Switch to mobile version. Į viršų

Privatiems klientams

Paslaugų planas SUMANU PLIUS

Paslaugų planas SUMANU PLIUS

Kasdienės banko paslaugos ir kredito kortelė – už 2,50 Eur/mėn.

 • Kredito kortelė be išdavimo ir naudojimo mokesčių
 • Neriboti pinigų pervedimai eurais internetu¹
 • Iki 1 000 Eur/mėn. grynųjų pinigų paėmimas iš SEB ir DNB bankų bankomatų Lietuvoje

Paslaugų planas SUMANU PLIUS – naudingas pasirinkimas, jei ne tik naudojatės kasdienėmis banko paslaugomis, bet ir norite saugiai keliauti ar naudotis kitais kredito kortelės privalumais.

Paslaugų plano SUMANU PLIUS mėnesio mokestis yra 2,50 Eur, jei nuolatinės pajamos pervedamos į sąskaitą SEB banke, arba 3 Eur, jei nuolatinės pajamos2 nepervedamos į sąskaitą SEB banke3.

Užsisakę šį paslaugų planą, galite sutaupyti pinigų tvarkydami kasdienius finansinius reikalus. Be to, dar galite pasirinkti kredito kortelę, kuria patogiai atsiskaitysite už pirkinius elektroninėse parduotuvėse ir naudositės kelionės užsienyje draudimo paslauga.

Nemokėdami papildomų mokesčių, galėsite:
Įprasti mokesčiai
Kortelių išdavimo ir naudojimo mokesčiai:
3 Eur ir 1,45 Eur/mėn.
5 Eur ir 1,45 Eur/mėn.
 • 1 pervesti pinigus eurais internetu į bankus Lietuvoje ir kitose Europos Sąjungos (ES), Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse bei Šveicarijoje
Lėšų pervedimas eurais internetu į sąskaitas SEB banke – 0,29 Eur,
Lėšų pervedimas eur​ais internetu į kitas sąskaitas – 0,41 Eur
 • pasiimti iki 1 000 Eur/mėn. grynųjų pinigų (iš SEB ir DNB bankų bankomatų Lietuvoje) naudojantis pagal planą priklausančia debeto kortele
Grynųjų pinigų paėmimas – 0,4 proc. sumos, mažiausiai 0,29–3,00 Eur (priklauso nuo turimos kortelės). Viršijus 8 700 Eur sumą – 0,8 proc.

Kortelių išdavimo ir naudojimo mokesčiai:
2 Eur ir 0,70 Eur/mėn.
5 Eur ir 0,70 Eur/mėn.
5 Eur ir 0,70 Eur/mėn.
1 Eur ir 0,55 Eur/mėn.
9 Eur ir 0 Eur/mėn.
nebeišduodamos5 ir 0,55 Eur/mėn.

 • naudotis pagrindinėmis banko paslaugomisHelp
Minimalus pagrindinių banko paslaugų mokestis – 0,70 Eur/mėn.
0,09 Eur
 • gauti nustatyto dydžio banko sąskaitos kreditą (netaikomi išdavimo ir atnaujinimo mokesčiai)6
 • sudaryti el. bankininkystės sutartį ir gauti slaptažodžių generatorių

2 Nuolatinėmis pajamomis laikome darbo užmokestį, stipendijas, pajamas, gaunamas pagal autorines ar kitas sutartis, pašalpas, pensijas ir kitas nuolatines išmokas, gaunamas iš juridinių asmenų.

3 Specialus paslaugų plano mėnesio mokestis taikomas klientams, gaunantiems nuolatines pajamas į savo sąskaitą SEB banke ne rečiau kaip 1 (vieną) kartą per mėnesį. Jei nuolatinės pajamos nėra pervedamos nurodytu periodiškumu, tai nuo kito mėnesio Jums reikės mokėti įprastą paslaugų plano mėnesio mokestį, kol vėl bus pervedamos nuolatinės pajamos į sąskaitą SEB banke ne trumpiau kaip 2 (du) mėnesius iš eilės.

4 Bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys
Jei gautumėte 1 450 Eur kreditą kredito kortelės sąskaitoje, o kredito laikotarpis būtų 48 mėnesiai, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1 865,85 Eur. Ši suma apskaičiuota įtraukus per kredito laikotarpį sumokėtas palūkanas (apskaičiuojant taikyta 17 proc. fiksuota palūkanų norma), kortelės išdavimo ir kortelės naudojimo mokestį. Šiuo atveju bendra vartojimo kredito kainos metinė norma yra 20,22 procento. Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad kredito sutartis galios sutartą laikotarpį, bankas ir klientas vykdys savo įsipareigojimus pagal kredito sutartį nustatytais terminais, palūkanų norma ir kiti mokesčiai išliks tokie pat, kokie buvo sudarant kredito sutartį, ir bus toliau taikomi iki kredito sutarties pabaigos, bankas visą kredito sumą klientui išmoka kredito sutarties sudarymo dieną ir ši suma nėra grąžinama iki kredito limito naudojimo termino pabaigos.

5 Naujos „Visa Electron“ ar „Maestro“ kortelės nebeišduodamos ir neatnaujinamos. Jei jau turite kurią nors iš šių kortelių, ją galėsite susieti su paslaugų planu.

6 Bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys
Jei gautumėte 600,00 Eur sąskaitos kreditą eurais 1 metams, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 710,40 Eur. Apskaičiuojant šią sumą, laikoma, kad iš karto išmokama bendra sąskaitos kredito suma už visą sąskaitos kredito sutarties galiojimo laikotarpį, už išmokėtą sąskaitos kreditą mokamos palūkanos kiekvieno mėnesio paskutinę dieną (apskaičiuojant taikyta sąskaitos kredito palūkanų metinė norma — 16 proc.), kredito dokumentų parengimo ir administravimo (1 proc. kredito sumos, šiuo atveju — 6,00 Eur) bei minimalus pagrindinių bankų paslaugų mokestis (0,70 Eur per mėn.). Šiuo atveju bendra kredito kainos metinė norma būtų 19,16 procento. Metinė norma nurodoma norint padėti Jums palyginti skirtingus pasiūlymus. Pasirinkus banko sąskaitos planą SUMANU arba SUMANU PLIUS, netaikomas administravimo mokestis ir banko sąskaitos mokestis, tačiau taikomas plano SUMANU arba SUMANU PLIUS mokestis.

7 Vieno atsiskaitymo kasoje metu galima pasiimti nuo 5 iki 100 Eur, jeigu atsiskaitote kortele ne mažiau kaip už 5 Eur.

8 Kortelės „SEB ISIC MasterCard“ atnaujinimo kaina pasibaigus jos galiojimo laikui – 9 Eur.


Išsamesnės informacijos apie SEB banko paslaugų planus, taikomas sąlygas ir įkainius teiraukitės paskambinę visą parą veikiančiu telefonu 1528 arba atvykę į pageidaujamą SEB banko skyrių.

Kontaktai

 • „Skype“ (visą parą)
 • Rašykite mums
 • Savitarnos zonos
 • Banko skyriai ir bankomatai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.