Keisti kalbą:
Image

„Mastercard World Elite“

Puikus išskirtinių privilegijų pasiūlymas

Paragraphs
Iki

30 000 Eur

 Kredito limitas

Iki

45 d.

Galimybė pasirinkti nemokamo kredito laikotarpį

Kelionių užsienyje draudimas

galiojantis visiems šeimos nariams

Daugiau, nei tikitės

„Mastercard Travel & Lifestyle Services“ – išskirtiniai pasiūlymai ir pagalba planuojat savo keliones ir laisvalaikį
„Fast Track“ (greitoji patikra) tarptautiniuose oro uostuose
„Priority Pass“ – galimybė naudotis daugiau nei 1 500 verslo klasės poilsio erdvių (angl. lounge) visame pasaulyje
Automobilių nuomos privalumai ir nuolaidos, taip pat – naudos viešbučiuose visame pasaulyje

Specialusis „World Elite” kelionių draudimas

Specialusis „World Elite” kelionių draudimas yra įtrauktas į kortelės mokestį. Jis apima platesnį draudimo rūšių skaičių ir didesnes žalos atlyginimo sumas.
Draudimas galioja asmeninėms ir verslo kelionėms. Jis galioja net ir didelės rizikos sporto šakoms, tokioms kaip slidžių ir snieglenčių sportas ar nardymas.

Draudimo mokestis yra įtrauktas į kasmėnesinį „Mastercard World Elite“ kortelės mokestį.

Draudimas galioja kortelės turėtojo sutuoktiniui ir vaikams iki 21-erių metų, jei jie keliauja kartu su kortelės turėtoju.

Daugiau apie kelionių draudimą

Pirkinių draudimas

Teikia AB „Lietuvos draudimas“

Teikia AB „Lietuvos draudimas“

Pirkiniai, kuriuos įsigyjate naudodamiesi SEB kredito kortele arba su kredito kortele susieta sąskaita (perkant internetu)ir yra skirti asmeniniams, šeimos ar namų ūkio bei verslo ar profesiniams poreikiams tenkinti, yra draudžiami pirkinių draudimu.
Pavyzdžiui, baldai, muzikos instrumentai, sporto ir laisvalaikio prekės, žaislai, buitinė technika, kompiuteris ir kitos ilgalaikiam naudojimui skirtos prekės.

Jei norite pasinaudoti pirkinių draudimu, jums nereikia pateikti jokio papildomo prašymo. Paslauga yra nemokama ir galioja atsiskaitant tiek kredito kortele, tiek pavedimu iš sąskaitos, susietos su kredito kortele.

„Mastercard Travel & Lifestyle Services“ (MTLS)

Kredito kortelė suteiks Jums galimybę naudotis išskirtiniais pasiūlymais ir pagalba planuojat savo keliones ir laisvalaikį. Tą padaryti galėsitės susisiekdami su kelionių ir gyvenimo būdo vadybininku tiesiogiai telefonu, el.paštu ar naudojantis internetine platforma, kurioje rasite ne vieną išskirtinį pasiūlymą.

Taip pat turėsite galimybę dalyvauti svarbiausiuose sporto ir pramoginiuose renginiuose tiek gyvai, tiek internetu. 

Jums bus suteikta priega prie įvairių, specialių informacijos šaltinių, išskirtinių pasiūlymų, kurie įkvėps įdomesnėms gyvenimo patirtims ir kelionėms. 

Su „konsultantais galite susisiekti telefonu ar e. paštu, pasinaudoję pokalbių robotu ar prisijungę prie „Mastercard“ paskyros. 

Taip pat turėsite galimybę stebėti svarbiausius sporto ir pramoginius renginius tiek gyvai, tiek internetu. 

Turėsite prieigą prie pasaulinio lygio informacijos nuorodų ir šaltinių, padedančių būti informuotais ir galinčių jus įkvėpti .

Norėdami naudotis MTLS paslaugomis, pirmiausia turite užsiregistruoti MTLS interneto svetainėje.

Užsiregistravę galėsite pasinaudoti specialiais kelionių pasiūlymais. Taip pat visą parą galėsite susisiekti su Kelionių ir gyvenimo būdo vadybininku (angl. Travel & Lifestyle Manager), kuris galės padėti jums planuoti keliones. 

Su kelionių ir gyvenimo būdo vadybininku taip pat galite susisiekti telefonu numeriu +370 5 268 2000 (anglų kalba).  Skambinti galite 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

MTLS paslaugos kaina įtraukta į kortelės „Mastercard World Elite“ mėnesio mokestį. Registravimasis MTLS paslaugai reiškia sutikimą paslaugos teikėjui su paslaugos teikimo sąlygomis ir privatumo politika.

