Keisti kalbą:
Image
Young man standing in front of a curtain

Stabili organizacija, taikanti
inovatyvius metodus?
Leisk tave nustebinti

Paragraphs

Esame vienas didžiausių darbdavių Baltijos šalyse – čia dirba 1 400 produktų plėtros ir technologijų specialistų. Siūlome platų bankininkystės paslaugų spektrą ir privatiems, ir verslo klientams visame pasaulyje. Pagrindinė mūsų varomoji jėga – bendradarbiavimas, įžvalgumas ir noras keisti ar keistis patiems bei tobulėti. Vertiname stabilaus, bet įdomaus darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą – kviečiame dirbti viename moderniausių biurų arba pasinaudoti galimybe dirbti nuotoliniu būdu. Rinktis tau. Jei nori prisidėti prie ateities banko kūrimo – mūsų durys atviros!

SEB bankas

SEB nėra tik bankas. Esame pažangiausių technologijų įmonė, kurioje dirba daug talentingų IT specialistų – projektų ir produktų vadovų, verslo sprendimų kūrėjų, analitikų, programuotojų, testuotojų. Turime daugiau negu 200 programų (aplikacijų), o visus mūsų produktus, verslo procesus ir kanalus kuria ir prižiūri produktų kūrimo komanda. Prisijungęs prie SEB banko galėsi daryti tiesioginę įtaką priimant mūsų verslo sprendimus. Kitaip tariant, čia kursi inovatyvius sprendimus sau ir savo draugams. Dirbk finansų technologijų epicentre – ne tik iš Vilniaus.

„Java“, „OpenShift“, „Docker“, „Kubernetes“, „Angular“, „Swift“, API – tai, su kuo norėtum dirbti? 

Sužinok daugiau

Pasirink, kur norėtum dirbti SEB banke

SEB grupės paslaugų centras

SEB grupės paslaugų centras teikia aukščiausio lygio paslaugas SEB grupės klientams ir verslo padaliniams visame pasaulyje bei padeda SEB tapti veiksmingumo ir inovacijų lyderiu.  

Vilniuje ir Rygoje turime daugiau kaip 700 IT specialistų: programuotojų, inžinierių, didžiųjų duomenų (angl. big data) specialistų, architektų ir kt.  Mūsų vaidmuo – tiek kurti naujas sistemas ir funkcijas, tiek prižiūrėti esamą infrastruktūrą.

Skandinavijos šalys, Kinija, Indija, Jungtinė Karalystė, Brazilija – su kokia tarptautine rinka labiausiai norėtum dirbti?  

Sužinok daugiau

Pasirink, kur norėtum dirbti SEB paslaugų centre

Tarptautinė patirtis yra tramplinas į tavo ateitį

SEB – tai ne tik bankas, turintis IT sistemas. Tai inovacijų skatinama pažangios plėtros ir technologijų įmonė. Čia atrasi įvairių technologijų ir produktų plėtros karjeros krypčių.

Būk vienu žingsniu priekyje.

Media
Media
Laima Remeikaitė


„Pokyčiai įvyks, jei tikėsite savimi ir to norėsite.“

Laima Remeikaitė dirba neseniai įkurtame banko Kokybės užtikrinimo kompetencijų centre, esančiame Bendrųjų metodų skyriuje. Prieš ketverius metus Laima nusprendė kardinaliai pakeisti karjeros kelią – tarptautinėje technologijų karjeros mokykloje suaugusiesiems  „Vilnius Coding School“  baigė testavimo mokymus ir tapo programinės įrangos testuotoja. Apie galimą karjeros pokytį galvojantiems žmonėms ji pataria būti drąsiems ir išbandyti kažką naujo. Laima rekomenduoja SEB banką kaip puikią vietą mokytis ir pradėti karjerą.

Sužinok daugiau

Vaida Garbauskė


„Manau, reikia išdrįsti ir nebijoti keisti karjerą, jei tik to norite“

Vaida Garbauskė karjerą paslaugų centre pradėjo beveik be jokios technologijų srities patirties, tačiau degančiomis akimis ir motyvacija versti kalnus. Dabar ji – „Scrum“ meistrė, dirbanti su trimis IT komandoms, atstovaujanti įmonei karjeros renginiuose bei technologijų konferencijose. Įdomu, kas paskatino Vaidą susimąstyti apie karjerą technologijų srityje?

Sužinok daugiau 

„SEB Tech“ tinklaraštis

Nerk į SEB technologijų subtilybes. Šiame tinklaraštyje skaityk apie tai, ką mūsų ekspertai dirba įvairiose technologijų srityse.

Susisiekite su mumis

Dėl laisvų darbo vietų ar įdarbinimo proceso nedvejodami kreipkitės el. paštu.

SEB bankas mycareer@seb.lt
SEB grupės paslaugų centras GSTA@seb.se

Sekite mus

Siekiame būti labai atviri ir komunikabilūs su žmonėmis, kurie domisi karjeros galimybėmis. Reguliariai skelbiame įrašus „LinkedIn“, „Facebook“ ir „Instagram“ tinkluose.