Switch to mobile version. Į viršų

Privatiems klientams

Bekontaktė „MasterCard Standard“

 Bekontaktė „MasterCard Standard“

Galimybė prireikus pasiskolinti pinigų

 • Pasirinktas kredito limito grąžinimo būdas
 • Kelionės užsienyje draudimas
 • Kredito limitas iki 32000 Eur
 • Bekontakčiai mokėjimai iki 50 Eur neįvedant PIN kodo

Klasikinė kredito kortelė, suteikianti galimybę trumpam pasiskolinti pinigų brangesniam daiktui įsigyti. Šią kortelę pravartu turėti keliaujant, nes jos turėtojai apdraudžiami kelionės užsienyje draudimu.

Bekontakte kortele galima atsiskaityti neįvedant PIN kodo, jeigu mokėtina suma neviršija 50 Eur. Kortelė gali būti naudojama atsiskaitant prekybos vietose Lietuvoje ir užsienyje, ja taip pat galima naudotis bankomatuose ar apsiperkant internetu.

 
Turėdami šią kredito kortelę, galite:
 • ja sumokėti už pirkinius ar paslaugas įprastose prekybos vietose Lietuvoje ir užsienyje (valiuta konvertuojama automatiškai)
 • atsiskaityti lėktuvuose, traukiniuose, elektroninėse parduotuvėse
 • internetu užsisakyti kelionės bilietą, viešbučio kambarį, išsinuomoti automobilį
 • naudotis kreditu, kuris gali siekti iki 32 000 eurų
 • pagal poreikius rinktis kredito limito grąžinimo būdą
 • nemokėti palūkanų, jei pasirenkate kintamų  įmokų (5 proc.) kredito limito grąžinimo būdą ir pasiskolintus pinigus grąžinate per 45 dienas (bet ne vėliau kaip iki kito mėnesio 15 dienos)
 • bekontakte kortele galite atsiskaityti už nedidelės vertės pirkinius – tai paprastas ir greitas mokėjimo būdas, kortelės nereikia dėti į kortelių skaitytuvą ir įvesti PIN kodo. Didžiausia galima suma atsiskaitant bekontakčiu būdu – 50 Eur
 • nemokamai pasiimti grynųjų pinigų grynuosius pinigus išmokančiose parduotuvėse
 • nemokamai įmokėti grynuosius pinigus į savo banko sąskaitą naudodamiesi grynuosius pinigus priimančiais SEB bankomatais Lietuvoje
 • SEB bankomatuose saugiai pasikeisti savo kortelės PIN kodą į tokį, kokio norite
 • kortelės turėtoją ir kartu keliaujančius jo šeimos narius, kaip nustatyta Kelionės finansinių nuostolių draudimo specialiųjų sąlygų apraše, be papildomų mokesčių apdraudžiame kelionės užsienyje draudimu.

Keliauti saugiai, nes Jūs ir kartu keliaujantys šeimos nariai bus apdrausti kelionės  užsienyje draudimu

Bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys

Jei gautumėte 1 450 Eur kreditą kredito kortelės sąskaitoje, o kredito laikotarpis būtų 48 mėnesiai, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1 865,85 Eur.

Ši suma apskaičiuota įtraukus per kredito laikotarpį sumokėtas palūkanas (apskaičiuojant taikyta 17 proc. fiksuota palūkanų norma), kortelės išdavimo ir kortelės naudojimo mokestį.

Šiuo atveju bendra vartojimo kredito kainos metinė norma yra 20,22 procento.

Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad kredito sutartis galios sutartą laikotarpį, bankas ir klientas vykdys savo įsipareigojimus pagal kredito sutartį nustatytais  terminais,  palūkanų norma ir kiti mokesčiai išliks tokie pat, kokie buvo sudarant kredito sutartį, ir bus toliau taikomi iki kredito sutarties pabaigos, bankas visą kredito sumą klientui išmoka kredito sutarties sudarymo dieną ir ši suma nėra grąžinama iki kredito limito naudojimo termino pabaigos.