„Mastercard Travel & Lifestyle Services“ (MTLS) pakeičia „Mastercard Concierge“ paslaugas.

Vilniaus, Rygos ir Talino tarptautiniuose oro uostuose

Turėdami kortelę „Mastercard World Elite“ sutaupysite laiko, nes Rygos, Vilniaus ir Talino oro uostuose turėsite pirmenybę atlikti aviacinio saugumo keleivių patikrą.

Talino oro uoste kortelę „Mastercard World Elite“ reikia parodyti prieš pat saugumo patikrą.

Kvietimą atlikti prioritetinę saugumo patikrą Rygos oro uoste galite atsiimti klientų informacijos centre, pateikę savo „Mastercard World Elite“ kortelę. Rygos oro uoste per 24 valandas galima atsispausdinti du kvietimus atlikti prioritetinę saugumo patikrą.

Vilniuje prioritetinės saugumo patikros punktas yra pirmame išvykimo salės aukšte, bendro aviacijos saugumo patikros punkto kairėje. 

Greitoji keleivių patikra (Fast Track)

Pagerinkite savo saugumo patikros oro uoste patirtį su Mastercard® Airport Security Fast Track powered by DragonPass. Nelaukite eilėse ir keliaukite tiesiai į greitąją patikrą – mėgaukitės patogesnėmis ir greitesnėmis kelionėmis be papildomų patikros mokesčių.

Sąrašą oro uostų turinčių Mastercard® Airport Security Fast Track galite rasti čia.

Su „Mastercard World Elite“ kredito kortele galima registruotis greitajai patikrai („Fast Track“) be papildomo mokesčio kortelės turėtojui*.

Norėdami gauti prieigą prie greitosios patikros paslaugoms užsakymo:

 • Įsitikinkite, kad jūsų „World Elite“ kredito kortelėje įjungtas pirkimas internetu;
 • Užregistruokite asmeninę paskyrą mobiliojoje programėlėje „Mastercard Travel Experiences“ (prieinama „iOS“ ir „Android“ operacinėse sistemose) arba svetainėje;
 • Užregistravę paskyrą, galite iš anksto užsakyti greitąją patikrą būsimam atvykimui į oro uostą.

Registravimasis „Fast track“ paslaugai reiškia sutikimą paslaugos teikėjui su paslaugos teikimo sąlygomis ir privatumo politika.

Norėdami užsakyti greitąją patikrą:

 • Pasirinkite oro uostą, keleivių skaičių ir pageidaujamą laiko intervalą;
 • Naudokitės nemokamais greitosios patikros („Fast Track“) leidimais arba mokėkite registruota „Mastercard World Elite“ kredito kortele;
 • Gaukite el. bilietą el. paštu arba mobiliojoje programėlėje;
 • Eikite į reikiamo terminalo greitosios patikros („Fast Track“) zoną ir parodykite oro uosto greitosios patikros el. bilietą, kad patektumėte į ją.

Iškilus skubiems klausimams ar neaiškumams esant oro uoste, skambinkite +44 7700 168 666 (anglų kalba).

Įsigykite mobiliąją programėlę ir mėgaukitės patirtimi oro uoste

* Jei keliaujate ne vieni, galite užsisakyti greitosios patikros paslaugą ir savo bendrakeleiviams. Atkreipkite dėmesį, kad tokiu atveju bus taikomi papildomi mokesčiai – jie bus rodomi registruojantis programėlėje.

„Priority Pass”

„Mastercard World Elite“ kredito kortelę galite naudoti kaip „Priority Pass“ narystės kortelę ir patekti į daugiau nei 1 500 oro uostų verslo klasės poilsio erdvių (angl. lounge) visame pasaulyje. 

Su „Mastercard World Elite“ galėsite apsilankyti „Priority Pass“ programos verslo klasės poilsio erdvėse 12 kartų per metus be papildomo mokesčio (vienam asmeniui). Nuo 13-ojo apsilankymo iš jūsų kredito kortelės bus nuskaičiuotas standartinis apsilankymo mokestis – 32 JAV doleriai.

Užregistruoti savo „Mastercard World Elite“ kredito kortelę galite „Priority Pass“ interneto svetainėje arba naudodamiesi mobiliąja programėle (prieinama „Android“ ir „iOS“ įrenginiuose). Susikūrę „Priority Pass“ paskyrą, galite stebėti likusius nemokamus apsilankymus, matyti apsilankymus poilsio erdvėse ir kitą su „Priority Pass“ naryste susijusią informaciją.

