Keisti kalbą:
Image
An elderly man is sitting in an armchair and stroking a dog

Rytojų kuriame šiandien.
Kaupkite savo aprūpintai ateičiai

Paragraphs

Investicinis gyvybės draudimas „Aprūpinta senatvė“

Jūsų pajamos ateityje priklausys nuo sprendimų, kuriuos priimate šiandien. 
Ekspertai prognozuoja, kad dėl demografinių pokyčių 2040 metais „Sodros“ pensija sudarys vos trečdalį iki tol gauto atlyginimo. Be to, ilgėjant vidutinei gyvenimo trukmei, sulaukę pensijos, gyvensime ilgiau negu ankstesnės kartos.
Tam, kad užsitikrintumėte norimas pajamas senatvėje, ypač svarbu tampa savarankiškai kaupti lėšas. Kuo anksčiau pradėsite tuo rūpintis, tuo paprasčiau ir daugiau sukaupsite.
Vienas iš populiarių būdų kaupti lėšas – investicinis gyvybės draudimas „Aprūpinta senatvė“. Paslaugos teikėjas – „SEB Life and Pension Baltic SE“ Lietuvos filialas.

Užsitikrinsite finansiškai saugesnę ateitį — sukaupsite papildomų lėšų ir gausite didesnes pajamas senatvėje.
Sau patogiausiu būdu įmokas mokėsite tada, kada norėsite. Įmokos dydį ir reguliarumą pasirinksite pagal taupymo tikslus, laikotarpį ir savo finansines galimybes.
Kaupiamos lėšos yra Jūsų nuosavybė – Jūs patys nuspręsite, kaip ir kada jomis naudotis, arba lėšos bus paveldėtos paskirtų naudos gavėjų.
Galėsite pasinaudoti gyventojų pajamų mokesčio lengvata – kasmet susigrąžinti iki 300 Eur gyventojų pajamų mokesčio.

Galimybė susigrąžinti iki 300 Eur per metus

Kodėl verta rinktis paslaugą „Aprūpinta senatvė“?

Pradėti kaupti galite vos nuo 20 Eur/mėn. sau patogiu būdu. Vidutiniškai ilgalaikiam kaupimui skiriama 50 Eur/mėn.
Norėdami sukaupti daugiau, galėsite įmokėti didesnę sumą arba nustatyti reguliarų mokėjimo būdą.
Kaupiamos lėšos yra investuojamos, todėl, tikėtina, uždirbsite daugiau ir apsaugosite kaupiamas lėšas nuo nuvertėjimo.
Galėsite pasirinkti draudimą nuo nelaimingų atsitikimų. Išmoka apsaugos nuo netikėtų ir įprastai didelių išlaidų įvykus nelaimingam atsitikimui, galėsite tęsti kaupimą ateičiai nepertraukiamai. 

Jums nereikia būti specialistu – mes padėsime pasirinkti įmokų investavimo kryptį 

Investavimo krypčių sąrašas Atsakingas investavimas

  • Investavimo kryptį geriausia rinktis atsižvelgus į kaupimo laikotarpį ir priimtiną investavimo riziką.
  • Iš SEB siūlomų investavimo krypčių sau tinkamiausią turėtų rasti ir mėgstantys rizikuoti bei siekiantys didesnės investicijų grąžos, ir atsargūs klientai, sutinkantys gauti mažesnę grąžą, bet norintys, kad jų investicijos nenuvertėtų.
  • Įvertinę Jūsų poreikius, parinksime Jums priimtiną investicijų valdymo būdą – aktyviai valdomus ar pasyviai valdomus (indekso) fondus.
  • SEB teikiamos investavimo kryptys užtikrina ne tik konkurencingą fondų pasiūlymą, bet ir vienus iš mažiausių fondų įkainius.
  • Padėsime priimti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą. Užsiregistruokite į nemokamą konsultaciją, ir mūsų vadybininkai patars, kaip nustatyti, kokia investavimo rizika Jums priimtina, padės pasirinkti tinkamą investavimo kryptį. Pasirinktą investavimo kryptį prireikus galėsite SEB interneto banke nemokamai keisti visą sutarties laikotarpį.