Išsamesnės informacijos apie taikomas sąlygas ir įkainius teiraukitės paskambinę  +370 5 268 2800 (I–V 8.00–20.00, VI 9.00–18.00, VII 9.00–16.00) arba atvykę į pageidaujamą SEB banko skyrių.

Išsamesnės informacijos apie mokėjimo korteles, jų išdavimo ir naudojimo sąlygas ar įkainius teiraukitės paskambinę +370 5 268 2800 (I–V 8.00–20.00, VI 9.00–18.00, VII 9.00–16.00) arba atvykę į Jums patogų SEB banko skyrių.


Prieš išduodamas kredito kortelę bankas privalo atidžiai įvertinti Jūsų pajamas, finansinius įsipareigojimus ir pan. Bankas turi teisę atsisakyti išduoti kredito kortelę ir nekomentuoti atsisakymo priežasčių (išskyrus įstatymo nustatytus atvejus).

 

Kortelės išdavimo ir jos turėtojų aptarnavimo sąlygos
Bekontaktės kortelės „MasterCard Standard" tipas kredito
Galima kortelės sąskaitoje laikyti savo lėšas taip
Kortelės galiojimo laikas 4 metai
Kortelės išdavimas 3,00 Eur
Papildomos kortelės išdavimas 3,00 Eur
Skubus kortelės išdavimas8 30,00 Eur
Kortelės naudojimo mokestis

1,45 Eur / mėn.1  

Kortelės atnaujinimas (pasibaigus kortelės galiojimui) sąlyga2
Didžiausia atsiskaitymo ir grynųjų pinigų paėmimo per mėnesį  suma4 20  000 Eur
Grynųjų pinigų įmokėjimas
Įnešimas į savo sąskaitą eurų banknotais grynuosius pinigus priimančiuose SEB banko bankomatuose Lietuvoje nemokamai
Grynųjų pinigų išėmimas
Pinigus išmokančiose parduotuvėse atsiskaitant kortele už ne mažiau kaip 5,00 Eur vertės pirkinį nemokamai nuo 5 Eur iki 100 Eur
Iš SEB banko ir kitų Lietuvos ir užsienio bankų bankomatų 2 proc. (mažiausiai 3,00 Eur)
Kitų Lietuvos ir užsienio bankų kasose 2 proc. (mažiausiai 5,79 Eur)
Partnerių6 vietose (kuriose yra techninė galimybė tai daryti) 2,5 proc. (mažiausiai 4,00 Eur)
Mėnesio ataskaitos pateikimo būdai:
Interneto banku nemokamai
SEB banko skyriuje 5,00 Eur
Kredito naudojimo įkainiai ir sąlygos
Kliento mokamos metų palūkanos už panaudotą kreditą 17 proc. 14 proc.
Panaudoto kredito dalis, kurią būtina grąžinti kiekvieną 5 proc. panaudoto kredito (mažiausiai 7,24 Eur) 100 proc.
Nemokamo kredito laikotarpis iki 45 dienų galioja negalioja
Kitos paslaugos
Naujos / pergamintos kortelės išsiuntimas paprastu paštu Lietuvoje nemokamai
Naujos / pergamintos kortelės išsiuntimas registruotu paštu Lietuvoje 1,45 Eur
Naujos / pergamintos kortelės išsiuntimas klientui paprastu paštu į užsienį 5,79 Eur
Naujos kortelės išdavimas, jei kortelė buvo prarasta, sugadinta, pamirštas PIN kodas arba pageidaujama pakeisti turimą kortelę, nepasibaigus jos terminui 8,69 Eur
Kortelės laisvai disponuojamo likučio tikrinimas SEB banko ir kitų Lietuvos ir užsienio bankų bankomatuose5 nemokamai
Valiutos keitimo mokestis, jei operacija atliekama ne kortelės sąskaitos valiuta7 2,65 proc.
Dokumento apie atliktą operaciją kopijos gavimas, jei atsiskaityta Lietuvoje3 1,45 Eur
Dokumento apie atliktą operaciją kopijos gavimas, jei atsiskaityta užsienyje3 5,79 Eur

1 Šis mokestis yra nurašomas už praėjusį laikotarpį kiekvieno kortelės galiojimo mėnesio 28  dieną. Kliento prašymu nutraukus kortelės sutartį prieš terminą, bankas turi teisę pritaikyti ir nurašyti mokestį už einamąjį mėnesį.

