Switch to mobile version. Į viršų

Privatiems klientams

Ar žinote, kokie yra Jūsų poreikiai?

Skirtingais gyvenimo tarpsniais kiekvienas turime skirtingų finansinių poreikių.
Vienokie jie būna pradėjus dirbti savo pirmąjį darbą ir visai kitokie – sukūrus šeimą. Svarbu būsimais savo poreikiais pasirūpinti nedelsiant.

Tikrąją padėtį geriausiai atskleis SEB banko asmeninių finansų specialistai konsultacijoje: jie tiksliai nustatys Jūsų poreikius, tikslus ir parengs asmeninį finansų planą,
kuris padės ateityje tų tikslų siekti lengviau.


Kodėl verta užsiregistruoti į konsultaciją?

 

 • Išsiaiškinsite poreikius

  SEB banko specialistai konsultacijoje Jums ar Jūsų šeimai padės nustatyti realius poreikius ir dabartinę finansinę padėtį.
 • Suvoksite savo tikslus

  Taip pat jie padės suvokti savo finansinius tikslus, sužinoti, kokią riziką toleruojate, ir viską apibendrins.
 • Turėsite asmeninį finansų planą

  Susitikimo pabaigoje Jums bus parengtas asmeninis finansų planas: žinosite, kurie Jūsų finansiniai tikslai yra prioritetiniai ir kokios konkrečios banko priemonės galėtų padėti tuos tikslus pasiekti.
   
 

 

Pirmieji trys žingsniai, kurie padės sumaniau valdyti savo finansus:

 
 • Apskaičiuokite, kiek mokesčių sumokate už įvairias banko paslaugas. Pagalvokite, ar galima jiems sutaupyti, pavyzdžiui, pasirinkus SEB banko paslaugų planą.
 • Pradėkite taupyti papildomai, pavyzdžiui, jeigu turite pasidėję indėlį, palūkanas perveskite į atskirą sąskaitą.
 • Parenkite asmeninį ar šeimos biudžetą, interneto banke pasinaudoję SEB paslauga „Finansų planuotojas“. Ji leis išanalizuoti, suplanuoti ir racionaliai tvarkyti savo ar visos šeimos biudžetą – išlaidas ir pajamas.
 • Apskaičiuokite, kiek mokesčių sumokate už įvairias banko paslaugas. Pagalvokite, ar galima jiems sutaupyti, pavyzdžiui, pasirinkus SEB banko paslaugų planą.
 • Pradėkite taupyti papildomai, pavyzdžiui, jeigu turite pasidėję indėlį, palūkanas perveskite į atskirą sąskaitą.
 • Parenkite asmeninį ar šeimos biudžetą, interneto banke pasinaudoję SEB paslauga „Finansų planuotojas“. Ji leis išanalizuoti, suplanuoti ir racionaliai tvarkyti savo ar visos šeimos biudžetą – išlaidas ir pajamas.

 

 

 

Viskas Jūsų rankose – ir dabartis, ir ateitis. Pasirūpinkite savo būsimais poreikiais ir priimkite svarbius sprendimus užtikrintai ateičiai jau dabar.

 

Infobanko straipsniai

 • 2015 06 19

  Trys vienos šeimos kartos: Joana Bartaškienė garbaus amžiaus į jaunystę nekeistų

  Retam lietuviui pagalvojus apie pensiją nušvinta akys – sutrikusi sveikata, socialinė atskirtis, bandymas sudurti galą su galu jau tapo įprastu šalies senjoro kasdienybės paveikslu. SEB banko iniciatyva atliktas pasirengimo pensijai rodiklio tyrimas parodė, kad du trečdaliai (64 proc.) lietuvių nelaukia pensijos ir nesitiki, kad senatvėje galės pailsėti ir džiaugtis gyvenimu.

  Daugiau

 • 2015 06 17

  Nekilnojamasis turtas: ką reikėtų žinoti ieškantiems nuosavo būsto

  Būsto įsigijimas – svarbus ir itin atsakingas žingsnis: gyvenamojo rajono, energinės naudingumo klasės pasirinkimas, gamtos artumas, susisiekimo ir socialinė infrastruktūra, architektūra, o kur dar būsto planas, išlaikymo išlaidos ir kaimynystė. Kaip nepasiklysti nekilnojamojo turto labirintuose ir išsirinkti savo svajonių namus?

  Daugiau

 • 2015 06 09

  G. Martirosianaitė: dabartinis jaunimas labiau stengiasi planuoti ateitį ir finansus

  Bėgdami nuo senatvės nesusimąstome, kad ji vis viena ateina ir dažnai – toli gražu ne tokia, kokios norėtume. SEB banko inicijuoto Pasirengimo pensijai rodiklio tyrimo duomenimis, net 69 proc. lietuvių niekada nesidomėjo, kokio dydžio bus jų pensija ir kaip tai paveiks jų kasdienį gyvenimą.

  Daugiau

 • 2015 05 05

  Kaip nugyventi
  šimtą metų ir tuo
  džiaugtis?

