Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2015 02 10 - 13:05

SEB banko privačiosios bankininkystės paslaugas įvertino žurnalas „Euromoney“

SEB banko Lietuvoje teikiamas privačiosios bankininkystės paslaugas jau trečią kartą  labai gerai įvertino įtakingas kapitalo ir finansų rinkų leidinys „Euromoney“. Bankas aukščiausią pripažinimą gavo dviejose kategorijose – už itin didelį turtą (1-5 mln. JAV dolerių) turintiems klientams ir tarptautiniams klientams teikiamas paslaugas.

Žurnalo redakcija kiekvienais metais atlieka rinkos tyrimą, kurio metu įvertina tokius rodiklius kaip klientų augimas, siūlomos paslaugos, klientų atsiliepimai, valdomas turtas, asmens duomenų saugumas ir daugelis kitų. SEB bankas Lietuvoje aukščiausių žurnalo „Euromoney“ įvertinimų įvairiose privačiosios bankininkystės kategorijose susilaukia jau trečią kartą. 2011 ir 2014 metais SEB bankas buvo išrinktas geriausiu privačiosios bankininkystės paslaugas teikiančiu banku Lietuvoje.

„Dirbdami su klientais, daug dėmesio skiriame ryšių palaikymui. Tai padeda užtikrinti, kad savo klientams teiktume tik aukščiausios kokybės, individualius poreikius atitinkančias paslaugas. Džiaugiamės, kad šį mūsų darbą įvertina ne tik tarptautiniai ekspertai, bet ir klientai, kiti rinkos dalyviai“, – sako Aušra Survilienė, SEB banko Privačios bankininkystės departamento direktorė.

SEB bankas „Euromoney“ pripažinimo sulaukė ne tik Lietuvoje. SEB bankas pripažintas geriausiu privačiosios bankininkystės paslaugas teikiančiu banku ir Švedijoje, kur aukščiausius įvertinimus gavo daugumoje kategorijų. Taip pat Baltijos ir Šiaurės regiono šalyse aukštai įvertintos buvo SEB bankų teikiamos konsultacijos paveldėjimo klausimais.

Geriausių privačiosios bankininkystės paslaugas teikiančių bankų sąrašą žurnalo „Euromoney“ komisija skelbia kasmet. Daugiau negu 100 pasaulio šalių skaitomas kapitalo ir finansų rinkų žurnalas „Euromoney“ yra laikomas vienu pagrindinių tarptautinių finansų rinkų informacijos šaltiniu.

Pensija

Kontaktai

  • „Skype“ (visą parą)
  • Rašykite mums
  • Savitarnos zonos
  • Banko skyriai ir bankomatai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.