Keisti kalbą:

Įmokos ir mokesčiai

Paragraphs

Kartą pamėginę mokesčius mokėti internetu, veikiausiai kitaip mokėti nebenorėsite. Pervesti pinigus prisijungę prie interneto banko galite ne tik patogiau, bet ir pigiau negu atvykę į banko skyrių. Pasirinkę paslaugų planą, internetu lėšas eurais galite pervesti be pervedimo mokesčio.

  • Lengva ir patogu rasti reikiamą paslaugų teikėją
  • Į elektroninę mokėjimo nurodymo formą reikia įvesti tik savo duomenis
  • Išsaugojus pirmąkart užpildytą formą, kitą kartą jos pildyti nereikia

 

Kaip mokėti įmokas ir mokesčius?

  1. Prisijunkite prie interneto banko.
  2. Pagrindiniame meniu pasirinkite skiltį „Mokėjimai“ → „Įmokos ir mokesčiai“.
  3. Į paieškos lauką įveskite įmonės, kuriai norite sumokėti, pavadinimą arba įmokos kodą. Jei sąraše nerandate reikiamos įmonės ar įmokos, galite atlikti įprastą pinigų pervedimą pasirinkę skiltį „Mokėjimai“ → „Naujas mokėjimas“. Tereikia žinoti pagrindinius gavėjo rekvizitus (banko sąskaitos numerį, įmonės kodą ir pan.).
  4. Spustelėkite norimos įmonės pavadinimo dešinėje esantį mygtuką „Naujas mokėjimas“ ir užpildykite atsivėrusią mokėjimo nurodymo formą.
  5. Užpildę šią formą, pasirinkite „Išsaugoti ruošinių sąraše“ ir žemiau esančioje eilutėje įrašykite mokėjimo nurodymo ruošinio pavadinimą. Taip sukursite ruošinį ir, mokėdami tokį pat mokestį ar įmoką kitą kartą, neturėsite iš naujo pildyti formos. Spustelėkite mygtuką „Patvirtinti“. Jei ketinate atlikti daugiau pinigų pervedimo operacijų ir visus mokėjimo nurodymus norėtumėte patvirtinti kartu, rinkitės „Išsaugoti ir įvesti naują“.
  6. Patikrinkite įvestus duomenis. Norėdami pakoreguoti duomenis, spustelėkite „Keisti duomenis“. Jei viskas gerai, patvirtinkite mokėjimo nurodymą spustelėdami „Patvirtinti“. 
  7. Norėdami sumokėti kitą mokestį, pakartokite veiksmus pradėdami nuo trečiame punkte nurodyto veiksmo.

Įkainiai

Įmokos ir mokesčiai Banke Internetu
Pinigų pervedimas užpildžius įmokų ir mokesčių blanką - 0,33 Eur