Switch to mobile version. Į viršų

Privatiems klientams

Bekontaktė „Mastercard World Elite“

Bekontaktė „Mastercard World Elite“

Puikus išskirtinių privilegijų pasiūlymas

 • Asmeninio padėjėjo (concierge) paslauga
 • Kelionės užsienyje draudimas
 • Greitoji keleivių patikra (fast track) Vilniaus, Rygos ir Talino tarptautiniuose oro uostuose
 • „Priority Pass“ programos teikiamos privilegijos
 • Kredito limitas iki 30 000 eurų
 • Pasiimti grynųjų pinigų iš SEB ar bet kurio kito banko bankomatų Lietuvoje ir užsienyje, taip pat grynuosius pinigus išmokančiose parduotuvėse

Kortelė „MasterCard World Elite“ jau seniai yra išskirtinių privilegijų simbolis. Ji suteikia galimybę mūsų labiausiai vertinamiems klientams naudotis aukščiausios kokybės paslaugomis visame pasaulyje. Užsisakykite kortelę ir gaukite į namus, darbovietę ar kitą vietą Lietuvoje arba užsienyje.

Kortelės „Mastercard World Elite“ privilegijos

„Mastercard World Elite“ kredito kortelė, suteikianti galimybę naudotis individualiems poreikiams pritaikytomis paslaugomis ir specialiais pasiūlymais, – visame pasaulyje žinomas kokybės ir privilegijų ženklas. Keliaudami kortelės „World Elite“ turėtojai gali naudotis daugybe privilegijų, kurios skirtos tik jiems. Vienas iš išskirtinių patogumų – VIP poilsio erdvės daugiau kaip 700 tarptautinių oro uostų.

Programa „Priority Pass“

„Priority Pass“ yra didžiausia pasaulyje 1300 nepriklausomų oro uostų verslo klasės poilsio erdvių programa. Laiką belaukiant skrydžio galima leisti malonioje ir ramioje aplinkoje, pasistiprinti užkandžiais ir gėrimais.

Daugiau

Kortelės „Mastercard World Elite“ turėtojai „Priority Pass“ verslo klasės poilsio erdvėmis gali naudotis keturis kartus per metus be papildomo mokesčio (vienas asmuo poilsio erdvėmis gali naudotis keturis kartus per metus, du asmenys – du kartus per metus). Pakeitimai įsigalioja nuo šių metų rugsėjo 1 dienos.

Norint pasinaudoti verslo klasės poilsio erdvės privalumais, kartu su „Mastercard World Elite“ gautą „Priority Pass“ kortelę reikia pateikti prie įėjimo į poilsio erdvę.

Verslo klasės poilsio erdvių sąrašą rasite internete https://www.prioritypass.com/en/airport-lounges arba https://www.prioritypass.com/en.

Apie programą „Priority Pass“ galite sužinoti oro uoste ar išsiuntę SMS žinutę telefonu +44 7624 809977. Žinutėje reikia įrašyti trijų raidžių oro uosto kodą, nurodomą Jūsų gautame skrydžio rezervacijos patvirtinime ir įlaipinimo kortelėje.


Nuolaidos ir kitos palankios sąlygos viešbučių tinklo „Oberoi“ viešbučiuose ir kurortuose

Šešiolika „Oberoi“ viešbučių Indijoje, Indonezijoje ir Jungtiniuose Arabų Emyratuose.
Iki 2021 rugsėjo 30 dienos rezervuokite viešnages, apsistokite iki 2021 m. gruodžio 31 d.

Daugiau

„Oberoi“ viešbučiuose ir kurortuose, turinčiuose „Oberoi“ prabangos klasės ir penkių žvaigždučių „Trident“ prekės ženklą, paslaugos suteikiamos efektyviai, tad mėgausitės prabangia ramybe.

Apsistodami trims naktims, mokėsite dviejų naktų kainą bet kuriame iš šešiolikos „Oberoi“ viešbučių ir kurortų Indijoje, Indonezijoje ir Jungtiniuose Arabų Emyratuose.
Be to, „Oberoi“ Jums papildomai pasiūlys

 • pusryčius dviem asmenims
 • galimybę vėliau išsiregistruoti iš viešbučio (esant galimybei)
 • gauti geresnį kambarį (esant galimybei)

Naudokitės šiuo specialiuoju pasiūlymu įvesdami kodą MASTERCARD
https://www.oberoihotels.com/alliances/mastercard/.