Pensijų išmokos

Sukauptomis lėšomis galite pasinaudoti, kai to Jums prireiks. Jeigu sutartis bus galiojusi 5 metus ar ilgiau ir gaunant išmoką iki senatvės pensijos bus likę ne daugiau kaip 5 metai, sukaupta suma laikotarpio pabaigoje nebus apmokestinta.

Pasibaigus sutarties laikotarpiui

Nutraukus sutartį anksčiau, negu nustatytas terminas

Draudimo išmoka nelaimingo atsitikimo metu arba sukauptų lėšų paveldėjimas mirties atveju

Čia pateikiama reklaminio pobūdžio informacija apie „SEB Life and Pension Baltic SE“ Lietuvos filialo teikiamas investicinio gyvybės draudimo paslaugas. Ji negali būti interpretuojama kaip asmeninė rekomendacija ar nurodymas investuoti ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar dalis. Nors turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie laikomi patikimais, SEB bankas ir „SEB Life and Pension Baltic SE“ Lietuvos filialas nėra atsakingi už netikslumus ar nuostolius, kurių gali atsirasti remiantis tokia informacija. Konkretus apmokestinimas priklauso nuo individualių su Jumis susijusių aplinkybių ir ateityje gali būti keičiamas.

Investicijų grąža yra susijusi su rizika, jų vertė gali mažėti arba didėti, o tai, kad anksčiau grąža buvo teigiama, nereiškia, kad tokia ji bus ir ateityje. Tam tikrais atvejais nuostoliai gali viršyti pradinę investiciją. Jei investuojama į finansines priemones užsienio valiuta, valiutos keitimo kurso pokyčiai gali turėti įtakos investicijų grąžai.

Jūs esate atsakingi už priimtus investavimo sprendimus, todėl, prieš juos priimdami, turėtumėte susipažinti su išsamia informacija bei konkrečios investavimo krypties strategija ir patys ar padedami konsultantų įvertinti, kad, esant infliacijai ar valiutų kursų pokyčiams, pasikeitus rinkos palūkanų normai ar įvykus tam tikriems įvykiams, kurie nepriklauso nuo SEB banko ar „SEB Life and Pension Baltic SE“ Lietuvos filialo valios ir veiksmų, gali sumažėti Jūsų investicijų vertė.

Prieš priimant sprendimą investuoti, rekomenduotina susipažinti su investavimo krypčių aprašymu ir fondų, į kuriuos investuojama pagal šią kryptį, prospektais, gauti išsamesnės informacijos apie šių finansinių priemonių ypatumus, naudą ir rizikos veiksnius. Šios informacijos galite teirautis paskambinę telefonu +370 5 268 2800 arba atvykę į pageidaujamą SEB banko skyrių.

Klientai, neatitinkantys siūlomų sudaryti draudimo sutarčių standartinėse taisyklėse nurodytų kriterijų, gali kreiptis dėl draudimo sutarties sudarymo individualiomis sąlygomis.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad čia minimos paslaugos nėra skirtos investuotojams, kurie priklauso kitai jurisdikcijai negu šias paslaugas teikiantys SEB banko padaliniai, o investavimo galimybių sudarymas, leidimas investuoti ir investavimas tam tikroms jurisdikcijoms priklausančiose vietose, tarp jų ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Japonijoje ir Australijoje, gali būti neteisėtas. SEB bankas negali teikti konsultacijų investavimo klausimais, reklamuoti investicijų, siūlyti ar raginti investuoti ten, kur tai gali būti neteisėta. Jei gyvenate ar šiame tinklalapyje pateikiamą informaciją skaitote būdami vietoje, kuri nepriklauso tai pačiai jurisdikcijai kaip šią informaciją teikiantis SEB banko padalinys, Jūs esate atsakingi už įstatymų ir kitų teisės aktų, kurie gali būti Jums taikomi, laikymąsi. Prireikus daugiau informacijos, prašom kreiptis į savo vadybininką arba atvykti į bet kurį SEB banko skyrių.

Ginčai, susiję su draudimo sutartimi, sprendžiami derybų būdu, o nesusitarus – teisės aktų nustatyta tvarka nagrinėjami neteismine tvarka Lietuvos banke (Gedimino pr. 6, Vilnius, daugiau informacijos www.lb.lt) arba Lietuvos Respublikos teismuose.