Keisti kalbą:

Tarptautinis pinigų pervedimas

Paragraphs

Lėšas reikiama užsienio valiuta galite pervesti į sąskaitą, atidarytą užsienyje veikiančiame banke. Pinigus į užsienį galite pervesti internetu arba atvykę į pasirinktą banko skyrių.

Perveskite pinigus internetu

Apie paslaugą

Norėdami pasirinkti tinkamą tarptautinio pinigų pervedimo tipą, atsižvelkite į tai, į kurią šalį, kokia valiuta ir kaip greitai Jums reikia pervesti lėšas.

Lėšos įvairiomis valiutomis pervedamos kone į visas pasaulio šalis. Pervedimas atliekamas per korespondentines sąskaitas bankuose korespondentuose, todėl reikia nurodyti pasirinkto banko korespondento rekvizitus, taip pat gavėjo sąskaitos numerį  ir banko BIC kodą.

Pervedimo trukmė ir įkainiai

Šis pinigų pervedimas apima:

  • visus pervedimus užsienio valiuta į kitus Lietuvoje ar kitose valstybėse registruotus bankus
  • pervedimus eurais į kitose valstybėse registruotus bankus, išskyrus Europos Sąjungos, Europos ekonominės erdvės šalis, Jungtinę Karalystę, Šveicariją, Monaką, San Mariną ir Andorą
  • pinigų pervedimus visomis valiutomis, jei lėšų gavėjo ar mokėtojo sąskaitos numeris yra ne IBAN formato

Kaip pervesti lėšas?

Patogiausias būdas pervesti pinigus užsienio valiuta yra naudojantis interneto banku:

  • prisijungę prie interneto banko pasirinkite „Mokėjimai“ → „Naujas mokėjimas“. Užpildykite būtinus mokėjimo nurodymo laukus ir patvirtinkite operaciją

Jei negalite atlikti mokėjimo internetu, užsiregistruokite į susitikimą bet kuriame SEB banko skyriuje ir pateikite asmens tapatybės dokumentą bei tarptautinio mokėjimo nurodymą.

Kaip gauti lėšas?

Jei lėšos Jums pervedamos iš sąskaitos, esančios kitame užsienyje veikiančiame banke, į Jūsų sąskaitą jos įskaitomos tą pačią dieną, kai pasiekia SEB banką. Lėšos, pervestos iš kito banko po 17 val., į Jūsų sąskaitą gali būti užskaitomos kitą darbo dieną.

Pinigų pervedimų ribojimai

Apribojimai atliekant ir gaunant pervedimus JAV doleriais

SEB bankas teikia pervedimo ir įskaitymo JAV doleriais paslaugą tik asmenims ar įmonėms, kurie atitinkamai savo gyvenamąją vietą ar įmonės registracijos vietą yra nurodę Lietuvoje. Mokėjimų JAV doleriais paslaugos kitiems klientams bankas neteikia dėl bankų korespondentų taikomų apribojimų.