2 Paskutinį kortelės galiojimo mėnesį, kortelės sąskaitoje lėšų likutis turi būti 0 (nulis) arba teigiamas. Kortelės sąskaita nebuvo blokuota dėl laiku nesumokėtos mėnesio įmokos daugiau negu vieną kartą per pastaruosius 12 (dvylika) mėnesių.

3 Šie mokesčiai taikomi tuo atveju, jei klientas pageidauja gauti mokėjimo operaciją kortele liudijančius dokumentus ir paaiškėja, kad juose yra kortelės turėtojo parašas ar kiti duomenys, rodantys, jog kortelės turėtojas atsiskaitė kortele.

4Atsiskaitymo ir grynųjų pinigų paėmimo mokėjimo kortele per mėnesį limitas naudojamas atsiskaitant internetu ir prekybos bei paslaugų teikimo vietose, lėšų pervedimui interneto banke, imant grynųjų pinigų iš bankomatų, kitų bankų kasų, iš „Perlas" terminalų, pinigus išmokančiose parduotuvėse.

5 Likučio tikrinimas kitų Lietuvos ir užsienio bankų bankomatuose, jei kiti bankai yra sudarę techninę galimybę. Atkreipiame dėmesį, kad bankomate rodomas kortelės laisvai disponuojamų lėšų likutis.

6 Grynųjų pinigų paėmimas iš UAB „Perlas  finance“ terminalų.

7 Šis mokestis yra pridedamas prie kortelės / papildomos kortelės išdavimo mokesčio.9 Mokėjimo kortelės turėtojui atliekant operacijas (pvz., atsiskaitant prekybos mokėjimo vietoje ar internetu, imant grynųjų pinigų iš bankomato) bet kuria VISA ar „MasterCard“ mokėjimo kortele, jei operacijos valiuta yra ne eurais, operacijos suma keičiama į eurus pagal „VISA Europe“ ar „MasterCard International“ nustatytą valiutos keitimo kursą, kuris galioja duomenų tvarkymo dieną. Prie atitinkamo tarptautinių mokėjimo organizacijų taikomo valiutos keitimo kurso yra pridedamas banko nustatytas 2,65 proc. valiutos keitimo mokestis.

Bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys
Jei gautumėte 1 450 Eur kreditą kredito kortelės sąskaitoje, o kredito laikotarpis būtų 12 mėnesių, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1 669,99 Eur. Ši suma apskaičiuota įtraukus per kredito laikotarpį sumokėtas palūkanas (apskaičiuojant taikyta 17 proc. fiksuota palūkanų norma), kortelės išdavimo ir kortelės naudojimo mokestį. Šiuo atveju bendra vartojimo kredito kainos metinė norma yra 21,74  procento. Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad kredito sutartis galios sutartą laikotarpį, bankas ir klientas vykdys savo įsipareigojimus pagal kredito sutartį nustatytais  terminais,  palūkanų norma ir kiti mokesčiai išliks tokie pat, kokie buvo sudarant kredito sutartį, ir bus toliau taikomi iki kredito sutarties pabaigos, bankas visą kredito sumą klientui išmoka kredito sutarties sudarymo dieną ir ši suma nėra grąžinama iki kredito limito naudojimo termino pabaigos.

Jei gautumėte 1 450 Eur kreditą kredito kortelės sąskaitoje, o kredito laikotarpis būtų 12 mėnesių, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1 684,63 Eur. Ši suma apskaičiuota įtraukus per kredito laikotarpį sumokėtas palūkanas (apskaičiuojant taikyta 14 proc. fiksuota palūkanų norma), kortelės išdavimo ir kortelės naudojimo mokestį. Šiuo atveju bendra vartojimo kredito kainos metinė norma yra 17,46 procento. Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad kredito sutartis galios sutartą laikotarpį, bankas ir klientas vykdys savo įsipareigojimus pagal kredito sutartį nustatytais  terminais,  palūkanų norma ir kiti mokesčiai išliks tokie pat, kokie buvo sudarant kredito sutartį, ir bus toliau taikomi iki kredito sutarties pabaigos, bankas visą kredito sumą klientui išmoka kredito sutarties sudarymo dieną ir ši suma nėra grąžinama iki kredito limito naudojimo termino pabaigos.

