filialo atstovai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.