Registravimasis „Priority Pass“ programai reiškia sutikimą paslaugos teikėjui su paslaugos teikimo sąlygomis ir privatumo politika.

Atvykę į verslo klasės poilsio erdvę, turėkite savo „Mastercard World Elite“ kredito kortelę arba įsijunkite QR kodą „Priority Pass“ programėlėje. Jūsų kortelė bus perbraukta ar programėlė nuskenuota ir apsilankymas užregistruotas.

Taip pat galite naudoti savo „Mastercard World Elite“ kredito kortelės plastikinę kortelę, kad patektumėte į oro uostų verslo klasės laukiamąsias sales. 

Verslo klasės poilsio erdvių sąrašą ir paslaugos teikimo sąlygas galite rasti „Priority Pass“ interneto svetainėje https://www.prioritypass.com/en/airport-lounges

Iškilus klausimams ar neaiškumams dėl „Priority Pass“ propgramos susisiekite su paslaugos teikėju telefonu +44 20 8680 1338 (anglų kalba) arba rašykite užklausą (anglų kalba).

* Nemokami apsilankymai skaičiuojami vienam asmeniui. Pavyzdžiui, jei kortelės turėtojas poilsio erdvėje lankosi su 1 svečiu, skaičiuojami 2 nemokami apsilankymai.

Esamos „Priority Pass“ plastikinės kortelės galioja iki 2024 m. birželio 1 d. Po šios datos „Priority Pass“ paslauga galima naudotis tik su „Mastercard World Elite“ kortele arba „Priority Pass” mobiliąja programėle.

Naudingi automobilio nuomos pasiūlymai

Jei Jums patinka keliauti automobiliu, pasinaudokite kortelių „Mastercard World Elite“ turėtojams teikiamais naudingais automobilio nuomos pasiūlymais.

 • Iki 15 procentų įprastos nuomos kainos nuolaida
 • „Expedited Gold Service“ paslauga daugiau kaip 1000 vietovių visame pasaulyje
 • Galimybė išvengti eilių daugiau kaip 50 judriausių pasaulio oro uostų
 • Užsiregistravę ir tapę programos „Gold Plus Reward“ dalyviu gaunate 900 premijos taškų
Hertz automobilių nuoma

Programa „Gold Plus Rewards“ – galimybė rezervuoti automobilį daugiau kaip 8 500 vietovių 147 šalyse.

Avis automobilių nuoma

Norėdami naudotis papildomais automobilių nuomos privalumais ir nuolaidomis, tapkite programos „Avis Preferred“ dalyviu ir dvejus metus ja naudokitės be nario mokesčio.

Nuolaidos ir kitos palankios sąlygos viešbučiuose visame pasaulyje

Gaukite iki 10 procentų nuolaida viešbučių rezervacijai naudojantis hotels.com tinklu ir atsiskaitant kortele „Mastercard World Elite“.

Ar planuotumėte romantiškai praleisti savaitgalį, atsipalaiduoti vienumoje, ar kartu su šeima pasisemti kultūrinės patirties, pasinaudokite šia išskirtine programoje  dalyvaujančių viešbučių teikiama nuolaida ir rezervuokite viešbutį naudodamiesi interneto svetaine hotels.com.

Mokėjimai kortele

Interneto banke arba mobiliojoje programėlėje galite nustatyti leidžiamus atsiskaitymus ir išlaidų limitus savo kortelėms.

Apsipirkimo internete saugumui užtikrinti, Jums gali prireikti prisijungti prie interneto banko, taip patvirtinant Jūsų tapatybę.

Kredito limito grąžinimo būdai

Galite rinktis iš dviejų kredito limito grąžinimo būdų:
 

Kintamų įmokų 5 %:

 • 17 % metinių palūkanų
 • iki pasirinktos mėnesio įmokos mokėjimo dienos turite grąžinti 5 % panaudoto kredito limito
 • nemokamo kredito limito panaudojimo laikotarpis – iki 45 dienų. Jei per 45 dienas (bet ne vėliau nei pasirinktą mėnesio įmokų mokėjimo dieną) grąžinate visą pasiskolintą sumą, palūkanos nebus skaičiuojamos.

Viso kredito dengimo :

 • 14 % metinių palūkanų
 • visą panaudotą kredito limitą turite grąžinti iki pasirinktos mėnesio įmokų mokėjimo dienos
 • palūkanos yra skaičiuojamos nuo pirmosios kredito limito panaudojimo dienos

Jei pametėte savo kortelę


Jei pametėte savo kortelę ar ji buvo pavogta, kortelę dėl saugumo priežasčių būtina užblokuoti.