 

Nuolaidos ir kitos palankios sąlygos viešbučiuose visame pasaulyje

 • Iki 10 procentų nuolaida viešbučių rezervacijai naudojantis hotels.com tinklu ir atsiskaitant kortele „Mastercard World Elite‘“
 • Papildomi pasiūlymai ir akcijos kortelės „Mastercard World Elite“ turėtojams
Daugiau

Ar planuotumėte romantiškai praleisti savaitgalį, atsipalaiduoti vienumoje, ar kartu su šeima pasisemti kultūrinės patirties, pasinaudokite šia išskirtine programoje  dalyvaujančių viešbučių teikiama nuolaida ir rezervuokite viešbutį naudodamiesi interneto svetaine hotels.com.

Išsamesnę informaciją rasite čia.

Naudingi automobilio nuomos pasiūlymai

Jei Jums patinka keliauti automobiliu, pasinaudokite kortelių „Mastercard World Elite“ turėtojams teikiamais naudingais automobilio nuomos pasiūlymais.

Daugiau
 • Iki 15 procentų įprastos nuomos kainos nuolaida
 • „Expedited Gold Service“ paslauga daugiau kaip 1000 vietovių visame pasaulyje
 • Galimybė išvengti eilių daugiau kaip 50 judriausių pasaulio oro uostų
 • Užsiregistravę ir tapę programos „Gold Plus Reward“ dalyviu gaunate 900 premijos taškų

Avis automobilių nuoma

Norėdami naudotis papildomais automobilių nuomos privalumais ir nuolaidomis, tapkite programos „Avis Preferred“ dalyviu ir dvejus metus ja naudokitės be nario mokesčio.

Daugiau

Programos „Avis Preferred“ privalumais galite naudotis atlikę tris nesudėtingus veiksmus (taikytina tik naujiems programos dalyviams).

1 žingsnis. Registruokitės tinklalapyje https://www.avispreferred.eu, pasirinkdami „Leisure“ (laisvalaikis) ir įvesdami nuolaidos kodą, kuris aktyvinamas užpildžius automobilio nuomos registracijos formą. Kortelės turėtojas gali registruotis tik vieną kartą. Nuolaidos kodas World Elite Mastercard.
Užpildykite registracijos formą pasirinkdami narystės laipsnį „Bank Name“ (banko pavadinimas). Registruodamiesi įrašykite savo kortelės „Mastercard World Elite“ ir vairuotojo teisių numerį – registracija bus atlikta.

2 žingsnis. Patvirtinimas, kad tapote programos dalyviu, Jums bus atsiųstas iš „Avis Preferred“ pašto dėžutės, taip pat laiške bus nurodytas Jūsų unikalus programos dalyvio numeris. Išsamesnę informaciją gausite po to, kai pirmąkart išsinuomosite automobilį.

3 žingsnis. Norėdami išsinuomoti automobilį, rezervaciją atlikite internetu https://www.avisworld.com/worldelite įrašydami savo programos dalyvio numerį.


Hertz automobilių nuoma 

Programa „Gold Plus Rewards“ – galimybė rezervuoti automobilį daugiau kaip 8 500 vietovių 147 šalyse.

Daugiau
 • Kaskart rezervuojant automobilį, Jums bus pasiūlytas viena klase geresnis automobilis (esant galimybei)
 • Nemokamas papildomas vairuotojas programos „Gold Plus Reward“ dalyviams ir premijos taškai, kuriuos bus galima naudoti nemokamai nuomos dienai
 • Iki 15 proc. nuolaida už kiekvieną išsinuomotą automobilį, įskaitant „Hertz Collections“ automobilius

Norėdami naudotis „Hetz Gold Rewards“ programos privalumais, užpildykite „Mastercard“ automobilių nuomos privilegijų registracijos formą Hertz.com tinklalapyje.

1 žingsnis. Registruokitės naudodamiesi „Hertz Gold Rewards“ nuoroda. Kortelių turėtojai gali registruotis tik vieną kartą. Automatiškai užprogramuojamas kodas World Elite Mastercard 795089.

2 žingsnis. Užsiregistravę kaip klubo narys, e. paštu gausite patvirtinimą, kuriame bus nurodytas Jūsų unikalus programos dalyvio numeris – galėsite atsispausdinti savo klubo nario kortelę.

