Keisti kalbą:

Draudimo „Saugus kreditas“ taisyklės ir kainynai

Paragraphs

Prieš sudarant gyvybės draudimo „Saugus kreditas“ sutartį, prašom susipažinti su draudimo taisyklėmis ir sąlygomis.

Gyvybės draudimo ir draudimo nuo nedarbingumo taisyklės Nr. 20 (2020 02 17 redakcija)
Gyvybės draudimo ir draudimo nuo nedarbingumo taisyklės Nr. 20 (2023 11 22 redakcija)

ADB „Gjensidige“ draudimo nuo finansinių nuostolių dėl priverstinio nedarbo specialiųjų sąlygų aprašas (2020 02 17 redakcija)
ADB „Gjensidige“ Nedarbo draudimo AB SEB banko klientams taisyklės Nr. 068S (2023 09 20 redakcija)

Jeigu esate sudarę draudimo sutartį pagal programą „Saugus kreditas“, Jums galiojančią taisyklių redakciją rasite SEB interneto banke.

Individualios draudimo sutarties sąlygos, atitinkančios Jūsų finansinius įsipareigojimus pagal kredito sutartį:

  • gyvybės draudimo, draudimo nuo visiško ir nuolatinio nedarbingumo suma lygi Jūsų kredito likučiui (neįskaitant skolų). Kas mėnesį mažėjant kredito likučiui, atitinkamai mažėja ir draudimo suma
  • draudimo nuo laikino nedarbingumo, priverstinio nedarbo išmoka lygi Jūsų kredito įmokai (grąžinama kredito dalis ir palūkanos) arba Jūsų pasirinktai jos daliai
  • draudimo įmokos dydis priklauso nuo kredito likučio, kredito įmokos dydžio ir rizikos atsižvelgiant į apdraustojo amžių
  • draudimo įmokos mokamos kas mėnesį
  • pasikeitus kredito sutarties sąlygoms, atitinkamai koreguojamos ir draudimo sutarties sąlygos
  • draudimas „Saugus kreditas“ gali būti susietas su viena kredito sutartimi ir padėti vykdyti įsipareigojimus tik pagal šią sutartį. Jei esate sudarę kelias kredito sutartis ir norite apsidrausti, galite sudaryti kelias draudimo sutartis, o kiekvienos iš jų sąlygos bus pritaikytos prie konkrečios kredito sutarties. Jei kredito gavėjai yra du, draudimo sutartyje atitinkamai gali būti nurodyti du (bet ne daugiau) apdraustieji (SEB banko būsto kredito bendraskoliai)

Draudimo sutartis galite sudaryti tuo pat metu kaip ir SEB būsto kredito sutartis arba vėliau — jau sudarę kredito sutartis. Dabartiniai SEB banko būsto kredito turėtojai, atvykę į banko skyrių, taip pat gali sudaryti draudimo sutartis.

Jūs turite teisę draudimo „Saugus kreditas“ sutartis nutraukti.
 

Koks sutarčiai taikomas kainynas?
 

Sutartims, sudarytoms nuo 2023-11-22

Sutartims, sudarytoms nuo 2021-04-21 iki 2023-11-21

Sutartims, sudarytoms iki 2021-04-20

Išsamesnės informacijos apie draudimo paslaugas, rizikos veiksnius, taikomas sąlygas ir įkainius teiraukitės telefonu +370 5 268 2800 arba atvykę į pageidaujamą SEB banko skyrių.

Tai yra reklaminio pobūdžio informacija apie „SEB Life and Pension Baltic SE“ Lietuvos filialo ir ADB „Gjensidige“ teikiamas paslaugas, kuri negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar dalis.