Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2020 03 13 - 09:05

„Smart-ID“ paskyrą galima susikurti nuotoliniu būdu

Nuo šiol autentifikavimo ir pasirašymo internete sprendimą „Smart-ID“ galima susikurti nauju būdu – pasinaudojus automatiniu biometriniu asmens tapatybės patvirtinimu. Šis bendrovės „SK ID Solutions“ metodas leidžia susikurti „Smart-ID“ paskyrą nuotoliniu būdu.

„Smart-ID“ paskyra, sukurta naudojant biometrinį autentifikavimą, yra lygi ranka rašytam parašui ir atpažįstamas visoje ES.

Kvalifikuotas „Smart-ID“ – be apsilankymo banke

Iki šiol susikurti „Smart-ID Basic“ buvo galima naudojantis slaptažodžių generatoriumi, o kvalifikuotą „Smart-ID“ paskyrą, kuri suteikia dar daugiau galimybių, – mobiliuoju parašu ar nuvykus į banko padalinį. Dabar kvalifikuoto „Smart-ID“ paskyrą galima susikurti nuotoliniu būdu net ir neturint mobilaus parašo.

Norėdamas pasinaudoti nauja galimybe vartotojas privalo turėti galiojantį asmens dokumentą – pasą ar asmens tapatybės kortelę – ir išmanųjį mobilųjį įrenginį su veikiančia kamera ir NFC galimybe. Vartotojas taip pat turi būti anksčiau naudojęs „Smart-ID“. Jei įvykdytos šios sąlygos, galima pradėti automatinį biometrinį tapatybės patikrinimo procesą, kurį sudaro septyni paprasti ir greiti žingsniai.

Naujas tapatybės patvirtinimo metodas, kurį jau įvertino ir patvirtino atestuoti Austrijos auditoriai TÜViT bei Estijos informacinių sistemų tarnyba, yra novatoriškas dėl kelių priežasčių:

  1. Naudojant tik biometrinį autentifikavimą sukuriamas Europos Sąjungoje pripažįstamas kvalifikuotas el. parašas.
  2. Biometrinio tapatybės patvirtinimo proceso metu duomenys sistemoje yra apdorojami automatiškai, t. y. nedalyvaujant specialistams.
  3. Tokia registracija trunka vos keletą minučių. Šis procesas įvertintas kaip lygiavertis fiziniam autentifikavimui.

Daugiau informacijos

Išsamesnės informacijos, kaip patvirtinti savo tapatybę ir susikurti kvalifikuotą „Smart-ID“, galima rasti atsakymuose į dažniausiai užduodamus klausimus ir peržiūrėjus šį vaizdo įrašą.
 

Pensija

Kontaktai

  • „Skype“
  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.