Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2019 04 12 - 14:30

Tarptautinis verslo ir finansų žurnalas „Global Finance“ geriausiu banku Lietuvoje pripažino SEB banką

Tarptautinis verslo ir finansų žurnalas „Global Finance“ SEB banką išrinko geriausiu banku Lietuvoje. Tokio pat įvertinimo sulaukė SEB bankai Latvijoje ir Estijoje.

„Ne pirmus metus esame pripažinti geriausiu banku Lietuvoje ir tai rodo, kad einame teisingu keliu. Keičiantis klientų elgsenai ir didėjant konkurencijai skaitmeninės bankininkystės rinkoje, mes ir toliau daug dėmesio skiriame nuotolinių, savitarnos paslaugų ir skaitmeninių sprendimų, tokių kaip mobilioji programėlė ar nuotolinės konsultacijos internetu, plėtrai, taip pat mūsų įkurtame Inovacijų centre Vilniuje skatiname verslumą ir inovacijas“, – sako SEB banko prezidentas Raimondas Kvedaras.

Pasak jo, įgyvendindamas viziją teikti pasaulinio lygio paslaugas savo klientams, bankas šiuo metu dirba trimis strateginės veiklos kryptimis: didina veiklos meistriškumą, stiprina savo, kaip finansų srities patarėjo, lyderystę ir daug dėmesio skiria paslaugų teikimui čia ir dabar, t. y. ten, kur yra mūsų klientai, ir taip, kaip jiems patogiausia. 

Geriausių bankų sąrašą „Global Finance“ skelbia kasmet. Šiemet jau 26-ąjį kartą išrinkti geriausi bankai daugiau negu 150 pasaulio šalių, kurių išsami apžvalga bus skelbiama gegužės mėnesio „Global Finance“ leidinyje. Leidinio redakcija kartu su tarptautiniais ekspertais bankus vertina atsižvelgdama į daugelį kriterijų, tarp jų – klientų aptarnavimo patirtį, paslaugų naujoves, naujus verslo sprendimus, verslo rezultatų tvarumą ir kt.

Populiarus finansų specialistams ir šia sritimi besidomintiems skaitytojams skirtas žurnalas „Global Finance“ leidžiamas nuo 1987 metų. Šiuo metu jis turi daugiau negu 50 tūkst. prenumeratorių, jo skaitytojų auditorija apima 189 pasaulio šalis. Leidinio pagrindinė redakcija įsikūrusi Niujorke.

Pensija

Kontaktai

  • „Skype“
  • Savitarnos zonos
  • Banko skyriai ir bankomatai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.