Keisti kalbą:

Periodinis pervedimas

Paragraphs

Pasirūpinsime, kad pinigai būtų pervesti laiku

  • Nurodykite, kokią sumą, kam ir kaip dažnai reikia pervesti
  • Jums nieko nereikės daryti – pinigai bus pervedami automatiškai
  • Periodiškai pervesdami lėšas į indėlio sąskaitą ar savo pensijų fondą, galite taupyti

Užsisakyti interneto banke

Jei tam pačiam gavėjui periodiškai (tarkime, kartą per mėnesį ar per savaitę) pervedate tam tikrą sumą, pasirinkite šią paslaugą ir apie pinigų pervedimą galėsite negalvoti – reikiamu laiku tai bus atlikta automatiškai. Bet kada galėsite atsisakyti paslaugos arba pakeisti jos teikimo sąlygas.

Kokiais atvejais verta rinktis šią paslaugą?

Patogiausia naudotis, kai reikia  periodiškai pervesti tą pačią pinigų sumą tam pačiam gavėjui, pavyzdžiui, mokėti už būsto nuomą ar duoti vaikams kišenpinigių. Taip pat galite paslaugą naudoti ir periodinėms įmokoms į savo pensijų fondą ar padengti draudimo, lizingo, paskolos įmokas, kadangi šiems paslaugų teikėjams paprastai pervedama vienoda suma nustatytu periodiškumu.

Pervedimai gali būti atliekami iš vienos Jūsų sąskaitos į kitą, taip pat į bet kurio kito asmens ar įmonės sąskaitą Lietuvoje ar užsienyje. Prireikus, galite pinigus pervesti ir kita nei eurais valiuta – valiuta bus keičiama pagal tuo metu galiojantį pinigų keitimo kursą.

Įkainiai

Paslauga / Operacija Pervedimo įkainis nurodymą teikiant banke Pervedimo įkainis nurodymą teikiant internetu
Sutarties sudarymas 3 Eur1 nemokamai
Pinigų pervedimas taikomi įprasti pinigų pervedimo interneto banke įkainiai taikomi įprasti pinigų pervedimo interneto banke įkainiai

1 Mokestis netaikomas, jei lėšos pervedamos į savo sąskaitas SEB banke ir yra skirtos taupymo ar investavimo priemonėms įsigyti. Taip pat tuo atveju, kai lėšos pervedamos į SEB banko vardu atidarytas sąskaitas siekiant padengti kliento įsipareigojimus SEB bankui.

Užsisakykite paslaugą internetu

Prisijunkite prie interneto banko, pasirinkite „Mokėjimai“ > „Kiti mokėjimai“ > „Periodiniai“, užpildykite reikiamus laukus ir patvirtinkite operaciją.

Jei Jums nepavyksta nustatyti periodinių pervedimų, registruokitės į susitikimą bet kuriame Jums patogiame skyriuje. Nepamirškite su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinančio dokumento.