Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2018 11 20 - 08:55

SEB banko klientams nebereikės iš anksto rūpintis grynaisiais – jų nemokamai galės pasiimti iš viso pasaulio bankomatų

SEB bankas paslaugų planais besinaudojantiems privatiems klientams pasiūlys papildomą naudą – prireikus grynųjų pinigų, klientai galės naudotis turimu nemokamu grynųjų pinigų limitu pasiimdami pinigus iš bet kurio pasaulio bankomato. Šis pokytis įsigalios nuo kitų metų vasario 8 dienos.

„Norėdami, kad mūsų klientai, kurie, kaip pastebime, vis aktyviau naudojasi ir atsiskaito mokėjimo kortelėmis, patirtų kuo mažiau nepatogumų, kai kartais jiems visgi prireikia grynųjų pinigų, sudarysime galimybę naudotis nemokamu grynųjų pinigų paėmimo limitu bet kuriame pasaulio bankomate. Taigi klientui, turinčiam su paslaugų planu susietą debeto kortelę, nebereikės be reikalo nešiotis grynųjų piniginėje ar ieškoti SEB banko bankomato – retiems atvejams grynųjų jis galės pasiimti bet kuriame pasaulio bankomate“, – komentuoja SEB banko valdybos narys, Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius Vaidas Žagūnis. 

Šis pokytis, pasak SEB banko atstovo, yra svarbiausias, susijęs su peržiūrėtu banko kainynu, kuris įsigalios nuo kitų metų vasario 8 dienos. Paslaugų planais šiuo metu naudojasi beveik pusė milijono privačių SEB banko klientų. Priklausomai nuo pasirinkto plano klientai gali naudotis nuo 100 iki 1 tūkst. eurų siekiančiu grynųjų pinigų paėmimo per mėnesį limitu, o populiariausio plano „Sumanu“ naudotojai – 550 eurų dydžio limitu.

„Pokytis yra aktualus ir tiems klientams, kurie vis dažniau dėl darbo reikalų ar poilsiaudami keliauja po užsienio šalis, nes jiems nebereikės iš anksto rūpintis ir išsikeisti užsienio valiutos. Reikalingų grynųjų smulkioms išlaidoms eurais ar vietine valiuta jie visada galės pasiimti jau nuvykę į bet kurią pasaulio šalį“, – pastebi V. Žagūnis.

SEB bankas atkreipia dėmesį, kad kai kurie užsienio bankai atskirais atvejais gali taikyti savo papildomus įkainius už operacijas, atliekamas jų bankomatuose.

Primename, kad nemokamai ir neribotai grynųjų pinigų SEB banko klientai gali pasiimti visose prekybos centrų „Maxima“, „Iki“, „Rimi“ bei kai kurių mažesnių prekybos tinklų kasose, jei įsigyja prekių ir atsiskaito už jas SEB banko mokėjimo kortele, o atsiskaitymo vertė yra ne mažiau kaip 5 eurai. Kasose imami pinigai į grynųjų pinigų paėmimo per mėnesį limitą neįskaičiuojami ir ši paslauga klientui yra nemokama. Vieno pirkimo metu galima pasiimti iki 100 eurų.

Paslaugų kainyną bankas peržiūri periodiškai, įvertinęs, kaip aktyviai klientai naudojasi konkrečia paslauga, ar siūlomos jos alternatyvos ir kt. SEB banko paslaugų kainodara sudaryta taip, kad, kaip ir anksčiau, kasdienės bankininkystės paslaugomis klientams būtų naudingiausia ir patogiausia naudotis pasirinkus vieną iš paslaugų planų. 

Nuo 2019 m. vasario 8 d. įsigaliosiantis paslaugų ir operacijų privatiems klientams kainynas.
Nuo 2019 m. vasario 8 d. įsigaliosiantis paslaugų ir operacijų verslo klientams kainynas.

Pensija

Kontaktai

  • „Skype“ (visą parą)
  • Savitarnos zonos
  • Banko skyriai ir bankomatai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.