Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2019 09 26 - 09:05

SEB bankas kartu su „Swedbank“ suteikė sindikuotą paskolą akcinei bendrovei „Pieno žvaigždės“

Lietuvos pieno perdirbimo įmonė „Pieno žvaigždės“ pasirašė sutartį su SEB banku ir „Swedbank“ dėl kredito, kurio bendra vertė 32,5 mln. eurų. SEB bankas, organizavęs sindikuotą paskolą, su „Swedbank“ Lietuvoje bendrovei suteikė finansavimą lygiomis dalimis.

Trišale sutartimi įtvirtinta, kad bendra 32,5 mln. eurų vertės paskola skiriama į dvi dalis. 8 mln. eurų akcinei bendrovei „Pieno žvaigždės“ suteikta kaip trumpalaikis kreditas apyvartinėms lėšoms finansuoti, dar 24,5 mln. eurų paskolinta penkeriems metams – ši suma skirta bendro pobūdžio investicijoms finansuoti ir dabartiniams įsipareigojimams refinansuoti.

„Norime padėkoti partneriams už parodytą pasitikėjimą mūsų bendrove ir užtikrintą finansavimą. Džiaugiamės, kad esame vertinami kaip viena moderniausių pieno perdirbimo įmonių Baltijos šalyse ir tikimės sėkmingo ilgalaikio bendradarbiavimo“, – sako akcinės bendrovės „Pieno žvaigždės“ generalinis direktorius Aleksandras Smaginas.

SEB banko valdybos narys, Verslo bankininkystės tarnybos direktorius Vilius Juzikis teigia, kad pasirašyta paskolos sutartis padėjo sklandžiai užtikrinti didžiąją dalį kliento finansavimo poreikių.

„Sudaryta ilgalaikė kreditavimo sutartis – dar vienas svarbus tęstinės ir ilgametės SEB banko ir „Pieno žvaigždžių“ partnerystės rezultatas. Mūsų vertinimu, bendrovė labai profesionaliai ir strategiškai pasinaudojo palankia situacija rinkoje, sėkmingai struktūrizavo savo turimus finansinius įsipareigojimus ir užsitikrino reikiamą finansavimą būtinoms investicijoms ateityje“, – sako V. Juzikis.

„Swedbank" Verslo klientų tarnybos vadovas Antanas Sagatauskas taip pat priduria, kad džiaugiasi didesne bendradarbiavimo apimtimi su įmone „Pieno žvaigždės“: „Ilgametę patirtį turinti bendrovė yra viena iš pieno perdirbimo sektoriaus lyderių, kuri išplėtojo ir atstovauja vartotojų gerai žinomiems populiariems prekės ženklams. Sutarę visoms šalims geriausias sąlygas ir finansavimo struktūrą, džiaugiamės galėdami prisidėti prie tolimesnės įmonės plėtros ir augimo.“

Akcinė bendrovė „Pieno žvaigždės“ – viena didžiausių pieno perdirbimo įmonių Lietuvoje, veikianti Baltijos šalių, Europos ir Azijos rinkose. Tarp bendrovės prekės ženklų – perdirbto pieno produktai „Dvaro“, „Pasaka“, „Graikiška Amfora“, „Jo“,„Svalia“, „Nykštukas“, „Mū“ ir kiti.

Pensija

Kontaktai

  • „Skype“
  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.