3 žingsnis. Atlikus rezervaciją Jums bus pritaikyta nuolaida ir suteiktas nemokamas aukštesnės nuomojamo automobilio klasės parinkimo kuponas.

4 žingsnis. Nuomodamiesi automobilį iš Hertz.com ir įrašę programos klubo nario numerį atsispausdinkite aukštesnės nuomojamo automobilio klasės parinkimo kuponą arba nurodykite klubo nario kortelės numerį ir pateikite „Gold Membership“ kortelę „Hertz“ klientų aptarnavimo skyriuje.

Aukštesnės nuomojamo automobilio klasės parinkimo kuponą galima atsisiųsti iš https://www.hertz-europe.com/worldelite.


Greitoji keleivių patikra Rygos, Vilniaus ir Talino oro uostuose 

Turėdami kortelę „Mastercard World Elite“ sutaupysite laiko, nes Rygos, Vilniaus ir Talino oro uostuose turėsite pirmenybę atlikti aviacinio saugumo keleivių patikrą.

Daugiau

Talino oro uoste kortelę „Mastercard World Elite“ reikia parodyti prieš pat saugumo patikrą.

Kvietimą atlikti prioritetinę saugumo patikrą Rygos oro uoste galima pasiimti specialiame terminale, esančiame priešais registracijos į skrydį zoną. Rygos oro uoste per 24 valandas galima atsispausdinti du kvietimus atlikti prioritetinę saugumo patikrą.

Vilniuje prioritetinės saugumo patikros punktas yra pirmame išvykimo salės aukšte, bendro aviacijos saugumo patikros punkto kairėje. Patikrą užsisakyti galite internetu
https://www.vilnius-airport.lt/en/tips-for-passengers/fast-track/.


Specialusis kelionių draudimas „World Elite“

Specialusis kelionių draudimas „World Elite“ yra nuo įvairių rizikų, o taikomos draudimo sumos yra didesnės už daugelį kitų kredito kortelių.

Daugiau

Šis draudimas galioja asmeninių ir verslo kelionių metu kortelės turėtojui ir su juo keliaujantiems šeimos nariams, apsauga galios net užsiimant didesnės rizikos sporto šakomis, tokiomis kaip kalnų slidinėjimas, snieglenčių sportas ir nardymas.

Išskirtinio kelionių draudimo „World Elite“ kaina įskaičiuota į kortelės „Mastercard World Elite“ mėnesio mokestį.

Draudimas galioja visame pasaulyje drauge su kortelės turėtoju keliaujančiam sutuoktiniui ir vaikams iki 21  metų.


„Mastercard Concierge“ paslauga

„Mastercard Concierge“ paslauga suteikia galimybę bet kuriuo paros metu naudotis asmeninio konsultanto pagalba keliaujant užsienyje. Šių paslaugų kaina įskaičiuota į kortelės „Mastercard World Elite“ mėnesinį mokestį.

Daugiau

Norėdami susisiekti su asmeniniu konsultantu, skambinkite telefonu +370 800 33567.

Jūsų asmeninis konsultantas suteiks informacijos įvairiais klausimais, patars, į kuriuos paslaugų teikėjus, esant poreikiui, reikėtų kreiptis, užsakys paslaugas. Prireikus Jūsų sutikimu asmeninis konsultantas gali sumokėti už paslaugas naudodamasis Jūsų kortelės „World Elite“ duomenimis.


Programa „Heathrow Express“

„Heathrow Express“ yra pažangiausias būdas vykti iš Hytrou oro uosto į Londono centrą ar atgal. Išvengdami transporto kamščių, eilės laukdami taksi ar stovėjimo eismo srautuose, Londono centre ar oro uoste galite atsidurti vos per 15 minučių.

Daugiau

Rezervaciją atlikdami internetu, „Express“ ir „Business First“ klasių bilietus gausite su 12 proc. nuolaida, suvedę kodą „Mcard12“. https://www.heathrowexpress.com/mastercard

15 metų vaikai ir jaunesni „Express“ klase keliauja nemokamai, jei važiuoja drauge su suaugusiuoju, kuris moka už kelionę.
Visą sąlygų sąrašą rasite: https://www.heathrowexpress.com/conditions-of-carriage.


Programa „Heathrow VIP“

Prabangus ir išskirtinis tranzitas keliaujant per Hytrou oro uostą su persėdimais į kitus skrydžius pagal nustatytą kelionės maršrutą.

