Switch to mobile version. Į viršų

Verslo klientams

Rinkos pokyčių įtaką verslui galite valdyti

Rizikos valdymas

Pokyčiai kapitalo, valiutų ar žaliavų rinkose daro įtaką Jūsų turimam finansiniam turtui ir veiklos rezultatams. Esama sprendimų, padedančių pašalinti ar sumažinti nepageidaujamą poveikį.
 

 • Valiutų rizikos valdymas

  Valiutų rizikos valdymas

  Siūlome individualius sprendimus, leidžiančius įmonėms ir finansų institucijoms sumažinti ar pašalinti riziką turėti nuostolių pasikeitus valiutos kursui, taip pat stabilizuoti pinigų srautus ir planuoti ilgesnio laikotarpio pajamas bei išlaidas.

  Daugiau

 • Palūkanų normos rizikos valdymas

  Palūkanų normos rizikos valdymas

  Palūkanų normos atspindi ekonominę šalies ar regiono situaciją ir gali sparčiai keistis. Šie pokyčiai tiesiogiai veikia įmonių ir finansų institucijų veiklos sąnaudas bei investicijas. Palūkanų normos rizikos valdymo priemonės gali padėti apsisaugoti nuo nepageidaujamų pokyčių poveikio.

  Daugiau


Atkreipiame dėmesį į tai, kad čia pateikti duomenys, pavyzdžiai ir informacija apie išvestines finansines priemones yra tik informacinio pobūdžio. Ši informacija parengta neatsižvelgiant ir neįvertinus Jūsų žinių ar patirties, susijusios su konkrečiomis finansinėmis priemonėmis, neturint informacijos apie Jūsų investavimo tikslus, finansinį pajėgumą prisiimti riziką, susijusią su Jūsų investavimo tikslus atitinkančio sandorio sudarymu, todėl ji negali būti interpretuojama kaip asmeninė investavimo rekomendacija, patarimas dėl prekybos išvestinėmis finansinėmis priemonėmis ar investicinis tyrimas, nurodymas ar kvietimas įsigyti konkrečių finansinių priemonių ar jas parduoti ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar sudedamoji dalis. Daugiau informacijos apie rizikos veiksnius ir produktų savybes rasite leidiniuose „Finansinių priemonių rizikos aprašymas" (PDF, 150 KB) ir Išvestinių finansinių priemonių sandorių aprašas" (PDF, 90 KB).

 

Turite rūpesčių dėl šių produktų ar paslaugų?

Kontaktai

 • „Skype“
 • Rašykite mums
 • Finansinių priemonių pardavimo skyrius:
  Tel. (8 5) 268 2838
  El. p. fx@seb.lt
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.