Switch to mobile version. Į viršų

Privatiems klientams

Kaip saugiai internetu atsiskaityti mokėjimo kortele?

2014 metais Lietuvos bankas patvirtino Minimalius saugumo reikalavimus, keliamus internetu atliekamiems mokėjimams. Siekdami savo klientams užtikrinti galimybę internetu apsipirkti saugiai, naujas ir atnaujintas mokėjimo korteles išduodame be galimybės atsiskaityti kortele internetu. Aktyvinti kortelės funkciją atsiskaityti internetu galima patogiai ir saugiai: telefonu +370 5 268 2800 visą parą (privatiems klientams) bei atvykus į SEB banko skyrių.

Siekdami užtikrinti saugesnį atsiskaitymą mokėjimo kortelėmis internetu, tapome tarptautinių saugos programų „MasterCard SecureCode“ ir „Verified by Visa“ dalyviu.

Nuo šiol, prieš atsiskaitydami „MasterCard SecureCode“ ir „Verified by Visa“ ženklu pažymėtose elektroninėse parduotuvėse už prekes ar paslaugas, turite įvesti slaptą vienkartinį saugos kodą, kurį SEB bankas Jums atsiųs SMS žinute.

Kodėl Jums tai naudinga?

Jums įvedus gautą vienkartinį saugos kodą, mes per kelias sekundes patikrinsime Jūsų tapatybę ir įsitikinę, kad esate tikrasis šios kortelės turėtojas, patvirtinsime, kad kortele atsiskaityti galima. Įvedus neteisingą saugos kodą, mokėti kortele neleidžiama ir pinigai iš sąskaitos nenurašomi. Naujas kodas SMS žinute Jums atsiunčiamas automatiškai.

Kaip tai vyksta?

 1. Elektroninėje parduotuvėje, pažymėtoje „MasterCard SecureCode“ ir „Verified by Visa“ logotipais, išsirinkę prekę ar paslaugą, įveskite įprastus mokėjimo kortelės duomenis, skirtus atsiskaityti internetu: kortelės numerį, jos galiojimo datą ir triženklį kortelės saugos kodą (CVC2 arba CVV2).
 2. Automatiškai atsiveria SEB banko saugaus atsiskaitymo internetu langas.
 3. Įsitikinkite, kad rodoma mokėjimo už prekę ar paslaugą informacija yra teisinga, ir įveskite SMS žinute iš banko gautą vienkartinį saugos kodą, kuris yra sudarytas iš dviejų lotyniškų raidžių ir aštuonių skaitmenų. Operacijos patvirtinimui suvesti reikia tik skaičius.
 4. Jums įvedus teisingą saugos kodą, mokėjimas patvirtinamas.

Atkreipiame Jūsų dėmesį

 • Norėdami atsiskaityti elektroninėse parduotuvėse, dalyvaujančiose saugos programose „MasterCard SecureCode“ ir „Verified by Visa“, neturite atlikti jokių papildomų veiksmų – Jūsų nurodytu telefono numeriu bankas automatiškai atsiųs Jums vienkartinį saugos kodą SMS žinute.
 • Pasikeitus Jūsų mobiliojo telefono numeriui, informuokite mus apie tai prisijungę prie interneto banko („Nustatymai“ —> „Kontaktai“) arba paskambinę visą parą veikiančiu telefonu +370 5 268 2800 ar atvykę į pasirinktą SEB banko skyrių.
 • Sukuriamas ir SMS žinute atsiunčiamas saugos kodas galioja ribotą laiką ir yra skirtas tik vienai mokėjimo operacijai atlikti. Jei per 3 minutes nespėjate įvesti gauto vienkartinio kodo, paspauskite mygtuką „Naujas kodas“, ir mes atsiųsime Jums naują kodą.
 • 5 kartus iš eilės įvedę neteisingą vienkartinį saugos kodą, Jūs nebegalėsite atsiskaityti „MasterCard SecureCode“ ir „Verified by Visa“ ženklu pažymėtose elektroninėse parduotuvėse. Pasiimti grynųjų pinigų iš bankomatų ir atsiskaityti prekybos vietose galėsite kaip įprastai. Norėdami vėl atsiskaityti saugos programose dalyvaujančiose elektroninėse parduotuvėse, turėsite kreiptis į banką su prašymu panaikinti saugaus atsiskaitymo internetu funkcijos blokavimą. Tai padaryti galite dviem būdais:
 • Saugos programose „MasterCard SecureCode“ ir „Verified by Visa“ nedalyvaujančiose elektroninėse parduotuvėse mokėti kortele galite įprastu būdu.

Jeigu SMS žinutės negaunate, informuokite apie tai banką išsiųsdami pranešimą paslaugų internetu svetainėje arba paskambinę visą parą veikiančiu telefonu +370 5 268 2800 ar atvykę į pageidaujamą SEB banko skyrių.

Įspėjame apie grėsmes

Vis dažniau internetiniai sukčiai bando užkrėsti elektroninės bankininkystės paslaugų naudotojų kompiuterius virusais. Būkite atidūs.

Kontaktai

 • „Skype“
 • Rašykite mums
 • Lizingo departamento kontaktai

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.