Switch to mobile version. Į viršų

Apie SEB

Rėmimas ir investavimas į visuomenę

Mūsų įsipareigojimas ateities kartoms

Visus mūsų remiamus projektus sieja rūpestis ateities kartomis. Remdami organizacijas ir jų projektus šiandien, siekiame, kad parama būtų skirta ilgalaikiams tikslams įgyvendinti. Šis siekis įgyvendinamas laikantis SEB banko rėmimo strategijos, kuri pabrėžia, kad investicijos į visuomenę yra mūsų misija.

Remtinų projektų atranka

Norėdami įvertinti, kokius projektus galėtume remti, kokius priimti sprendimus, vadovaujamės bendrais SEB kriterijais:

 • remiame tuos projektus, kurie mums, kaip rėmėjams, suteikia galimybę būti aktyviems dalyviams – dalyvauti įgyvendinant projektus ir teikti finansinę paramą
 • projektų rėmimo veikla gerina SEB įvaizdį ir atitinka mūsų organizacijos vertybes bei mūsų klientų interesus:
  • nuolat ugdyti vaikus ir jaunimą
  • skatinti verslumą, inovacijas
  • mokyti, skatinti finansinį raštingumą
 • mes neteikiame paramos fiziniams asmenims, neremiame tokių projektų, kurie skatina socialinę atskirtį ir diskriminaciją, kurie susiję su rizika, taip pat neremiame politinių ir religinių organizacijų.

Kviečiame pateikti paraiškas raštu dėl dalyvavimo rėmimo projektuose ir atsiųsti projekto aprašymą el. paštu info@seb.lt. Mes įvertinsime visus gautus prašymus bei pasiūlymus remdamiesi nurodytais kriterijais ir pateiksime Jums atsakymą raštu per dvi savaites Jūsų nurodytu el. pašto adresu. Atsiprašome, kad, norėdami tausoti gamtą, atsakymų raštu ( paprastuoju paštu) nesiunčiame.

Mes norime, kad mūsų klientų veikla būtų sėkminga. Mūsų pastangos pagerinti verslą turi daug gilesnių tikslų. Padėdami įgyvendinti įvairias programas ir projektus, mes padedame įmonėms ne tik gauti finansavimą, bet ir įgyti žinių, kurios galėtų padėti mūsų klientams sukurti augančią ir klestinčią visuomenę ateityje.

SEB nuo 2007 metų įgyvendina verslumo skatinimo iniciatyvą „Lietuva gali!“. Įgyvendindamas iniciatyvą, SEB rėmė TV laidą „Vertas milijono“ (2007 metais), TV laidą „Lietuva gali!“ (2009, 2011 metais), transliuotas per Lietuvos nacionalinę televiziją (LRT). Laidose buvo pristatomos sėkmingo verslo kūrėjų istorijos ir patarimai, nuo ko pradėti ir ką daryti imantis verslo.

SEB dalyvauja įgyvendinant projektą „Saulėtekio verslumo mokykla „adVenture“. Šios iniciatyvos tikslas – skatinti naujų įmonių kūrimą Lietuvą stiprinant studentų verslumo gebėjimus. Patyrusių verslininkų kuruojamos studentų komandos dalyvauja praktiniuose mokymuose, plečia savo verslo idėjas, rengia verslo planus ir dalyvauja verslo planų konkurse. SEB atstovai yra projekte dalyvaujančių studentų kuratoriai, padedantys dalyviams plėsti savo verslo idėjas.

SEB 2012 metais tapo žurnalo „BznStart“ organizuojamo nakties renginio „240 minučių įkrovos“, skirto verslumui skatinti, partneriu. Netradicinis verslo portalo ir žurnalo „BznStart“ organizuojamas renginys skirtas iššūkių nebijantiems dabartiniams ir būsimiems verslininkams, kuriame jie, susiskirstę į komandas, atlieka užduotis, o verslo atstovai dalyvauja užduočių vertinimo komisijoje.

Vaikai yra mūsų ateitis. Todėl labai svarbu, kad mes sudarytume jiems tokias sąlygas, kurios padėtų pasirengti sėkmingai jų nepriklausomo gyvenimo pradžiai. SEB bankas, būdamas socialiai atsakinga įmonė , remia įvairias visuomenines organizacijas, kurios padeda spręsti socialines problemas.

