Switch to mobile version. Į viršų

Privatiems klientams

Paslaugų planas SUMANU PLIUS

Paslaugų planas SUMANU PLIUS

Keliautojams ir mėgėjams pirkti internetu

 • Kredito kortelė be išdavimo ir naudojimo mokesčių
 • Banko sąskaitos kreditas be išdavimo ir atnaujinimo mokesčių
 • Pinigų pervedimai eurais internetu į sąskaitas SEB banke, 5 pinigų pervedimai eurais internetu į sąskaitas kituose bankuose

Paslaugų planas SUMANU PLIUS naudingas tiems, kurie ne tik kasdien naudojasi įprastomis banko paslaugomis, bet ir bent kartą per metus vyksta į užsienį ar mėgsta internetu įsigyti pirkinių.

Paslaugų plano SUMANU PLIUS mėnesio mokestis yra 3,77 Eur arba 2,61 Eur, jei nuolatines pajamas1 gaunate į savo sąskaitą SEB banke2.

Užsisakę šį paslaugų planą, galite sutaupyti pinigų tvarkydami kasdienius finansinius reikalus. Be to, pasirinkę kredito kortelę, galite patogiai mokėti už pirkinius elektroninėse parduotuvėse ir naudotis klasikinio kelionės užsienyje draudimo paslauga.

Pasirinkę paslaugų planą SUMANU PLIUS, galėsite be įprastų mokesčių: Įprasti mokesčiai
internetu mokėti įmokas, komunalinius ir kitus mokesčius, pervesti lėšas eurais į šeimos narių, kitų asmenų ar įmonių bei institucijų sąskaitas SEB banke, be to, tiek kartų per mėnesį, kiek reikia Įprastai vienas pinigų pervedimas kainuoja 0,29 Eur
internetu atlikti 5 pinigų pervedimus eurais į sąskaitas, esančias bankuose, registruotuose Lietuvoje, Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės valstybėse Įprastai vienas pinigų pervedimas kainuoja 0,41 Eur
gauti be išdavimo bei naudojimo mokesčių vieną iš šių debeto kortelių ir susieti ją su paslaugų planu: Mokestis priklauso nuo pasirinktos mokėjimo kortelės, tačiau mažiausias išdavimo mokestis 5 Eur, naudojimo — 0,40 Eur / mėn.
be išdavimo ir naudojimo mokesčių gauti vieną iš šių kredito kortelių 4:
Šių kortelių turėtojai ir kartu užsienyje keliaujantys jų šeimos nariai apdraudžiami klasikiniu kelionės draudimu.
Įprastai mokami 3,00 Eur kortelės išdavimo ir 1,20 Eur / mėn. naudojimo mokesčiai
naudotis banko sąskaitos kreditu be išdavimo ir atnaujinimo mokesčių 5 Kredito dokumentų parengimas ir administravimas:
 • suteikiant kreditą / didinant kredito sumą (skaičiuojamas nuo padidintos kredito sumos) — 1 proc. kredito sumos, bet ne mažiau kaip 5,79 Eur
 • Kredito grąžinimo termino pratęsimo mokestis — 1 proc. kredito sumos, bet ne mažiau kaip 5,79 Eur
gauti banko pranešimus SMS žinutėmis apie sąskaitų pokyčius ir likučius Įprastai iš banko gauta SMS žinutė kainuoja 0,09 Eur
iš SEB banko ir DNB bankomatų Lietuvoje ir SEB grupės bankų bankomatų Latvijoje ir Estijoje pasiimti grynųjų pinigų (iki 800 Eur per mėnesį) iš debeto kortelės, susietos su paslaugų planu, sąskaitos Įprastai mokama 0,4 proc. sumos, mažiausiai 0,29 Eur
naudotis visomis banko sąskaitomis Įprastai mokama 0,29 Eur per mėnesį už kiekvieną sąskaitą, jei sąskaita nėra susieta su galiojančia mokėjimo kortele
gauti elektroninį slaptažodžių generatorių Įprastai generatorius kainuoja 8,40 Eur

Nuolatinėmis pajamomis laikome darbo užmokestį, stipendijas, pajamas, gaunamas pagal autorines ir kitas sutartis, pašalpas, pensijas ir kitas nuolatines išmokas, gaunamas iš juridinių asmenų.

