Switch to mobile version. Į viršų

Privatiems klientams

Kaip pildyti mokėjimo nurodymą pervedant lėšas į užsienį?

Bendrieji duomenys:

  • pažymėkite pervedimo rūšį — gali būti paprastas, skubus arba labai skubus (jei pervedimo rūšis nenurodoma, laikoma, kad pervedimas paprastas)
  • būtinai įrašykite raidinį pervedamos valiutos kodą (pvz.: eurai — EUR, JAV doleriai — USD)
  • pildydami gavėjo, gavėjo banko ar gavėjo banko korespondento laukus naudokite tarptautinius simbolius
  • jei pinigus pervedate į užsienio banką, lietuviški simboliai bus pakeisti tarptautiniais. Rekomenduojame naudoti tarptautinius simbolius visuose mokėjimo nurodymo laukuose

Pagrindiniai mokėjimo nurodymo laukai

Lauko pavadinimas Ką įrašyti?
Gavėjas / gavėjo vardas ir pavardė / pavadinimas Fizinis ar juridinis asmuo, į kurio sąskaitą mokėtojas perveda lėšas. Įrašykite gavėjo vardą ir pavardę arba įmonės pavadinimą.
Gavėjo sąskaita Gavėjo sąskaitos numeris. Pervedant lėšas į banko kortelės sąskaitą rašomas kortelės sąskaitos numeris.
Gavėjo kredito įstaigos šalis Šalis, kurioje yra nurodytos gavėjo sąskaitos bankas / kredito įstaiga.
Mokėtojas / mokėtojo vardas ir pavardė / pavadinimas Fizinis ar juridinis asmuo, pervedantis lėšas. Įrašykite mokėtojo vardą ir pavardę arba įmonės pavadinimą.
Mokėtojo sąskaita Mokėtojo banko sąskaitos arba SEB banko mokėjimo kortelės sąskaitos, iš kurios pervedamos lėšos, numeris.
Suma Suma, kurią norima pervesti (būtina pažymėti valiutą).
Skubumas Atitinkamai nuo pasirinkto skubumo (paprastas, skubus ar labai skubus) priklausys, kaip greitai bankas vykdys mokėjimo nurodymą.
Mokėjimo paskirtis Pasirinkus mokėjimo tipą „tekstas“, įrašykite lėšų pervedimo paskirtį. Užpildžius šį lauką, nebus galima nurodyti įmokos kodo.
Gavėjo kredito įstaigos SWIFT kodas (BIC) Banko kodas, kuriame yra gavėjo sąskaita (būtina nurodyti).
Gavėjo kredito įstaigos pavadinimas Tikslus kredito įstaigos pavadinimas, kuriame yra gavėjo sąskaita (būtina nurodyti). 
Gavėjo kredito įstaigos adresas Kredito įstaigos adresas, kuriame yra gavėjo sąskaita (būtina nurodyti).
Mokėjimo data Nurodymo pateikimo data.
Banko mokesčius moka Jei pinigus siunčiate į ES šalį – mokesčius moka ir mokėtojas, ir gavėjas (interneto banke nustatoma automatiškai). Į visas kitas šalis, galite pasirinkti: mokesčius mokės ir mokėtojas, ir gavėjas arba tik mokėtojas.
Dokumento numeris Mokėjimo nurodymo numeris


Papildomi mokėjimo duomenys

Lauko pavadinimas Ką įrašyti?
Korespondento pavadinimas Banko korespondento pavadinimas.
Korespondento SWIFT kodas (BIC) Banko korespondento kodas.

Jei pildote mokėjimo nurodymą pervesti pinigus į Rusiją, Baltarusiją, Kazachstaną ir Kiniją, gali prireikti pateikti papildomos informacijos.

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.