SEB kartu su televizija TV3 yra nuo 2003 metų vykstančios Išsipildymo akcijos organizatorius. Išsipildymo akcija — tai didžiausias paramos projektas Lietuvoje, kasmet kviečiantis visuomenę padėti likimo nuskriaustiems vaikams, gyvenantiems vaikų globos namuose, taip pat sunkiomis ligomis sergantiems Lietuvos vaikams.

Į Lietuvą mentorystės idėjas atnešusi SEB grupė kartu su kitais steigėjais 2004 metais įkūrė asociaciją „Mentor Lietuva“. Tai yra nevyriausybinė ne pelno siekianti organizacija, veikianti kaip tarptautinės organizacijos „Mentor“ atstovybė, norinti apsaugoti jaunus žmones nuo piktnaudžiavimo narkotikais ir skatinti juos sveikai gyventi.

Nuo 1992 metų SEB remia Lietuvos vaikų fondą — skiria paramą dešimčiai fondo rekomenduotų socialiai remtinų vaikų tol, kol jiems sukaks 18 metų. Kiekvienam iš šių vaikų, likusiam be vieno ar abiejų tėvų globos ir gyvenančių sudėtingomis finansinėmis sąlygomis, kiekvieną mėnesį SEB skiria tikslinę finansinę paramą ir padeda vaikams sukurti saugesnį ir gražesnį gyvenimą, tokiu būdu skatindamas juos geriau mokytis ir tobulėti.

SEB stengiasi plėsti gyventojų žinias apie finansus, šalies ekonomiką, asmeninių finansų valdymą – skatinti bendrą visuomenės finansinį raštingumą. SEB banko ekspertai nuolat vykdo šviečiamąją veiklą, įvairiais būdais teikia vertingų patarimų, kurie padeda stiprinti žmonių įgūdžius tvarkyti pinigus.

Būdami socialiai atsakinga įmone, šalies mokyklose organizuojame pokalbius apie finansinį raštingumą. Mūsų ekspertai su moksleiviais kalba apie tai, kaip dabar jų priimami sprendimai gali nulemti ateitį, skatina juos pagalvoti apie būsimą profesiją, pirmąjį darbą, aptaria pinigų taupymo svarbą ir teikia daug praktinių patarimų.

SEB banko analitikai, nagrinėjantys makroekonomiką ir finansų bei kapitalo rinkas, analizuoja ir nuolat supažindina visuomenę su naujausiomis šalies ekonomikos tendencijomis. Mūsų analitikai kiekvieną metų ketvirtį rengia SEB leidinį „Lietuvos makroekonomikos apžvalga“ ir pristato jį klientams bei žiniasklaidos atstovams. Taip pat rengiame seminarus įvairių šalies regionų verslo bendruomenėms, dalijamės verslo plėtros patirtimi ir žiniomis. SEB banko specialistai yra lektoriai ir pranešėjai šalies universitetuose ir aukštesniosiose mokyklose.

Daug dėmesio skiriame Lietuvos ir kitų šalių ekonominių ir finansinių procesų analizei – mūsų klientai supažindinami su atliktų tyrimų rezultatais, jiems nemokamai siūlomi analitiniai leidiniai, apžvalgos.

Remdamas sportą, SEB Lietuvoje daugiausia dėmesio skiria tenisui. 2008 metais SEB Lietuvoje prisidėjo finansuojant didžiausios Baltijos šalyse teniso arenos „SEB arena“ statybas.
SEB taip pat dalyvavo plečiant Sereikiškių teniso aikštyną, SEB teniso aikštyną Panevėžyje ir uždaro teniso kompleksą Klaipėdoje.

SEB remia jaunuosius tenisininkus, inicijuoja ir organizuoja vaikų teniso turnyrus Baltijos šalyse.

SEB remia Nidoje kiekvieną vasarą nuo 2001 metų vykstantį teniso ir džiazo festivalį „Nida Jazz Maratonas“. Jame kasmet dalyvauja džiazo muzikantai, stebinantys išradingiausiomis idėjomis, netikėčiausiomis improvizacijomis ir tiesiai scenoje kuriantys aistringą džiazo istoriją. Nuo 2006 metų festivalyje „Nida Jazz Maratonas“ vyksta ir didžiausias Lietuvoje mėgėjų teniso turnyras. Taigi šis festivalis sujungia ir džiazą, ir tenisą – kiekvienais metais į jį susirenka daugybė muzikos ir teniso mėgėjų.

Kontaktai

 • „Skype“ (visą parą)
 • Savitarnos zonos
 • Banko skyriai ir bankomatai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.