Specialus paslaugų plano mėnesio mokestis taikomas klientams, gaunantiems nuolatines pajamas į savo sąskaitą SEB banke ne rečiau kaip 1 (vieną) kartą per mėnesį. Jei nuolatinės pajamos nėra pervedamos nurodytu periodiškumu, tai nuo kito mėnesio Jums reikės mokėti įprastą paslaugų plano mėnesio mokestį, kol vėl bus pervedamos nuolatinės pajamos į sąskaitą SEB banke ne trumpiau kaip 2 (du) mėnesius iš eilės.

Naujos "Visa Electron" ar "Maestro" kortelės nebeišduodamos ir neatnaujinamos. Jei jau turite kurią nors iš šių kortelių, ją galėsite susieti su paslaugų planu.

4 Bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys
Jei gautumėte 1448,10 Eur kreditą kredito kortelės sąskaitoje, o kredito laikotarpis būtų 48 mėnesiai, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1860,82 Eur.
Ši suma apskaičiuota įtraukus per kredito laikotarpį sumokėtas palūkanas (apskaičiuojant taikyta 17 proc. fiksuota palūkanų norma), kortelės išdavimo arba kortelės atnaujinimo mokestį ir metinį kortelės mokestį.
Šiuo atveju bendra vartojimo kredito kainos metinė norma yra 20,32 procento.
Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad kredito sutartis galios sutartą laikotarpį, bankas ir klientas vykdys savo įsipareigojimus pagal kredito sutartį nustatytais terminais, palūkanų norma ir kiti mokesčiai išliks tokie pat, kokie buvo sudarant kredito sutartį, ir bus toliau taikomi iki kredito sutarties pabaigos, bankas visą kredito sumą klientui išmoka kredito sutarties sudarymo dieną ir ši suma nėra grąžinama iki kredito limito naudojimo termino pabaigos. Metinė norma nurodoma norint padėti Jums palyginti skirtingus pasiūlymus. Pasirinkus banko sąskaitos planą SUMANU PLIUS, netaikomi kortelės išdavimo, metų ir atnaujinimo mokesčiai, tačiau taikomas plano SUMANU PLIUS mokestis.

Bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys
Jei gautumėte 579,24 Eur sąskaitos kreditą eurais 1 metams, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 681,58 Eur.
Apskaičiuojant šią sumą, laikoma, kad iš karto išmokama bendra sąskaitos kredito suma už visą sąskaitos kredito sutarties galiojimo laikotarpį, už išmokėtą sąskaitos kreditą mokamos palūkanos (apskaičiuojant taikyta sąskaitos kredito palūkanų norma eurais — 16 proc.) ir administravimo mokestis (1 proc. kredito sumos, šiuo atveju — 5,79 Eur) bei banko sąskaitos tvarkymo mokestis (0,29 Eur per mėn.). Todėl bankui per 12 mėnesių iš viso sumokėtumėte 681,58 Eur.
Šiuo atveju bendra kredito kainos metinė norma būtų 36,45 procento. Metinė norma nurodoma norint padėti Jums palyginti skirtingus pasiūlymus.
Pasirinkus banko sąskaitos planą SUMANU PLIUS, netaikomas administravimo mokestis ir banko sąskaitos tvarkymo mokestis, tačiau taikomas plano SUMANU PLIUS mokestis.


Išsamesnės informacijos apie SEB banko paslaugų planus, taikomas sąlygas ir įkainius teiraukitės paskambinę visą parą veikiančiu telefonu 1528 arba atvykę į pageidaujamą SEB banko skyrių.

