Switch to mobile version. Į viršų

Privatiems klientams

Ar žinote, kokie yra Jūsų poreikiai?

Skirtingais gyvenimo tarpsniais kiekvienas turime skirtingų finansinių poreikių.
Vienokie jie būna pradėjus dirbti savo pirmąjį darbą ir visai kitokie – sukūrus šeimą. Svarbu būsimais savo poreikiais pasirūpinti nedelsiant.

Tikrąją padėtį geriausiai atskleis SEB banko asmeninių finansų specialistai konsultacijoje: jie tiksliai nustatys Jūsų poreikius, tikslus ir parengs asmeninį finansų planą,
kuris padės ateityje tų tikslų siekti lengviau.


Kodėl verta užsiregistruoti į konsultaciją?

 • Apžvelgsime Jūsų finansinę padėtį

  Konsultacijos metu apžvelgsime dabartinę Jūsų finansinę padėtį. Peržiūrėsime, ar Jūsų naudojamos paslaugos atitinka šiandieninius poreikius.
 • Aptarsime ateities planus

  Naudodami išmaniąsias priemones aptarsime Jūsų ateities planus ir įvertinsime, kaip galėtumėte juos įgyvendinti.
 • Rekomenduosime sprendimus

  Susitikimo pabaigoje patarsime, kokių veiksmų turėtumėte imtis šiandien, kad jaustumėtės saugiai dėl savo ateities, rekomenduosime sprendimus, kurie padėtų pasiekti išsikeltus tikslus.
 • Naujiena. Konsultacija internetu

  Nuo šiol pasitarti finansų klausimais yra daug paprasčiau, kadangi tai galite daryti ir internetu.
   
 

Infobanko straipsniai

 • 2017 04 04

  Kaip teisingas elgesys su pinigais gali padėti sutaupyti gyvenimui Tenerifėje

  Dviejų vaikų mama, 34 metų vilnietė Viktorija su sutuoktiniu jau turi aiškią viziją, kur norėtų gyventi išėję į pensiją. Net penkis kartus atostogavę Tenerifėje, jie nusprendė, kad būtent ši vieta jiems labiausiai patinka, ir būtent čia gyvens sulaukę brandaus amžiaus.

  Daugiau

 • 2017 03 28

  Bankas telefone: naujovės, kaip finansus tvarkyti dar patogiau

  Tvarkyti finansinius reikalus dabar galima dar patogiau ir paprasčiau. Kai kurias svarbias finansines operacijas patogiai ir efektyviai atliksite iš bet kurios vietos – namų, darbo ar automobilio. SEB bankas pristato ne vieną naujovę, kuri palengvins išmaniaisiais prietaisais besinaudojančių banko klientų gyvenimą ir padės sutaupyti jiems daug laiko.

  Daugiau

 • 2017 03 20

  Kaip paprastai ir
  patogiai apmokėti
  sąskaitas?

  Greitai, patogiai ir saugiai. Taip už paslaugas atsiskaito tie, kurie yra užsisakę elektroninės (e.) sąskaitos paslaugą. Jie sąskaitas už daugumą paslaugų gauna vienoje vietoje – SEB interneto banke. Ši paslauga visiems įmokų mokėtojams padeda sutaupyti laiko – patikrinti ir apmokėti sąskaitas dar niekada nebuvo taip paprasta.

  Daugiau

 • 2016 09 07

  Dokumentai, kurių prireiks
  norint gauti būsto
  kreditą

  Nusprendėte, kad pirkdami naują būstą skolinsitės iš banko? Rekomenduojame iš anksto pasirūpinti dokumentais, kurių jums prireiks norint gauti būsto kreditą.

  Daugiau

 

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.