Switch to mobile version. Į viršų

Taupymas ir investavimas - 2021 06 17

Su SEB investicijų robotu investavimo rekomendaciją galite gauti per 15 minučių

Su SEB investicijų robotu investavimo rekomendaciją galite gauti per 15 minučių

Investicijų robotas jau veikia SEB mobiliojoje programėlėje – čia investavimo rekomendaciją galite gauti per 15 minučių. Investicijų robotas pasiekiamas visą parą, o pradėti investuoti galite nuo 1 euro. Norėdami pradėti, turite atlikti tris žingsnius.

1. Pasirinkite investavimo tikslą ir užpildykite klausimyną apie savo investavimo žinias ir patirtį

Norėdami pradėti naudotis investicijų robotu, pirmiausia turėsite atsakyti į mūsų pateiktus klausimus apie savo finansinę padėtį bei investavimo žinias ir patirtį. Taip pat turėsite pažymėti investavimo tikslą ir planuojamą laikotarpį ir toleruojamą investicijų rizikos lygį. Šie klausimai yra skirti įvertinti Jūsų poreikius ir situaciją.

Investuojant reikėtų turėti pakankamą finansinį rezervą, kad atsiradus netikėtoms išlaidoms jūsų turimų finansinių priemonių netektų parduoti tam nepalankiu metu. Investuojant į aukštesnės rizikos / grąžos finansines priemones, patartina tai daryti ilgesniam laikotarpiui.

2. Investicijų robotas pateiks Jums asmeninę investavimo rekomendaciją

Įvertinus Jūsų pateiktą informaciją, investicijų roboto pagalba Jums bus pateikta asmeninė investavimo rekomendacija: bus rekomenduojamas vienas iš SEB grupės investicinių fondų. Šiame žingsnyje taip pat galėsite atsidaryti vertybinių popierių (VP) sąskaitą, skirtą saugoti jūsų įsigytus vertybinius popierius ir su jais atlikti norimus veiksmus (pirkti, parduoti, atlikti kitas VP operacijas Interneto banke).

3. Pasirinkite mokėjimus ir pradėkite investuoti

Galiausiai, Jums nusprendus investuoti į rekomenduojamą fondą, naudodamiesi investicijų robotu galėsite pasirinkti vienkartinę ar, jei norite, reguliarias kasmėnesines investuojamas sumas, ir pasirašyti reikiamus dokumentus.

Už rekomendaciją, pateiktą naudojantis investicijų robotu, mokesčiai nebus taikomi. Nusprendus investuoti į rekomenduojamą fondą, bus taikomi investavimo į fondą įkainiai, t. y. administravimo (0,30–0,42 proc.) ir fondo valdymo mokesčiai (0,21–0,79 proc.), kurie bendrai gali sudaryti 0,51–1,21 proc. investuotos sumos per metus.

Pakeisti savo reguliarių investicijų nustatymus ar pateikti pavedimą parduoti savo fondų vienetus galėsite bet kada Interneto banke.
Investuojant su investicijų roboto pagalba, su Jumis bendraus robotas. Jei jums prireiktų asmeninės mūsų pagalbos, kviečiame susisiekti Jums patogiais komunikacijos kanalais.


Prieš investuodami atidžiai perskaitykite Jums pateiktą investavimo rekomendaciją, kurioje paaiškinta, kodėl, mūsų nuomone, rekomenduojamas investicinis fondas atitinka Jūsų poreikius ir yra Jums tinkamas, nurodytos rizikos, sąlygos, informacinė medžiaga ir mokesčiai, susiję su teikiamomis paslaugomis ir rekomenduojamu fondu.

Atkreipkite dėmesį, kad investavimas susijęs su tam tikra rizika. Investicijų rinkos vertė gali ir didėti, ir mažėti, o tam tikrais atvejais galite prarasti investuotą sumą. Ankstesni rezultatai ir investicijų grąžos prognozės negarantuoja būsimų rezultatų. Investicijų grąža gali didėti arba mažėti ir dėl valiutų kurso svyravimų.

Išsamiau apie mūsų paslaugas, finansines priemones ir su jomis susijusią riziką skaityti čia. Investavimo rekomendacija Jums teikiama pagal Konsultavimo paslaugos teikimo taisykles (Bendrųjų taisyklių 4 priedas), todėl prašome jas atidžiai perskaityti ir, jei reikia, pasikonsultuoti su banko darbuotojais.


 • Taupymas ir investavimas - 2020 06 08

  Ar po karantino taupysime ir investuosime kitaip?

  Ar po karantino taupysime ir investuosime kitaip?

  Lietuvos gyventojų finansinio saugumo tyrimai rodo, kad situacija, kalbant apie atsargai atidedamus pinigus, gerėja, tačiau nepakankamai: neseniai atliktos apklausos duomenimis, finansinių atsargų visai neturėjo penktadalis šalies gyventojų, o maždaug 60 proc. jų turėjo per mažai. Žiūrėkite seminaro „Taupymas ir investavimas – ką svarbu žinoti šiuo metu“ įrašą.

  Daugiau

 • Taupymas ir investavimas - 2021 01 07

  Taupymo žaidimas – kaip metų gale sukaupti beveik 1400 eurų

  Taupymo žaidimas – kaip metų gale sukaupti beveik 1400 eurų

  Esama įvairių taupymo receptų, tačiau ar žinote, kaip per metus galima sukaupti beveik 1400 eurų? SEB banko finansų ekspertų pasiūlytu taupymo planu pasinaudojusi SEB banko klientė Simona dalinasi savo įspūdžiais.

  Daugiau

 • Taupymas ir investavimas - 2019 01 14

  Kodėl patyrę investuotojai renkasi obligacijas, o ne indėlius

  Kodėl patyrę investuotojai renkasi obligacijas, o ne indėlius

  Šių dienų mokiniai jau mokyklose girdi, kodėl svarbu kaupti pinigus ateičiai ir mokomi, kokie yra taupymo variantai. Bene geriausias būdas tą daryti – „įdarbinti“ pinigus juos investuojant. Mums prieinami įvairūs investiciniai instrumentai – indėliai, investiciniai fondai, akcijos ir obligacijos. Būtent pastarasis instrumentas dažnam skamba kaip burtažodis. Kada verta investuoti į obligacijas, kokie šio instrumento ypatumai, privalumai ir trūkumai aiškina SEB Baltijos šalių taupymo ir investavimo vadovas Gediminas Milieška.

  Daugiau


Daugiau susijusių straipsnių

Archyvas

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.