Switch to mobile version. Į viršų

Žmogiškųjų išteklių valdymas

 

Padedame darbuotojams kiekviename žingsnyje, pradedant darbo paieška bei įdarbinimu, baigiant ugdymu bei atlygiu.

Mes ne tik valdome kiekvieną personalo padalinio veiklos etapą, bet ir teikiame pagalbą darbuotojams telefonu ar e. paštu, rengiame dokumentus, tokiu būdu užtikrindami, kad mūsų komandose dirbtų geriausi darbuotojai ir jose puikiai jaustųsi.

Be kasdienių užduočių, taip pat įgyvendiname įkvepiančius projektus, padedančius atskleisti galimybes ir skatinančius tobulėjimą įvairiausiose srityse – valdant talentus, mokant darbuotojus ar net dirbant su dirbtinio intelekto valdomomis priemonėmis.

 

Darbo pasiūlymai

Savybės, kurias vertiname

 

 •  

 • Komandiškumas

 • Kūrybiškumas

 • Kritinis mąstymas

 • Dėmesys detalėms


Dėmesio centre

 • Aida

  Aida yra SEB skaitmeninė padėjėja, kuri, naudodamasi pokalbių programėle, gali darbuotojams atsakyti į nesudėtingus personalo valdymo srities klausimus. Aidą mokyti ėmėme 2017 metų rudenį, pradėję diegti koncepcijos pagrįstumo projektą, skirtą išsiaiškinti esminius dalykus, kuriuos Aida turėtų išmanyti, pavyzdžiui, informaciją apie atostogas dėl ligos, išmokas, sveikatingumą ir kt. Ateityje Aida galės padėti atlikti ir sudėtingesnes užduotis.

 • Moderatorių bendruomenė

  Moderatorių bendruomenę mūsų komanda įkūrė norėdama padėti darbuotojams įgyti susitikimų planavimo ir vadovavimo jiems seminarų bei mokymų metu. Sukūrėme visas priemones, padedančias išsiaiškinti grupių dinamiką ir vadovauti komandoms taip, kad jų nariai noriai dalyvautų veikloje, prisiimdami atsakomybę ir jausdamiesi motyvuoti.

 • Procesų ekspertų forumas

  Šį forumą sukūrėme, kad visi galėtų būti išgirsti. Kartais susitinkame įkvepiančioje aplinkoje aptarti tokias žmogiškųjų išteklių srities kompetencijas kaip valdymas, plėtra, ugdomasis vadovavimas ir informacijos perdavimas bei peržvelgiame procesus, naudodamiesi paslaugų kūrimo metodika. Bene didžiausia šių susitikimų vertė – itin įdomūs savo įžvalgomis apie ateities žmogiškųjų išteklių valdymą besidalijantys pranešėjai.

 

 
Rūta
Procesų tobulinimo specialistė
 
Mano darbas man įdomus, nes jaučiu, kad turiu įtakos organizacijos pokyčiams ir kuriu vertę. SEB grupės paslaugų centras daug dėmesio skiria darbuotojų tobulėjimui, gerovei ir gerai savijautai – tą pastebėjau jau pirmojo savo darbo pokalbio metu. Jei ieškote dinamiškos darbo aplinkos, padedančios išeiti iš komforto zonos, radote tinkamą vietą.
Rūta
Procesų tobulinimo specialistė

 

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.