Keisti kalbą:
Image
girl, light, night

Jūsų pasirinkimai – globaliems pokyčiams.

Paragraphs

Kodėl mums rūpi tvarumas?

Nauji mūsų siekiai ir tikslai klimato kaitos srityje

SEB bankas atlieka svarbų vaidmenį finansuodamas prasidėjusį perėjimą prie tvarios ekonomikos. Ši transformacija apima daug verslo sričių: transporto, energetikos, maisto pramonės ir kitas. Tam, kad sėkmingai pereitume prie tvarios ekonomikos, turėsime įveikti nemažai iššūkių. Jiems spręsti bus reikalingos didelės investicijos ir visos visuomenės, įskaitant ir mūsų, įsitraukimas. 

 

Tvarumo ir klimato kaitos klausimai yra kaip niekada aktualūs. Akivaizdu, kad tvarumas yra ekonomiškai naudingas ir banko klientams, ir visai visuomenei, todėl SEB bankas aktyviai prisideda prie sprendimų, susijusių su tvarumu. Džiaugiamės, kad SEB banko tvarumo strategija atitinka Paryžiaus klimato kaitos susitarimą bei Jungtinių Tautų darnaus vystymo tikslus.

Mūsų pasiūlymai

Esame įsitikinę, kad galime daryti teigiamą įtaką kuriant tvarią ekonomiką padėdami savo klientams pereiti prie tvaraus verslo.

Verslumas ir inovacijos

Esame įsitikinę, kad versliai mąstantys žmonės ir inovatyvios įmonės yra itin svarbūs kuriant geresnį pasaulį.

Mūsų poveikis

Mūsų daromas poveikis aplinkai susideda iš dviejų dalių. Pirma – tai mūsų pačių tiesioginė įtaka organizuojant įmonės veiklą. Antra – tai SEB paslaugų įtaka mūsų klientams.

Mūsų tvarumo kryptis

Tarptautiniai įsipareigojimai, vidinės taisyklės ir politikos bei skaidrus tvarios veiklos valdymo modelis užtikrina, kad mūsų tvarios veiklos iniciatyvos bus įgyvendinamos.  Mes tikime, kad tvarumo integravimas mums leis dar labiau išnaudoti mūsų gebėjimus kuriant vertę klientams. Mūsų žinios, gebėjimai ir įsipareigojimas skatinti tvarią ekonomiką – tai sėkmės receptas įgyvendinant su tvarumu susijusius tikslus.

SEB mes tikime, kad kiekvieno iš mūsų pasirinkimai gali lemti geresnę ateitį.

Todėl SEB bankas palaiko versliai mąstančius žmones, kurie skatina tvarumą, aplinkai draugiškus produktus bei sprendimus.

Media