Keisti kalbą:
Image
women using her smartphone on the street

Naujas būdas investuoti – investicijų robotas

2021 m. lapkričio 4-15 d. keturi subfondai „SEB Strategy“ bus prijungti prie naujų subfondų „SEB Active“. Sužinokite daugiau

Paragraphs

Investuokite SEB mobiliojoje programėlėje su investicijų robotu. Gaukite asmeninį pasiūlymą 24/7

Nuo idėjos iki investavimo rekomendacijos – tik 15 minučių

Investuoti galima ir nuo 1 euro

Nebūtinos profesionalios investavimo žinios

Apie investicijų robotą

Media
  • Investicijų robotas – automatinė funkcija mobiliojoje programėlėje, kuria naudojantis pradėti investuoti yra lengviau nei galvojote. Jums reikės atsakyti į keletą klausimų ir pateikti tam tikrą informaciją, kad galėtume įvertinti Jūsų investavimo poreikį. Tuomet asmeniškai Jums parengsime investavimo rekomendaciją.
  • Nusprendus investuoti, Jums tereikės nustatyti investuojamas sumas, o visa kita atliks mūsų sistema.
  • Rekomendaciją parengsime išanalizavę tik ribotą SEB grupės investicinių fondų sąrašą, todėl ji nebus nepriklausoma. Be to, pateiktos rekomendacijos periodiškai neperžiūrėsime, todėl siūlome Jums savo investicijas reguliariai prižiūrėti arba susisiekti su mumis ir pasikonsultuoti, ar investavimo rekomendacija vis dar atitinka Jūsų poreikius.
  • Tai automatinė paslauga. Visus veiksmus atliksite be mūsų tiesioginės pagalbos. Jei kils klausimų, prašome su mumis susisiekti.

Kiek kainuos investuoti su investicijų robotu?

  • Už investicijų roboto rekomendaciją jokie papildomi mokesčiai netaikomi.
  • Jei nuspręsite investuoti į rekomenduojamą fondą, bus taikomi įprasti investavimo į fondą įkainiai, t. y. administravimo (0,42 proc.) ir fondo valdymo mokesčiai (0,64–0,79 proc.), kurie bendrai gali sudaryti 1,06–1,21 proc. per metus nuo investuotos sumos.
  • Pavyzdžiui, už kiekvieną investuotą 100 eurų Jūsų metinės išlaidos būtų maždaug 1,06–1,21 euro.

Atsisiųskite SEB mobiliąją programėlę