Keisti kalbą:

„Jaunimo laboratorija“ – apmokama praktikos programa

Paragraphs
 • Realių banko iššūkių sprendimas
 • Kūrybinis darbas komandose
 • Vasaros praktika
 • Vilnius/Ryga/Talinas
 • Atlygis už praktiką
Media

Įdomu, kaip atrodys tavo diena?

60 proc. savo laiko skirsi darbui banke

 • Dirbsi viename iš banko padalinių ir spręsi realius iššūkius, kurie padės įgyti profesinių įgūdžių.
 • Turėsi asmeninį mentorių, kuris rūpinsis tavo veikla ir tobulėjimu.
 • Bendradarbiausi bei mokysiesi iš patyrusių savo sričių profesionalų.
 • Universitete įgytas teorines žinias paversi realiais profesiniais įgūdžiais dirbdamas savo pasirinktame padalinyje.

40 proc. savo laiko skirsti inovatyviai ir kūrybinei veiklai

 • 6 savaites kiekvieną antradienį dalyvausi kūrybinėse dirbtuvėse, idėjų generavimo sesijose ir susitikimuose su įvairių sričių profesionalais.
 • Būsi 4–6 žmonių komandos dalimi ir turėsi galimybę įsijausti į startuolio vaidmenį – kurti prototipus ir testuoti naujas idėjas.
 • Varžysiesi su kitomis komandomis ir kovosi dėl geriausios komandos titulo Baltijos šalių DEMO dienoje.
 • Ieškosi įkvėpimo vidiniuose darbuotojų renginiuose ir seminaruose su išoriniais svečiais.

Atranka į „Jaunimo laboratoriją“ jau baigėsi.
Kviečiame kandidatuoti kitais metais.

 1. Kovo 1–31 d. pateik paraišką dalyvauti programoje „Jaunimo laboratorija“.
 2. Iki balandžio 13 d. susisieksime ir pranešime, kurie kandidatai kviečiami į atrankos renginį.
 3. Balandžio 20 d. vyks virtualus atrankos renginys.
 4. Iki gegužės 4 d. informuosime, ar esi atrinktas dalyvauti programoje.
 5. Gegužės mėnesį kviesime pasirašyti sutartį.
 6. Liepos 2 d. vyks „Jaunimo laboratorijos“ atidarymo renginys.

Prisijunk prie vasaros praktikos, jei

 • galėsi dalyvauti programoje nuo birželio pabaigos iki rugpjūčio vidurio
 • turėsi galimybę kiekvieną darbo dieną fiziškai būti darbo vietoje kartu su savo mentoriumi ir kiekvieną antradienį leisti SEB inovacijų centre
 • tiki, kad bankininkystės sektorius privalo keistis ir esi pasiruošęs padėti tų pokyčių pasiekti

Dalyvių įspūdžiai iš praėjusių metų programos

„Jaunimo laboratorija“ – puiki proga studentams įgauti ne tik juos dominančios srities patirties, bet ir išmokti dirbti komandoje, spręsti realius banko iššūkius. Aš pati praktiką atlikau Produktų ir IT skyriuje, dirbau kaip programinės įrangos testuotoja. Tai man padėjo suprasti, kaip vyksta darbas IT komandoje įgyvendinant didelį projektą. Supratau, kad tai vieta, kur norėčiau tęsti savo karjerą, todėl labai apsidžiaugiau, kai gavau pasiūlymą įsidarbinti.

/ Aneta Bagačiūnaitė

„Jaunimo laboratorija“ – unikali galimybė pažinti, kaip veikia bankas iš vidaus, ir tapti banko dalimi. Savo praktiką atlikau Baltijos šalių operacijų centre, tad mačiau, kaip mūsų, klientų kasdieninės operacijos yra atliekamos banko sistemose. Po šešių savaičių vykdant ne tik kasdienines banko darbuotojo užduotis, bet ir sprendžiant banko iššūkius, gavau kvietimą likti banke ilgiau ir tapti tikra bankininke. Jau daugiau negu pusę metų kiekvieną rytą su šypsena, varstau SEB banko duris.

/ Giedrė Ivoškaitė

SEB praktika buvo ne tik darbas savo srityje – turėjome ir iššūkių, kuriuos sprendžiant reikia ne tik profesinės kompetencijos, bet ir gebėjimo analizuoti problemas, rasti sprendimą , išmokti dirbti komandoje. Po praktikos peržiūrėdavau darbo skelbimus. Kai radau sau tinkantį pasiūlymą, – užpildžiau paraišką. Su manim susisiekė vadovė, pas kurią atlikau praktiką. Ji ir pakvietė į pokalbį. Aš aplikavau todėl, kad patiko atmosfera ir pats darbo pobūdis.

/ Paulius Dzenkaitis

Vasarą į praktiką kandidatavau, nes bankas man visada atrodė patraukli darbo vieta, kur būtų įdomu išbandyti save. Pradėjusi atlikti praktiką supratau, kad neklydau. Kiekvieną dieną čia gavau iššūkių, idėjų, sprendimų. Ir nors iššūkių kyla nemažai, atmosfera darbe visuomet išliko puiki! Gavusi pasiūlymą prisijungti prie komandos, visiškai nedvejojau ir esu labai laiminga, galėdama būti SEB banko dalimi.

/ Dovilė Šalkutė

Atėjau į „Jaunimo laboratoriją“, nes norėjau įdomios veiklos vasarai. Sezoniniai darbai jau pabodo, norėjau išbandyti save su studijomis susijusioje srityje – pasirinkau programavimą. Tačiau šioje praktikoje ne tik radau tai, ko ieškojau. Viskas pranoko mano lūkesčius. Praktikos vietoje susipažinau su draugišku kolektyvu. Teko net išmokti naują programavimo kalbą. Ne ką mažiau laukdavome ir antradienių – tada visi praktikantai susirinkdavome į Inovacijų centrą kurti mažojo startuolio. Ten tekdavo sujungti kūrybą ir kritinį mąstymą iškeliant problemas, ieškant sprendimų ir visa tai realizuojant vos per kelias savaites. Po praktikos, praėjus keliems mėnesiams, su manimi susisiekė mano praktikos vadovas ir pasiūlė darbo vietą. Tai išgirdęs tikrai nedvejojau, nes žinojau, kad čia būsiu vėl gerai sutiktas. Nemanau, kad būčiau keitęs kaip kitaip visą šią patirtį.

/ Deividas Šimkus