Switch to mobile version. Į viršų

SKELBIMAI - 2019 12 02 - 14:35

SEB bankas užbaigė skyrių tinklo pertvarką

Diegdamas naują veiklos modelį, SEB bankas gruodžio 2 dieną užbaigė skyrių tinklo pertvarką – skyriuose bus teikiamos konsultacijos finansiniais klausimais, o grynųjų pinigų operacijos bus atliekamos savitarnos zonose.

Skyrių tinklo pertvarka buvo pradėta prieš penkerius metus atidarius pirmąjį finansinių konsultacijų skyrių. Šių metų pradžioje jau 26 iš 29 SEB banko skyrių veikė kaip konsultacijų skyriai, kuriuose grynųjų pinigų operacijas klientai atlikdavo savitarnos zonose.

Primename, kad SEB banko klientai įmokėti grynųjų pinigų į savo sąskaitą gali SEB bankomatuose, o paimti grynųjų pinigų gali bet kurio banko bankomate Lietuvoje ir užsienyje. Pagal pasirinktą paslaugų planą („Sumanu“, „Sumanu plius“, „Jaunimas“, „Senjoras“, „Moksleivis“ ar „Laisvalaikis“) SEB banko klientai gali per mėnesį nemokamai (nemokėdami SEB banko grynųjų pinigų paėmimo įkainio) pasiimti nuo 100 iki 1 tūkst. eurų iš bet kurio bankomato.

SEB bankas savo klientams taip pat jau kelerius metus sudaro galimybę nemokamai grynųjų pinigų pasiimti „Maximos“, „Iki“, „Rimi“, „Senukų“ ir kitų mažesnių prekybos tinklų kasose (jei atsiskaitoma SEB banko mokėjimo kortele, o atsiskaitymo vertė yra ne mažesnė kaip 5 eurai). Vieno pirkimo metu galima pasiimti iki 100 eurų, kasose imami pinigai į grynųjų pinigų paėmimo per mėnesį limitą neįskaičiuojami.

Esant poreikiui, visų SEB banko skyrių darbuotojai taip pat yra pasirengę pamokyti ir padėti klientams atlikti grynųjų pinigų operacijas savitarnos zonoje.

Pensija

Kontaktai

  • „Skype“
  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.