Daugiau
 • Vairuotojo paslaugos vykstant į Hytrou oro uostą ir iš jo liukso klasės automobiliu (iki 25 mylių)
 • Privatus patekimas į Hytrou oro uostą ir išvykimas iš jo
 • Privati poilsio erdvė visai keliaujančiai grupei, liokajaus paslaugos ir „Michelin‘o“ žvaigždutes turinčio virtuvės šefo parengtas a la carte meniu
 • Visus organizacinius klausimus sprendžia ir formalumus (įskaitant registraciją oro uoste, bagažo, saugumo ir imigracijos klausimus) tvarko poilsio zonų darbuotojai

Specialus pasiūlymas kortelių „Mastercard World Elite“ turėtojams:

 • 20 proc. nuolaida pirmąkart naudojantis programa „Heathrow VIP“
 • 12,5 proc. nuolaida ne pirmąkart besinaudojantiems programa „Heathrow VIP“

Norėdami naudotis specialiu pasiūlymu, skambinkite Hytrou oro uosto pagalbos VIP klientams tel. +44(0) 20 8757 2227 ir nurodykite kodą MASTERCARD2020.


Programa „Mastercard Priceless Cities®“

Išskirtinis požiūris į visame pasaulyje vykstančius ypatingus renginius. Išskirtinė programa „Mastercard Priceless Cities®“ suteikia galimybę patirti neužmirštamus ir įkvepiančius įspūdžius daugiau kaip 45 miestuose visame pasaulyje.

Daugiau
 • Apsilankykite išskirtiniuose renginiuose
 • Atraskite nepakartojamą maistą ir kulinarijos šedevrus, kurių dar niekada neragavote
 • Įgykite naujų žinių ir patirties
 • Pamatykite slaptus reginius ir užslėptus objektus, apie kuriuos nieko nenutuokėte https://www.priceless.com/

Prabangus apsipirkimas

9 prekybos miesteliai visoje Europoje: https://www.thebicestervillageshoppingcollection.com/en/the-villages/

Daugiau

15 procentų nuolaida

 • „Express“ apsipirkimas
 • Apsipirkimo paketai
 • Vairuotojo paslaugos

Papildomai

 • Galimybė naudotis VIP poilsio zona
 • Kvietimas į VIP renginius
 • Galimybė naudotis privačiais pardavimais

Atraskite nepaprastas galimybes apsipirkti tinklo „The Bicester Village Shopping Collection“ parduotuvėse
Europoje ir Kinijoje su daugiau kaip 100 parduotuvių, tarp jų – „Anya Hindmarch“, „Bally“, „Dior Homme“ ir „Stella McCartney“, kurių prekes galima įsigyti sutaupant iki 60 proc. lėšų.

Naudokitės gausybe liukso klasės paslaugų ir galimybėmis gardžiai pavakarieniauti.

Norėdami naudotis ypatingomis kortelių turėtojams „Mastercard World Elite“ siūlomomis galimybėmis, užsakymą pateikite čia, nurodydami nuolaidų kodą COSMCARD813.

Be to, siūlome Jums nemokamai naudotis „Village VIP“ poilsio erdvėmis. Norėdami naudotis šia paslauga, ne mažiau kaip prieš 48 valandas iki atvykimo užsisakykite čia.

Išsamesnės informacijos apie mokėjimo korteles, jų išdavimo ir naudojimo sąlygas ar įkainius teiraukitės paskambinę +370 5 268 2800 (I–V 8.00–20.00) arba atvykę į Jums patogų SEB banko skyrių.


Prieš išduodamas kredito kortelę bankas privalo atidžiai įvertinti Jūsų pajamas, finansinius įsipareigojimus ir pan. Bankas turi teisę atsisakyti išduoti kredito kortelę ir nekomentuoti atsisakymo priežasčių (išskyrus įstatymo nustatytus atvejus).

