Switch to mobile version. Į viršų

Privatiems klientams

 Įspėjame apie sukčių platinamas melagingas neva iš banko siunčiamas SMS žinutes

Norime įspėti, kad pastaruoju metu padažnėjo pranešimų apie SMS žinutes, neva siunčiamas iš SEB banko. Žinutės gavėjus sukčiai informuoja apie gautą pranešimą, kuris yra atsiųstoje nuorodoje į netikrą interneto banko svetainę. Spustelėjęs nuorodą žinutės gavėjas yra prašomas įvesti savo interneto banko atpažinimo ir asmens kodus, telefono numerį, PIN kodus. Taip sukčiai bando išvilioti prisijungimo prie interneto banko duomenis ir pasisavinti svetimas lėšas. Nespauskite (neatidarinėkite) nuorodų SMS žinutėse, o jungdamiesi prie interneto banko patys naršyklės langelyje įveskite jo adresą.

Infobankas  |   Visi straipsniai

 
 • Draudimas - 2019 07 15

  Vasarą – į keliones: draustis vienkartiniu draudimu ar įsigyti kredito kortelę?

  Vasarą – į keliones: draustis vienkartiniu draudimu ar įsigyti kredito kortelę?

  Vasara jau įpusėjo, o tai reiškia, kad daugelis lietuvių bent trumpam paliks darbus ir pasiners į ilgai lauktas atostogas. Daugelis jų rinksis keliauti į užsienį.  Kad keliaujant nekiltų rūpesčių, labai svarbu pasirūpinti savo ir artimųjų draudimu.

  Daugiau

 • Namai - 2019 07 12

  Studentiška dilema: pirkti ar nuomoti?

  Studentiška dilema: pirkti ar nuomoti?

  Rugsėjo mėnesį didžiausių Lietuvos miestų gatves lyg upės užtvindo studentai. Šie naujieji miestų gyventojai greičiausiai jau yra susiradę gyvenamąją vietą, tačiau vasaros viduryje kiekvienas jų sprendžia didelę dilemą: nuomoti butą ar pirkti? O galbūt bandyti sėkmę ir prašyti vietos aukštosios mokyklos bendrabutyje? Į šiuos ir kitus studentui iškilusius klausimus atsako „Ober-Haus“ Senamiesčio biuro vadovas Marius Čiulada.

  Daugiau

 • Kasdieniai finansai - 2019 07 08

  Kaip Lietuvai atsisakyti grynųjų pinigų?

  Kaip Lietuvai atsisakyti grynųjų pinigų?

  Lietuva visiškai be grynųjų pinigų vis dar atrodo kaip utopinis scenarijus. Tačiau kryptingai to siekiant, atsiskaitymai grynaisiais pinigais po kokio dešimtmečio gali priartėti prie išnykimo ribos. Dar prieš penkerius metus Lietuvoje 70 proc. visų SEB banko klientų mokėjimo operacijų sudarė atsiskaitymai grynaisiais pinigais ir tik 30 proc. – banko kortele ar elektroninėmis priemonėmis. Dabar beveik pusė visų atsiskaitymų yra atliekami mokėjimo kortele ar kitais skaitmeniniais būdais ir šis skaičius neabejotinai didės toliau. 

  Daugiau

 

Naujienos  |   Archyvas

 
 • Skelbimai - 2019 07 15

  Naujas pasiūlymas klientams, reikalus su banku tvarkantiems telefonu

  Nuo šiol SEB banko klientams spręsti iškilusius klausimus telefonu bus dar patogiau – prieš skambindami į banką jie banko interneto svetainėje seb.lt galės pasitikrinti, koks yra banko konsultantų užimtumas realiuoju laiku, ir užsisakyti atskambinimo paslaugą.

  Daugiau

 • Skelbimai - 2019 07 12

  Skelbiami SEB banko grupės Lietuvoje 2019 metų pirmo pusmečio veiklos rezultatai

  2019 metų pirmą pusmetį SEB banko grupės paskolų ir lizingo portfelio grynoji vertė, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai, padidėjo 6 proc. – iki 6,3 mlrd. eurų (2018 m. pirmą pusmetį, neįskaitant vienkartinio sandorio, suteikta 5,9 mlrd. eurų paskolų). SEB banko indėlių portfelis (įskaitant finansų institucijų lėšas) padidėjo 15 proc. ir šių metų pirmo ketvirčio pabaigoje buvo 6,5 mlrd. eurų (tuo pačiu laikotarpiu 2018 metais – 5,6 mlrd. eurų).

  Daugiau

 • Skelbimai - 2019 07 11

  Savaitgalį planuojami IT sistemų profilaktikos darbai

  Šį savaitgalį SEB banke bus atliekami planiniai informacinių sistemų profilaktikos darbai, todėl naktį iš penktadienio į šeštadienį, liepos 13 dieną, nuo 3.00 val. iki 6.00 val., laikinai neveiks SEB interneto bankas ir mobilioji programėlė.

  Daugiau

 
 

Infobankas  |   Visi straipsniai

 
 

Naujienos  |   Archyvas

 

 

Finansų konsultacija

Kontaktai

 • Privatiems klientams
  +370 5 268 2800+370 5 268 2800
  (visą parą)
  Verslo klientams
  +370 5 268 2822+370 5 268 2822
  (I–V 8.00–17.00)
 • „Skype“ (visą parą)
 • Savitarnos zonos
 • Banko skyriai ir bankomatai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.