Susisiekite su mumis:

 • Interneto banke (skiltyje „Kortelės“ spauskite „Mano kortelės“)
 • Mobiliojoje programėlėje (skiltyje „Kortelės“ pasirinkite savo kortelę ir spauskite „Blokuoti“)
 • Telefonu +370 5 268 2800 (I–V 8.00–20.00, VI 9.00–18.00, VII 9.00–16.00)
Kortelės išdavimas ir pristatymas
Galima kortelės sąskaitoje laikyti savo lėšas Taip
Kortelės naudojimo mokestis1 35 Eur / mėn.
Kortelės galiojimo laikas 4 metai
Kortelės išdavimas2 35 Eur
Skubus kortelės išdavimas2, 3 30 Eur
Kortelės pakeitimas, kai kortelė buvo prarasta, sugadinta, pamirštas PIN kodas arba pageidaujama pakeisti turimą kortelę, nepasibaigus jos terminui 10 Eur
Naujos / pakeistos kortelės išsiuntimas paprastuoju paštu Lietuvoje 2 EUR
Naujos / pakeistos kortelės išsiuntimas registruotuoju paštu Lietuvoje 4 Eur
Naujos / pakeistos kortelės išsiuntimas klientui paprastuoju paštu į užsienį 10 Eur
Naujos / pakeistos kortelės išsiuntimas klientui į paštomatą 2,80 Eur
Naujos / pakeistos kortelės atsiėmimas banko skyriuje 5 Eur
Atnaujintos kortelės atsiėmimas banko skyriuje 5 Eur
Kortelės atnaujinimas (pasibaigus kortelės galiojimui) Sąlyga4, 5
Grynųjų pinigų įmokėjimas:
Įmokėjimas į savo sąskaitą eurų banknotais grynuosius pinigus priimančiuose SEB banko bankomatuose Lietuvoje Nemokamai
Bendras grynųjų pinigų įnešimo mėnesio limitas visoms kliento sąskaitoms ir su jomis susietoms kortelėms 10 000 Eur
Įkainis, jei patvirtintas individualus limitas, viršijantis standartinį limitą 0,07 proc. sumos, viršijančios 10 000 Eur / mėn.
Grynųjų pinigų išėmimas
Pinigus išmokančiose parduotuvėse atsiskaitant kortele už ne mažiau kaip 5 Eur vertės pirkinį Nemokamai nuo 5 Eur iki 100 Eur
Iš SEB banko ir kitų Lietuvos ir užsienio bankų bankomatų 2 proc. (mažiausiai 3 Eur)
Kitų Lietuvos ir užsienio bankų kasose Paslauga nebeteikiama
Partnerių6 prekybos vietose 2,5 proc. (mažiausiai 4 Eur)
Kredito naudojimo įkainiai ir sąlygos
Kredito limitas Iki 30 000 Eur
Kliento mokamos metų palūkanos už panaudotą kreditą 17 proc. 14 proc.
Panaudoto kredito dalis, kurią būtina grąžinti kiekvieną mėnesį 5 proc. panaudoto kredito (mažiausiai 7,24 Eur) 100 proc.
Nemokamo kredito laikotarpis iki 45 dienų Galioja Negalioja
Kredito limito keitimo banko skyriuje mokestis 10 Eur 10 Eur
Mėnesio ataskaitos pateikimo būdai:
Interneto banku Nemokamai
SEB banko skyriuje 5 Eur
Kitos paslaugos
Sąskaitos likučio tikrinimas SEB banko ir kitų Lietuvos ir užsienio bankų bankomatuose7 Nemokamai
Valiutos keitimo mokestis, jei operacija atliekama ne kortelės sąskaitos valiuta8 2,65 proc.
Dokumento apie atliktą operaciją kopijos gavimas, jei atsiskaityta Lietuvoje9 1,45 Eur
Priority Pass kortelė  
Kortelės išdavimas Išduodama nemokamai įsigijusiems
Mastercard World Elite kredito kortelę
Kortelės galiojimo laikas 4 metai
Kortelės atnaujinimas (jei sugadinta) 23,17 Eur
Kortelės paskelbimas negaliojančia 28,96 Eur
Apsilankymas oro uosto laukiamojoje salėje (1 kartas 1 asmeniui)10 32 JAV doleriai

1 Mokestis nurašomas kiekvieno mėnesio 28 dieną. Kliento prašymu nutraukus kortelės sutartį prieš terminą, bankas turi teisę taikyti ir nurašyti mokestį už einamąjį mėnesį.