Kortelės išdavimo ir jos turėtojų aptarnavimo sąlygos
Galima kortelės sąskaitoje laikyti savo lėšas taip
Kortelės galiojimo laikas 4 metai
Kortelės išdavimas 35 Eur
Papildomos kortelės išdavimas 35 Eur
Skubus kortelės išdavimas8 30 Eur
Kortelės naudojimo mokestis (už kiekvieną kortelę) 35 Eur / mėn.1
Kortelės atnaujinimas (pasibaigus kortelės galiojimui) sąlyga2,3
Didžiausia atsiskaitymo ir grynųjų pinigų paėmimo per mėnesį  suma5 50 000 Eur
Grynųjų pinigų įmokėjimas
Įnešimas į savo sąskaitą eurų banknotais grynuosius pinigus priimančiuose SEB banko bankomatuose Lietuvoje nemokamai
Bendras grynųjų pinigų įnešimo mėnesio limitas visoms kliento sąskaitoms ir su jomis susietoms kortelėms 10 000 Eur / mėn. limitas
Įkainis, jei patvirtintas individualus limitas, viršijantis standartinį limitą 0,07 proc. sumos, viršijančios 10 000 Eur / mėn.
Grynųjų pinigų išėmimas
Pinigus išmokančiose parduotuvėse atsiskaitant kortele už ne mažiau kaip 5 Eur vertės pirkinį nemokamai nuo 5 Eur iki 100 Eur
Iš SEB banko ir kitų Lietuvos ir užsienio bankų bankomatų 2 proc. (mažiausiai 3,00 Eur)
Kitų Lietuvos ir užsienio bankų kasose 2 proc. (mažiausiai 5,79 Eur)
Partnerių7 vietose (kuriose yra techninė galimybė tai daryti) 2,5 proc. (mažiausiai 4,00 Eur)
Mėnesio ataskaitos pateikimo būdai:
Interneto banku nemokamai
SEB banko skyriuje 5,00 Eur
Kredito naudojimo įkainiai ir sąlygos
Kliento mokamos metų palūkanos už panaudotą kreditą 17 proc. 14 proc.
Panaudoto kredito dalis, kurią būtina grąžinti kiekvieną mėnesį 5 proc. panaudoto kredito (mažiausiai 7,24 Eur) 100 proc.
Nemokamo kredito laikotarpis iki 45 dienų galioja negalioja
Kitos paslaugos
Naujos / pakeistos kortelės išsiuntimas paprastu paštu Lietuvoje nemokamai
Naujos / pakeistos kortelės išsiuntimas registruotu paštu Lietuvoje 1,45 Eur
Naujos / pakeistos kortelės išsiuntimas klientui paprastu paštu į užsienį 5,79 Eur
Naujos kortelės išdavimas, jei kortelė buvo prarasta, sugadinta, pamirštas PIN kodas arba pageidaujama pakeisti turimą kortelę nepasibaigus jos terminui 10 Eur
Kortelės laisvai disponuojamo likučio tikrinimas SEB banko ir kitų Lietuvos ir užsienio bankų bankomatuose6 nemokamai
Valiutos keitimo mokestis, jei operacija atliekama ne kortelės sąskaitos valiuta10 2,65 proc.
Dokumento apie atliktą operaciją kopijos gavimas,  jei atsiskaityta Lietuvoje4 1,45 Eur
Dokumento apie atliktą operaciją kopijos gavimas,  jei atsiskaityta užsienyje4 5,79 Eur
Naujos / pakeistos kredito kortelės atsiėmimo banko skyriuje mokestis 5 Eur
Kredito kortelės kredito limito keitimo banko skyriuje mokestis 10 Eur
Priority Pass kortelė
Kortelės išdavimas išduodama nemokamai įsigijusiems
Mastercard World Elite
Kortelės galiojimo laikas 4 metai
Kortelės atnaujinimas (jei sugadinta) 23,17 Eur
Kortelės paskelbimas negaliojančia 28,96 Eur
Apsilankymas oro uosto laukiamojoje salėje (1 kartas 1 asmeniui) 27 JAV doleriai9

Šis mokestis yra nurašomas už praėjusį laikotarpį kiekvieno kortelės galiojimo mėnesio 28  dieną. Kliento prašymu nutraukus kortelės sutartį prieš terminą, bankas turi teisę pritaikyti ir nurašyti mokestį už einamąjį mėnesį.

2 Paskutinį kortelės galiojimo mėnesį, kortelės sąskaitoje lėšų likutis turi būti 0 (nulis) arba teigiamas.

3 Kortelė atnaujinama, jei jos sąskaita nebuvo blokuota dėl laiku nesumokėtos mėnesio įmokos daugiau negu vieną kartą per pastaruosius 12 (dvylika) mėnesių.

4 Šie mokesčiai taikomi tuo atveju, jei klientas pageidauja gauti mokėjimo operaciją kortele liudijančius dokumentus ir paaiškėja, kad juose yra kortelės turėtojo parašas ar kiti duomenys, rodantys, jog kortelės turėtojas atsiskaitė kortele.

