Keisti kalbą:
Image

Rinkitės pensijų fondus, kurie patenka tarp TOP3 didžiausią grąžą uždirbusių fondų Lietuvoje.*

*Lietuvos bankas, 2019 01 01 – 2024 03 30 duomenys. 

Paragraphs

Jūsų asmeninis pensijos puslapis

  • Jūsų sukauptos pensijos apžvalga
  • Skaičiuoklė, kuri padės apskaičiuoti Jūsų pensijos dydį
  • Vertinga informacija renkantis tinkamiausią kaupimo sprendimą
  • Galimybė daryti greitus ir patogius sprendimus dėl Jūsų kaupiamos pensijos

II pakopos pensija

Galimybė kaupti papildomas lėšas senatvei pensijų fonduose, kurių investavimo strategija atitinka kaupiančiojo amžių. Įmokos pervedamos automatiškai. Jas sudaro dvi dalys – dalis, apskaičiuota nuo Jūsų atlyginimo, ir skatinamoji įmoka iš valstybės biudžeto. Sulaukus pensinio amžiaus sukauptos lėšos išmokamos papildomai su „Sodros“ mokama senatvės pensija.

III pakopos pensija

Papildomas lankstus kaupimas asmeninėmis lėšomis siekiant užsitikrinti norimo dydžio pensiją. Nuoseklų ir ilgalaikį lėšų kaupimą skatina valstybė – galite pasinaudoti gyventojų pajamų mokesčio lengvata. Pasirinkite, kuris iš dviejų mūsų siūlomų III pakopos sprendimų Jums tinka labiausiai. 

Kodėl verta kaupti pensijai papildomai?

Dėl ilgėjančios vidutinės gyvenimo trukmės būsimų pensininkų skaičius auga sparčiau negu mokesčius mokėsiančių gyventojų dalis. Visuomenės senėjimas tiesiogiai lemia valstybės mokamos pensijos (I pakopa) dydį, kuris, prognozuojama, 2040 metais tesudarys 30 proc. buvusių pajamų.
Norint išlaikyti įprastą gyvenimo kokybę senatvėje, rekomenduojama užsitikrinti 70–80 proc. iki tol buvusių pajamų. Tai galite pasiekti kaupdami visose trijose pakopose.
Ilgalaikės investicijos padeda sukaupti daugiau – investuojamos ne tik įmokėtos įmokos, bet ir už jas gauta grąža. Kuo anksčiau pradėsite ir ilgiau kaupsite, tuo daugiau sukaupsite ir lengviau pasieksite norimą rezultatą.
Valstybė skatina kaupimą pensijai. Kaupiant II pakopos fonduose, įmoka iš valstybės biudžeto yra didesnė negu 235 Eur per metus, o kaupiantieji III pakopos fonduose kasmet gali susigrąžinti iki 300 Eur gyventojų pajamų mokesčio.

Jūsų pasirinkimai – globaliems pokyčiams

Ar kada susimąstėte, kad, pasirinkę tvariai investuojančius pensijų fondus, savo santaupomis prisidėsite prie to, kad pasaulis taptų geresne vieta gyventi?