Switch to mobile version. Į viršų

Verslo klientams

Sušvelninkite palūkanų normų svyravimo poveikį

Palūkanų normos rizikos valdymas

Palūkanų normos atspindi ekonominę šalies ar regiono situaciją ir gali sparčiai keistis. Šie pokyčiai tiesiogiai veikia įmonių ir finansų institucijų veiklos sąnaudas bei investicijas. Palūkanų normos rizikos valdymo priemonės gali padėti Jums apsisaugoti nuo nepageidaujamo palūkanų normos pokyčių poveikio.


Atkreipiame dėmesį į tai, kad čia pateikti duomenys, pavyzdžiai ir informacija apie išvestines finansines priemones yra tik informacinio pobūdžio. Ši informacija parengta neatsižvelgiant ir neįvertinus Jūsų žinių ar patirties, susijusios su konkrečiomis finansinėmis priemonėmis, neturint informacijos apie Jūsų investavimo tikslus, finansinį pajėgumą prisiimti riziką, susijusią su Jūsų investavimo tikslus atitinkančio sandorio sudarymu, todėl ji negali būti interpretuojama kaip asmeninė investavimo rekomendacija, patarimas dėl prekybos išvestinėmis finansinėmis priemonėmis ar investicinis tyrimas, nurodymas ar kvietimas įsigyti konkrečių finansinių priemonių ar jas parduoti ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar sudedamoji dalis. Daugiau informacijos apie rizikos veiksnius rasite leidinyje „Finansinių priemonių rizikos aprašymas" (PDF, 150 KB).

 

Kontaktai

  • „Skype“ (visą parą)
  • Rašykite mums
  • Finansinių priemonių pardavimo skyrius:
    Tel. (8 5) 268 2838
    El. p. fx@seb.lt
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.