Keisti kalbą:

Europinis pinigų pervedimas

Paragraphs

Pinigų pervedimai eurais

  • Greitas ir patogus pinigų pervedimo būdas į kitus Lietuvos, Europos Sąjungos, Europos ekonominės erdvės šalių ir Jungtinės Karalystės bankus
  • Pervedimai iki 15 000 eurų atliekami nedelsiant, jei gavėjo bankas priima momentinius mokėjimus 
  • Užsisakykite paslaugų planą, kad galėtumėte be papildomo mokesčio atlikti momentinius ir SEPA pervedimus

Perveskite pinigus internetu

Apie paslaugą

Šis pervedimo būdas naudingas, kai reikia pervesti lėšas eurais į sąskaitas, esančias bankuose, registruotuose Europos Sąjungos valstybėse narėse, Jungtinėje Karalystėje, Šveicarijoje, Monake, San Marine, Andoroje, taip pat Europos ekonominėje erdvėje: Norvegijoje, Islandijoje ir Lichtenšteine.

Europinio pinigų pervedimo mokesčiai mokami taip: mokėtojas moka SEB banko komisinius mokesčius, o gavėjas – kitų bankų komisinius mokesčius.

Yra trys europinio pinigų pervedimo tipai:  Momentinis, SEPA ir labai skubus SEPA.

Sužinoti daugiau

Pinigų gavimas į sąskaitą

Jeigu pinigai Jums yra pervedami iš sąskaitos, esančios kituose Lietuvos, Europos Sąjungos ar Europos ekonominės erdvės šalių bankuose, į Jūsų sąskaitą jie įskaitomi tą pačią dieną, kai pasiekia SEB banką.

Ką nurodyti mokėtojui, kad pinigai būtų įskaityti į Jūsų sąskaitą?

Jei į savo sąskaitą SEB banke turite gauti pinigus, mokėtojui būtinai nurodykite:

  • teisingą savo sąskaitos SEB banke numerį  IBAN formatu (pagal jį lėšos įskaitomos į sąskaitą)
  • savo vardą ir pavardę 

Atkreipkite dėmesį, kad įskaitant pinigus į sąskaitą bankas tikrina tik sąskaitos numerį, bet ne kitus duomenis.

Kaip pervesti lėšas?

Pinigus į savo ar kito asmens sąskaitą, esančią bankuose, registruotuose Lietuvoje, Europos Sąjungoje, Europos ekonominės erdvės šalyse ir Jungtinėje Karalystėje, galite pervesti trimis būdais – internetu, mobiliąja programėle ir banko skyriuje:

  • prisijungę prie interneto banko pasirinkite „Mokėjimai“ → „Naujas mokėjimas“. Užpildykite būtinus mokėjimo nurodymo laukus ir patvirtinkite operaciją
  • atsidarę SEB mobile app
  • apsilankę bet kuriame  SEB banko skyriuje ir pateikę asmens tapatybės dokumentą. Nepamirškite į susitikimą užsiregistruoti

SEPA mokėjimo nurodymas (PDF) 

Mokėjimo nurodyme įrašyti lietuviški simboliai bus perduoti lėšų gavėjui tik tuo atveju, jeigu lėšų gavėjo sąskaita yra Lietuvoje registruotame banke. Lėšas siunčiant į užsienį, lietuviški simboliai bus pakeisti lotyniškais.

Europinis pinigų pervedimas1 Banke Internetu
Pagal momentinio mokėjimo nurodymą2     paslauga neteikiama     0,33 Eur
Pagal SEPA mokėjimo nurodymą3, 5 5 Eur 0,33 Eur    
Labai skubus 4, 5 65 Eur     55 Eur    


1Šis pinigų pervedimas apima pervedimus eurais į kitus bankus, registruotus Lietuvoje, Europos Sąjungos šalyse, Jungtinėje Karalystėje, Šveicarijoje, Monake, San Marine, Andoroje, Vatikane ir Europos ekonominės erdvės šalyse – Norvegijoje, Islandijoje ir Lichtenšteine, jei lėšų gavėjo sąskaitos numeris yra IBAN formato.

Europinio mokėjimo atveju mokėtojas sumoka SEB banko komisinius mokesčius, gavėjas – kitų bankų komisinius mokesčius (SHA).

2Lėšos pagal momentinio mokėjimo nurodymą pervedamos nedelsiant ištisą parą visomis metų dienomis. Mokėjimo eurais nurodymas yra vykdomas kaip momentinio mokėjimo nurodymas, jei pervedama suma neviršija 15 000 eurų ir lėšų gavėjo bankas yra prisijungęs prie momentinių mokėjimų sistemos.

3Lėšos pagal SEPA mokėjimo nurodymą pervedamos tą pačią dieną, jei mokėjimo nurodymas pateiktas darbo dieną iki 16.00 val.

4Lėšos pagal labai skubaus europinio pinigų pervedimo mokėjimo nurodymą pervedamos nedelsiant tą pačią dieną, jei mokėjimo nurodymas pateiktas darbo dieną iki 16.30 val.

5Lėšos yra pervedamos kiekvieną dieną, išskyrus savaitgalius ir tarptautines švenčių dienas: Naujųjų metų dieną (sausio 1 d.), Velykų Didįjį penktadienį, Velykų antrą dieną, Tarptautinę darbo dieną (gegužės 1 d.), Kalėdų pirmą ir antrą dienas (gruodžio 25–26 d.).

Pateikus mokėjimo nurodymą darbo dieną po 16.00 val., savaitgalį arba tarptautinių švenčių dienomis, pinigai pervedami  kitą banko darbo dieną.

Lėšų įskaitymo į gavėjo sąskaitą laikas priklauso nuo gavėjo banko.