 

Išsamesnės informacijos apie mokėjimo korteles, jų išdavimo ir naudojimo sąlygas ar įkainius teiraukitės paskambinę +370 5 268 2800 (I–V 8.00–20.00, VI 9.00–18.00, VII 9.00–16.00) arba atvykę į Jums patogų SEB banko skyrių.Prieš išduodamas kredito kortelę bankas privalo atidžiai įvertinti Jūsų pajamas, finansinius įsipareigojimus ir pan. Bankas turi teisę atsisakyti išduoti kredito kortelę ir nekomentuoti atsisakymo priežasčių (išskyrus įstatymo nustatytus atvejus).

 

Išsamesnės informacijos apie mokėjimo korteles, jų išdavimo ir naudojimo sąlygas ar įkainius teiraukitės paskambinę +370 5 268 2800 (I–V 8.00–20.00, VI 9.00–18.00, VII 9.00–16.00) arba atvykę į Jums patogų SEB banko skyrių.


Prieš išduodamas kredito kortelę bankas privalo atidžiai įvertinti Jūsų pajamas, finansinius įsipareigojimus ir pan. Bankas turi teisę atsisakyti išduoti kredito kortelę ir nekomentuoti atsisakymo priežasčių (išskyrus įstatymo nustatytus atvejus).

 1. Kredito kortelę galite užsisakyti dvejopai:
  • prisijungę prie interneto banko, užpildykite ir patvirtinkite elektroninį prašymą („Sąskaitos ir kortelės“ —> „Nauja kortelė“ —> Pasirinkti pageidaujamą kortelę iš sąrašo);
  • atvykę į pasirinktą SEB banko skyrių ir banko darbuotojui pateikę prašymą išduoti naują kredito kortelę. Kredito kortelė išduodama tik Lietuvos Respublikos piliečiui.
 1. Kredito kortelę pagaminsime per 5 darbo dienas, o ją galėsite gauti paštu arba atsiimti banko skyriuje, kurį būsite nurodę savo prašyme.

Išsamesnės informacijos apie mokėjimo korteles, jų išdavimo ir naudojimo sąlygas ar įkainius teiraukitės paskambinę +370 5 268 2800 (I–V 8.00–20.00, VI 9.00–18.00, VII 9.00–16.00) arba atvykę į Jums patogų SEB banko skyrių.


Prieš išduodamas kredito kortelę bankas privalo atidžiai įvertinti Jūsų pajamas, finansinius įsipareigojimus ir pan. Bankas turi teisę atsisakyti išduoti kredito kortelę ir nekomentuoti atsisakymo priežasčių (išskyrus įstatymo nustatytus atvejus).

Patarimai, kaip saugiai mokėti kortele

Atlikdami mokėjimą, privalote įsitikinti, ar kortelių skaitytuvo ekrane teisingai nurodyta pirkinio kaina

 • Kortelės niekam neduokite, net ir paslaugą teikiančiam  darbuotojui
 • Atsisakyti bekontakčio mokėjimo funkcijos galite prisijungę prie interneto banko
 • Siekiant užtikrinti saugumą, kartais tvirtinant bekontakčio atsiskaitymo sumą Jūsų bus prašoma įvesti PIN kodą net jei pirkinio suma bus mažesnė negu 50 Eur

Ką daryti pametus mokėjimo kortelę?

 • Norėdami blokuoti mokėjimo kortelę, nedelsdami skambinkite į SEB banką visą parą veikiančiu tel. +370 5 268 2800
 • Jei esate pranešę apie pamestą ar pavogtą kortelę ir ją randate, kortele nesinaudokite ir susisiekite su SEB banku

Vartojimo kreditas

Bekontakčiai atsiskaitymai

Kaip grąžinti
pana​udotą kreditą?

Kontaktai

 • „Skype“
 • Rašykite mums
 • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.