Keisti kalbą:
Image

Investicijų robotas –
paprastas būdas investuoti

Paragraphs

Pradėkite investuoti jau dabar, tiesiog naudodamiesi SEB mobiliąja programėle. Bet kur ir bet kada.

Užtruksite tik 15 minučių

Investuokite vos nuo 1 euro

Nereikalinga investavimo patirtis

Kas yra investicijų robotas?

Media
  • Investicijų robotas yra automatinis sprendimas, kuris padeda pradėti investuoti. Investicijų robotą rasite SEB programėlėje, puslapio apačioje esančiame submeniu „Investavimas“.
  • Viskas vyksta tik mobiliojoje programėlėje.
  • 0 eurų už investicijų pirkimą ir pardavimą.
  • Jums bus taikomas mėnesinis mokestis, kuris priklauso nuo paslaugos (fondo administravimo mokestis arba portfelio valdymo mokestis). Fondų einamuosius mokesčius jūs mokate netiesiogiai, nes jie yra įtraukti į finansinės priemonės kainą.
  • Investicijų robotas rekomenduoja Jums tinkamą finansinę priemonę ir jūs galite iš karto pradėti investuoti.
  • Siūlant investicinius sprendimus atsižvelgiama į tvarumo aspektą.

Investicijų robotas gali pasiūlyti du investavimo sprendimus. Pagrindiniai skirtumai:

Kriterijus Fondų rekomendacija ETF portfelio valdymo paslauga
Minimali investicijų suma 1 Eur 50 Eur
Sutarties sudarymas Nemokamai Nemokamai
Pirkimo ir pardavimo sandoris Nemokamai Nemokamai
Iš viso išlaidų 1,14–1,57 % per metus, priklausomai nuo to, kokį fondą pirksite. 0,90–0,97 % per metus, priklausomai nuo to, kokie ETF sudarys jūsų portfelį.
Pavyzdys Pavyzdžiui, už kiekvieną investuotą 100 eurų sumą metinės išlaidos ir mokesčiai būtų apie 1,14–1,57 Eur. Pavyzdžiui, už kiekvieną investuotą 100 eurų sumą metinės išlaidos ir mokesčiai būtų apie 0,90–0,97 Eur.

Sužinokite daugiau apie ETF portfelio valdymo paslaugą

Dažniausiai užduodami klausimai

SEB investicijų robotas – tai automatinis investavimo sprendimas, kuris pagal jūsų pateiktus atsakymus pataria, kur investuoti. Be to, šis sprendimas padeda lengvai pasirinkti, kur investuoti, o mes atliksime visus reikalingus veiksmus, kad investicijos būtų atliktos.

Visi, kuriems yra daugiau nei 18 metų ir kurie norėtų pradėti investuoti, bet nežino, nuo ko pradėti. Šis sprendimas padės jums pradėti investuoti.

Sprendimas prieinamas tik privatiems klientams.

Ši paslauga teikiama tik tuo atveju, jei klientas turi sutuoktinio įgaliojimą. Pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus susituokę klientai, turi teisę parduoti ar perleisti vertybinius popierius tik pateikę bankui įrodymus, kad vertybiniai popieriai yra jų asmeninė nuosavybė, arba pateikę sutuoktinio įgaliojimą.

Sutuoktinio įgaliojimo instrukcija (PDF)

Sukūrę ETF portfelį, galite patogiai atlikti veiksmus SEB mobiliosios programėlės skiltyje „Investavimas“. Pasirinkite savo ETF portfelį ir spustelėkite „Daugiau“, jei norite investuoti papildomų lėšų, atsiimti investicijas, pakoreguoti periodines investicijas, atnaujinti investuotojo duomenis arba nutraukti paslaugą.

Taip, vienu metu galite atlikti kelias investicijas, naudojantis investicijų robotu. Taigi, jei turite skirtingų investavimo tikslų, tai jums puikiai tiks.

Jei turite ETF portfelį, nutraukimo prašymą reikia pateikti per mobiliąją programėlę. Tai galima lengvai padaryti skiltyje „Investavimas“, ekrane atidarius savo vertybinių popierių sąskaitą ir spustelėjus „Daugiau“ / „Nutraukti paslaugą“.

SEB fondų atveju reikia parduoti finansines priemones ir nutraukti periodinį investavimą. Abu veiksmus galima atlikti interneto banke. Jei reikia uždaryti tam tikrą vertybinių popierių sąskaitą, prašymą galite pateikti interneto banke. Tai galima padaryti tik tada, kai parduodamos visos finansinės priemonės.

Gyventojų pajamų mokestis turi būti mokamas, kai parduodate turtą ir iš jo gaunate uždarbį.

Atsisiųskite SEB mobiliąją programėlę ir išbandykite investicijų robotą skiltyje „Investavimas“.