2 Papildomai taikomas kortelės siuntimo / atsiėmimo mokestis.

3 Mokestis pridedamas prie kortelės išdavimo mokesčio.

4 Šis mokestis yra nurašomas už praėjusį laikotarpį kiekvieno kortelės galiojimo mėnesio 28 dieną. Kliento prašymu nutraukus kortelės sutartį prieš terminą, bankas turi teisę pritaikyti ir nurašyti mokestį už einamąjį mėnesį.

5 Paskutinį kortelės galiojimo mėnesį, kortelės sąskaitoje lėšų likutis turi būti 0 (nulis) arba teigiamas.

6 Grynųjų pinigų paėmimas iš UAB „Perlas finance“ terminalų.

7 Sąskaitos likučio tikrinimas kitų Lietuvos ir užsienio bankų bankomatuose, jei kiti bankai yra sudarę techninę galimybę.

8 Mokėjimo kortelės turėtojui atliekant operacijas (pvz., atsiskaitant prekybos mokėjimo vietoje ar internetu, imant grynųjų pinigų iš bankomato) bet kuria „Mastercard“ mokėjimo kortele, jei operacijos valiuta yra ne eurais, operacijos suma keičiama į eurus pagal „Mastercard International“ nustatytą valiutos keitimo kursą, kuris galioja duomenų tvarkymo dieną. Prie atitinkamo tarptautinių mokėjimo organizacijų taikomo valiutos keitimo kurso yra pridedamas banko nustatytas 2,65 proc. valiutos keitimo mokestis.

9 Mokestis taikomas tuo atveju, jei klientas pageidauja gauti mokėjimo operaciją kortele liudijančius dokumentus ir paaiškėja, kad juose yra kortelės turėtojo parašas ar kiti duomenys, rodantys, jog kortelės turėtojas atsiskaitė kortele.

10 Mokestis nurašomas iš „Mastercard World Elite“ kortelės sąskaitos JAV doleriais pagal SEB banko nustatytą negrynųjų pinigų pardavimo kursą (kuris galioja lėšų nurašymo iš kortelės sąskaitos dieną).


Bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys

Jei gautumėte ir panaudotumėte 2 000 Eur kredito limitą kredito kortelės sąskaitoje, o kredito laikotarpis būtų 12 mėnesių, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 2 725,51 Eur (jei kredito grąžinimo būdas yra kintamų įmokų 5 proc.) arba 2 744,66 Eur (jei kredito grąžinimo būdas yra viso kredito dengimas).

Ši suma apskaičiuota įtraukus per kredito laikotarpį sumokėtas palūkanas (apskaičiuojant taikyta 17 proc. (kintamų įmokų 5 proc.) arba 14 proc. (viso kredito dengimas) fiksuota palūkanų norma), kortelės išdavimo, atsiėmimo banko skyriuje ir kortelės naudojimo mokesčius (skaičiuojant taikyti „Mastercard World Elite“ kredito kortelės įkainiai) bei atsižvelgiant į pasirinktą kredito grąžinimo būdą ir dieną (15 d.).

Šiuo atveju bendra vartojimo kredito kainos metinė norma yra 58,65 proc. (jei kredito limito grąžinimo būdas yra kintamų įmokų 5 proc.) arba 44,71 procento (jei kredito limito grąžinimo būdas yra viso kredito dengimas). Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos atsižvelgiant į pasirinktą kredito grąžinimo būdą bei dieną ir laikantis prielaidų, kad panaudotą kredito limitą grąžinsite per 12 mėnesių, bankas ir klientas vykdys savo įsipareigojimus pagal kredito sutartį nustatytais terminais, palūkanų norma ir kiti mokesčiai išliks tokie pat, kokie buvo sudarant sutartį dėl kredito limito suteikimo, bankas visą kredito sumą klientui išmoka sutarties sudarymo dieną ir ši suma nėra grąžinama iki kredito limito naudojimo pabaigos.

Turite klausimų apie korteles?

Kad Jums reikiamus atsakymus gautumėte greitai, naudokitės virtualaus konsultanto paslauga mūsų interneto svetainėje.

Išsamesnės informacijos apie mokėjimo korteles, jų išdavimo ir naudojimo sąlygas ar įkainius teiraukitės paskambinę +370 5 268 2800 (I–V 8.00–20.00) arba užsiregistravus konsultacijai į Jums patogų SEB banko skyrių.