Keisti kalbą:
Image

Mums svarbu, kad kaupti pensijai Jums būtų lengva ir patogu

SEB interneto banko skiltyje „Mano pensija“ aiškiai ir paprastai pateikiama Jūsų pensijos apžvalga. Kaupti pensijai yra lengva ir patogu.

Paragraphs

 Išsami Jūsų pensijos apžvalga

 Pensijos skaičiuoklė, padėsianti apskaičiuoti pensijos dydį

Vertingi patarimai dėl savo pensijos

 Stebėkite savo sukauptą pensiją SEB mobiliojoje programėlėje

 
Media

Jūsų pensijos prognozė

Norėtumėte sužinoti savo būsimos pensijos dydį? Ši informacija yra pateikiama SEB interneto banko skiltyje „Mano pensija“. Informacija yra reguliariai atnaujinama remiantis pateikta informacija apie Jūsų pajamas. 

Apskaičiuoti pensiją

Naujienos ir priminimai

Kaupimas pensijai yra tarsi maratonas, o ne trumpas sprintas. Ir vis dėlto net ir kaupiant ilgą laiką būtinos periodinės peržiūros. Dalindamiesi naujausiomis rinkos aktualijomis ir naujienomis siekiame, kad būtų suteikta informacija ir patarimai, kurie leistų padidinti ar išlaikyti sukauptą turtą.  

  • Tinkamiausi II ir III pensijų pakopų planai
  • Mokesčių lengvata (GPM) už įmokas, įmokėtas į III pakopos pensijų fondą (-us)
  • Turto, sukaupto II ir III pakopos pensijų fonduose, paveldėjimas 

 

Sukaupkite daugiau

Pensijų skaičiuoklė parodo, kiek reiktų sukaupti, kad pasiektumėte savo tikslus. Sukaupti norimą sumą galėsite lengviau, jei užsisakysite automatinį e. sąskaitos apmokėjimą arba periodiškai įmokėsite papildomą (-as) įmoką (-as).

Skaityti daugiau


Nuotraukoje matoma informacija yra tik pavyzdys (pateiktas pensijos dalyvio, kuriam 30 metų, kaupimo pavyzdys). Norėdami sužinoti, kokio dydžio galėtų būti Jūsų pensija, pasinaudokite interneto banke esančia skaičiuokle.

Kaupkite savo pensijai SEB

II pensijų pakopa

3 proc. Jūsų atlyginimo ir 1,5 proc. šalies vidutinio darbo užmokesčio vidurkio skiriama Jūsų II pakopos pensijų fondui. Pasirinkite tinkamą pensijų fondą pagal savo amžių.

Pradėti kaupti

III pensijų pakopa

Jei kaupiate tik I ir II pensijų pakopose, Jūsų pensija sudarys apie 50 proc. Jūsų dabartinių pajamų.* Tačiau suma būtų daug didesnė, jeigu kauptumėte ir III pakopoje.

Pradėti kaupti


*Prognozė, kokią dabartinių pajamų dalį galėtų pakeisti būsima pensija, parengta pagal Lietuvos banko 2022 m. pranešime „Kaupimas pensijai: ką gali pasiūlyti pensijų fondai?“ paskelbtus duomenis.