  Ne vieną šimtą metų visos pasaulio tautos svajojo apie tai, kaip nugyventi kuo ilgesnį gyvenimą. Daugybė mitų ir legendų gaubia ilgaamžiškumo paslaptį, o žmonės nuolat išbando net ir drastiškas priemones, kurios, jų manymu, turėtų padėti nugyventi šimtą ar net daugiau metų. Tad kur slypi ilgaamžiškumo paslaptis, kaip ne tik gyventi šimtą metų, bet ir tuo džiaugtis?

  Daugiau

 

Kasdien reikia priimti sprendimus – sunkius, nepatogius ir sudėtingus.
Bet ar tikrai juos priimame? Ką jau šiandien galime padaryti, kad ateitį pasitiktume tinkamai pasiruošę?
Apie visa tai – dokumentinėje dramoje  „Rytojus atėjo vakar“.

Sekite filmo herojų žingsniais, stebėkite gyvenimiškas situacijas, į kurias jie patenka,
ir kartu su žinomais Lietuvos ekspertais pabandykite pagalvoti, kokie pokyčiai mūsų laukia per artimiausius 30 metų.
 

Nors atrodo, kad ateitis tolima, iš tiesų ji prasideda šiandien. Tai viena iš minčių, gvildenamų „Rytoj, po 30 metų“ – radijo laidų cikle apie mūsų laukiančią ateitį. Ją Gitanas Nausėda aptaria su žymiais visuomenės veikėjais: Valdu Adamkumi, Algirdu Kaušpėdu, Austėja Landsbergiene ir kitais. Raskime valandą ir pasiklausykime, kokią ateitį brėžiame šiandien. Nes dabar pats laikas ją pakeisti.

Radijo laidų įrašai


Nuo demografijos iki šalies identiteto apibrėžimo ir kaitos

Per pastaruosius 30 metų Lietuva neatpažįstamai pasikeitė – nuo okupuotos sovietinės provincijos iki kasdien vis geriau savarankiško gyvenimo besimokančios vakarietiškos demokratijos. Ar artimiausi 30 metų mums žada tokius pat palankius pokyčius? Ar už juos neteks sumokėti savo nacionaline savastimi ir išskirtinumu? Apie tai G. Nausėda kalbasi su architektu Algirdu Kaušpėdu ir filosofu Mindaugu Kubiliumi.


Geopolitiniai pokyčiai mūsų artimiausioje aplinkoje ir pasauliniu mastu

Po apgaulingai ramios pauzės pasaulis vis labiau kunkuliuoja – jėga perbraižomos valstybių sienos, krenta ir kyla režimai, o kai kas kalba netgi apie civilizacijų žlugimą. Kiek mes turime galimybių suvaldyti tokius neprognozuojamus protrūkius ir kaip atrodys pasaulio žemėlapis po 30 metų, Gitanas Nausėda diskutuoja su politologe Margarita Šešelgyte ir istoriku Šarūnu Liekiu.

 

Individualizmo tendencijos

Šalies ateitis neįsivaizduojama be išsilavinusios ir žingeidžios naujosios kartos. Ar dabartinė ugdymo sistema pajėgi tokią užauginti? Kaip suderinti didėjantį individualizmą su bendrabūvio poreikiais, kokie švietimo ir auklėjimo prioritetai turi diktuoti ateitį, Gitanas Nausėda aptaria su edukologe Austėja Landsbergiene ir pedagogu Sauliumi Jurkevičiumi.

 

Globalinis atšilimas ar tiesiog klimato kaitos ciklas

Globalinis atšilimas seniai nustojo būti kvestionuojama teorija. Tačiau kokios praktinės pasekmės pasauliui ir Lietuvai iš šylančio oro, kylančio jūros lygio ir floros bei faunos migracijos į šiaurę? Kaip keisis mūsų aplinka, gamta, o gal ir žemės ūkis, Gitanas Nausėda kalba su prezidentu Valdu Adamkumi ir autore Goda Azguridiene.

 


Technologijos ir mokslas.
Svarbiausi būsimi išradimai, jų įtaka produktyvumui ir bendravimui

Daugybė rytojaus mokslo ir technologijų išradimų šiandien jau yra išrasti. Jie tik laukia, kol galės atsidurti mūsų rankose. Tačiau stulbinantis pažangos tempas žada dar daugiau naujovių, kurios gali radikaliai pakeisti mūsų darbą ir laisvalaikį. Apie juos Gitanas Nausėda kalbasi su visuomenininku Tadu Langaičiu ir išradėju Kristijonu Vizbaru.

 

 

 

Finansinio raštingumo testas
Ar kontroliuoju savo pinigus?


Šio testo tikslas – įsivertinti savo finansines žinias.
Jį atlikę sužinosite, kokių žinių Jums trūksta ir ką reikėtų tobulinti norint geriau tvarkyti savo pinigus.
Testas yra anoniminis – Jūsų rezultatai nebus viešai skelbiami.

 

 

 

 

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.