Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2018 02 21 - 15:25

SEB bankas kviečia įmones registruotis į smulkiojo ir vidutinio verslo spartaus augimo mokymus

Vasario 20 d. SEB bankas startuolių centre „Vilnius Tech Park“ pristatė spartaus verslo augimo programą, skirtą mažoms ir vidutinėms šalies įmonėms. Programoje, kuri yra rengiama kartu su tarptautine konsultacijų bendrove „Civitta“, nemokamai dalyvaus 10–15 atrinktų šalies įmonių. Į šiuos mokymus SEB bankas investuos 50 tūkstančių eurų.

„Mūsų tikslas – programos dalyviams suteikti ne tik teorinių, bet ir praktinių, versle pritaikomų žinių. Norime, kad mokymai taptų paskata įmonėms kurti naujus produktus, paslaugas ir pardavimo kanalus bei padėtų plėsti veiklą. Tai yra pagrindiniai šios programos akcentai“, – pristatydamas iniciatyvą sakė Vaidas Žagūnis, SEB banko valdybos narys, Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovas.

Patirtimi, kaip sparčiai plėsti verslą, su susitikimo dalyviais dalijosi ir inovacijų versle svarbą akcentavo renginio svečias, žinomas verslininkas Jeffas Burtonas. J. Burtonas yra vienas iš žaidimų verslo milžinės „Electronic Arts“ (dabar vertinamos 36 mlrd. JAV dolerių) įkūrėjų, šiuo metu dalyvaujantis kuriant inovatyvius verslus.

„Vienas svarbiausių skirtumų tarp inovatyvaus verslo ir didžiųjų korporacijų yra jų vidinė kultūra. Korporacijos bijo rizikos, siekia tobulumo ir skatina vidinę darbuotojų konkurenciją. Inovacijas kuriančios ir diegiančios įmonės, priešingai, nebijo klysti, į rinką išleidžia gerus, bet nebūtinai tobulus produktus ir skatina dalijimąsi idėjomis bei komandinį darbą. Būtent šiais principais remiasi ir Silicio slėnyje įsikūrusių verslų kultūra“, – pabrėžė Jeffas Burtonas.

Norinčios dalyvauti spartaus verslo augimo programoje įmonės jau gali registruotis SEB banko interneto svetainėje. Į programą bus atrinktos ilgiau negu dvejus metus veikiančios mažos ir vidutinės įmonės, turinčios didesnę kaip 0,5 mln. eurų metinę apyvartą ir norinčios bei galinčios diegti inovacijas.

Atrinktas įmones į mokymus pakviesime kovo mėnesį. Pirmieji mokymai truks tris mėnesius – iš viso bus surengtos penkios dienos trukmės mokomosios sesijos, dvi sesijos, skirtos verslo pažangai įvertinti, dar 100 dienų bus skiriama individualiam darbui parengti verslo plėtros planą. Dalyvauti programoje kviečiami aukščiausio lygio vadovai ir verslo savininkai.

Į kovo mėnesį pradedamus mokymus nepatekusios įmonės galės pretenduoti į analogišką programą, vyksiančią rudenį. Užsiregistravusios įmonės taip pat bus kviečiamos dalyvauti SEB Inovacijų centro viešuose renginiuose, skirtuose verslo plėtrai ir inovacijoms skatinti.

Spartaus verslo augimo programa vyks SEB Inovacijų centre, kuris kovo mėnesio pradžioje duris atvers prekybos ir paslaugų centre „Helios City“ Vilniuje.

SEB banko spartaus verslo augimo programos pristatymo renginio video įrašas.

Pensija

Kontaktai

  • „Skype“ (visą parą)
  • Savitarnos zonos
  • Banko skyriai ir bankomatai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.