5 Atsiskaitymo ir grynųjų pinigų paėmimo  mokėjimo kortele per mėnesį  limitas naudojamas atsiskaitant internetu ir prekybos bei paslaugų teikimo vietose, lėšų pervedimui interneto banke, imant grynųjų pinigų iš bankomatų, kitų bankų kasų, iš „Perlas" terminalų, pinigus išmokančiose parduotuvėse.

Likučio tikrinimas kitų Lietuvos ir užsienio bankų bankomatuose, jei kiti bankai yra sudarę techninę galimybę. Atkreipiame dėmesį, kad bankomate rodomas kortelės laisvai disponuojamų lėšų likutis.

7 Grynųjų pinigų paėmimas iš UAB „Perlas  finance“ terminalų.

8 Šis mokestis yra pridedamas prie kortelės / papildomos kortelės išdavimo mokesčio.

9 Mokestis nurašomas iš Mastercard World Elite kortelės sąskaitos JAV doleriais pagal SEB banko nustatytą negrynųjų pinigų pardavimo kursą (kuris galioja lėšų nurašymo iš kortelės sąskaitos dieną).

10 Mokėjimo kortelės turėtojui atliekant operacijas (pvz., atsiskaitant prekybos mokėjimo vietoje ar internetu, imant grynųjų pinigų iš bankomato) bet kuria VISA ar „Mastercard“ mokėjimo kortele, jei operacijos valiuta yra ne eurais, operacijos suma keičiama į eurus pagal „VISA Europe“ ar „Mastercard International“ nustatytą valiutos keitimo kursą, kuris galioja duomenų tvarkymo dieną. Prie atitinkamo tarptautinių mokėjimo organizacijų taikomo valiutos keitimo kurso yra pridedamas banko nustatytas 2,65 proc. valiutos keitimo mokestis..

Bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys

Jei gautumėte ir panaudotumėte 2 000 Eur kredito limitą kredito kortelės sąskaitoje, o kredito laikotarpis būtų 12 mėnesių, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 2 725,51 Eur (jei kredito grąžinimo būdas yra kintamų įmokų 5%) arba 2 744,66 Eur (jei kredito grąžinimo būdas yra viso kredito dengimas).
Ši suma apskaičiuota įtraukus per kredito laikotarpį sumokėtas palūkanas (apskaičiuojant taikyta 17 proc. (kintamų įmokų 5%) arba 14 proc. (viso kredito dengimas)  fiksuota palūkanų norma), kortelės išdavimo, atsiėmimo banko skyriuje ir kortelės naudojimo mokesčius (skaičiuojant taikyti „Mastercard World Elite“ kredito kortelės įkainiai) bei atsižvelgiant į pasirinktą kredito grąžinimo būdą ir dieną (15 d.).

Šiuo atveju bendra vartojimo kredito kainos metinė norma yra 58,65 procento (jei kredito limito grąžinimo būdas yra kintamų įmokų 5%) arba 44,71 procento (jei kredito limito grąžinimo būdas yra viso kredito dengimas). Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos atsižvelgiant į  pasirinktą kredito grąžinimo būdą bei dieną ir laikantis prielaidų, kad panaudotą kredito limitą grąžinsite per 12 mėnesių, bankas ir klientas vykdys savo įsipareigojimus pagal kredito sutartį nustatytais terminais, palūkanų norma ir kiti mokesčiai išliks tokie pat, kokie buvo sudarant sutartį dėl kredito limito suteikimo, bankas visą kredito sumą klientui išmoka sutarties sudarymo dieną ir ši suma nėra grąžinama iki kredito limito naudojimo pabaigos.

Išsamesnės informacijos apie mokėjimo korteles, jų išdavimo ir naudojimo sąlygas ar įkainius teiraukitės paskambinę +370 5 268 2800 (I–V 8.00–20.00) arba atvykę į Jums patogų SEB banko skyrių.


Prieš išduodamas kredito kortelę bankas privalo atidžiai įvertinti Jūsų pajamas, finansinius įsipareigojimus ir pan. Bankas turi teisę atsisakyti išduoti kredito kortelę ir nekomentuoti atsisakymo priežasčių (išskyrus įstatymo nustatytus atvejus).

Priv​ačioji bankininkystė

Kontaktai

 • Rašykite mums
 • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.