Paslaugų planas SUMANU SUMANU PLIUS LAISVALAIKIS STUDENTAS1 SENJORAS2
Paslaugų plano mėnesio mokestis 2,90 Eur 3,77 Eur 4,34 Eur 1,45 Eur 0 Eur
Specialus paslaugų plano mėnesio mokestis3, jei nuolatines pajamas4 gaunate į savo sąskaitą SEB banke 1,45 Eur 2,61 Eur 3,48 Eur    
Kokiomis paslaugomis galite naudotis be įprastų mokesčių?
Viena iš debeto kortelių („SEB Mylimiausia MasterCard“, „Debit MasterCard“, „Visa Electron“, „Maestro“, „SEB Statoil Extra Visa Electron“, „Visa Classic“) be išdavimo ir naudojimo mokesčių

(jei su pasirinktu
planu susieta
kredito kortelė „SEB Laisvalaikis MasterCard“)


„SEB ISIC
MasterCard“
Kredito kortele „Visa Classic“ (su kredito limitu) arba „MasterCard Standard“ be išdavimo ir naudojimo mokesčių  

Kredito kortelė
„SEB Laisvalaikis MasterCard“ (jei
su pasirinktu planu nesusieta debeto kortelė „SEB Laisvalaikis MasterCard“)
   
Klasikiniu kelionės užsienyje draudimu, susietu su „Visa Classic“ (su kredito limitu) arba „MasterCard Standard“ kortele        
Pinigų pervedimais eurais internetu į sąskaitas SEB banke
5 pinigų pervedimai eurais internetu į sąskaitas, esančias bankuose, registruotuose Lietuvoje, Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės valstybėse    
Banko pranešimais SMS žinutėmis
Elektroniniu slaptažodžių generatoriumi
Grynųjų pinigų paėmimu iš SEB ir DNB bankų bankomatų be grynųjų pinigų paėmimo mokesčio iš debeto kortelės, susietos su paslaugų planu, sąskaitos iki 800 Eur
per mėn.
iki 800 Eur
per mėn. 
iki 800 Eur
per mėn. 
iki 800 Eur
per mėn. 
iki 800 Eur
per mėn. 
Banko sąskaitomis be įprasto sąskaitų tvarkymo mėnesio mokesčio
 

Daugiau informacijos rasite išsamioje SEB banko interneto svetainės versijoje.

1 Šis paslaugų planas skirtas dieninių studijų studentams. Norėdami internetu užsisakyti paslaugų planą STUDENTAS, privalote turėti galiojančią „SEB ISIC MasterCard“ mokėjimo kortelę.

2 Šis paslaugų planas skirtas gyventojams, sulaukusiems Valstybinių socialinio draudimo pensijų įstatyme nustatyto senatvės pensijos amžiaus.

3 Specialus paslaugų plano mėnesio mokestis taikomas klientams, gaunantiems nuolatines pajamas į savo sąskaitą SEB banke ne rečiau kaip 1 (vieną) kartą per mėnesį. Jei nuolatinės pajamos nėra pervedamos nurodytu periodiškumu, tai nuo kito mėnesio Jums reikės mokėti įprastą paslaugų plano mėnesio mokestį, kol vėl bus pervedamos nuolatinės pajamos į sąskaitą SEB banke ne trumpiau kaip 2 (du) mėnesius iš eilės.

4 Nuolatinėmis pajamomis laikome darbo užmokestį, stipendijas, pajamas, gaunamas pagal autorines ar kitas sutartis, pašalpas, pensijas ir kitas nuolatines išmokas, gaunamas iš juridinių asmenų.


Atkreipiame dėmesį, kad:

 • mokesčiams už paslaugas, įtrauktas į paslaugų planą, netaikomos jokios kitos nuolaidos, akcijos ar individualūs įkainiai
 • paslaugos teikiamos, jeigu pagal įstatymus ir banko vidaus teisės aktų reikalavimus bankas gali klientui suteikti šią paslaugą
 • paslaugų planų įkainiai ir pagrindinės sąlygos taikomos nuo 2012 spalio 17 d. Klientams, sudariusiems paslaugų planų sutartis iki 2012 m. spalio 16 d. (imtinai), specialus paslaugų plano mėnesio mokestis taikomas tik iš naujo sudarius sutartį.

 


Išsamesnės informacijos apie SEB banko paslaugų planus, taikomas sąlygas ir įkainius teiraukitės paskambinę visą parą veikiančiu telefonu 1528 arba atvykę į pageidaujamą SEB banko skyrių.

Kaip planuoti savo biudžetą?

Kurį planą pasirinkti?

Tinkamą paslaugų planą galite pasirinkti naudodamiesi
šia skaičiuokle.

Kontaktai

 • „Skype“ (visą parą)
 • Rašykite mums
 • Savitarnos zonos
 • Banko skyriai ir bankomatai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.