Keisti kalbą:
Image
woman, breakfast, table

Interneto bankas

Valdykite savo lėšas ir bankines paslaugas saugioje aplinkoje

Paragraphs
Interneto banko sutartis suteikia galimybę naudotis mūsų paslaugomis internete
  • Atlikite mokėjimus, kurkite ir naudokitės mokėjimų ruošiniais, periodiniais pinigų pervedimais ir e. sąskaitomis
  • Matykite savo sąskaitos likutį, turimas sąskaitas ir užsisakykite jų išrašus
  • Užsisakykite ir aktyvinkite naujas korteles, matykite PIN kodus keiskite norimus nustatymus
  • Pradėkite investuoti ir taupyti, naudodamiesi mūsų inovatyviais sprendimais, tokiais kaip skaitmeninė taupyklė

Atpažinimo priemonės

Prisijungti prie interneto banko ir tvirtinti mokėjimo nurodymus, prašymus, sutartis ir tvirtinti veiksmus galite naudodamiesi atpažinimo priemonėmis: „Smart-ID“, mobiliuoju elektroniniu parašu, slaptažodžių generatoriumi ir SEB mobiliąja programėle.

Klausimai ir vadovai

Sudarant interneto banko sutartį, bankas nustato 1 500 Eur dienos ir 3 000 Eur mėnesio pervedimų limitus kiekvienai sąskaitai, įtrauktai į sutartį. Jei norite, šiuos limitus galite pasikeisti iškart vos sudarę sutartį banko skyriuje, arba savarankiškai interneto banke.

Pervedimų limitus galite pasižiūrėti ir pasikeisti interneto banko skiltyje „Sąskaitos ir kortelės“ → „Banko sąskaitos“. Standartiniai limitai yra 4 000 Eur per dieną ir 10 000 Eur per mėnesį. Limitų pakeitimai, neviršijantys 4 000 Eur per dieną ir 10 000 Eur per mėnesį, ims galioti iškart, kai tik bus patvirtinti.

Jei nurodysite limitus, viršijančius 4 000 Eur per dieną ir 10 000 Eur per mėnesį, banko darbuotojas papildomai peržiūrės ir vertins Jūsų prašymą. Darbuotojas Jus informuos apie sprendimą pakeisti limitus, arba paprašys pateikti papildomus dokumentus, daugiausia per dvi darbo dienas. 

Jei didesni pervedimų limitai Jums yra reikalingi laikinai, pateikdami prašymą galite nustatyti iki 60-ies dienų galiojimo laiką. Pasibaigus laikinų limitų galiojimo laikui, Jūsų limitai bus automatiškai grąžinti į nustatytus anksčiau.

Reikalavimai programinei įrangai ir naršyklėms

Mūsų interneto bankas palaiko šias naršykles:

  • Google Chrome
  • Safari
  • Edge

Tam, kad galėtumėte netrukdomai, patogiai ir saugiai naudotis mūsų internetu teikiamomis paslaugomis, rekomenduojame naudoti naujausią Jūsų pasirinktos operacinės sistemos ir interneto naršyklės versiją – jas nuolat atnaujinkite, kai tik atnaujinimas yra galimas. Šie reikalavimai taip pat aktualūs ir naudojantis SEB interneto svetaine bei mobiliąja programėle.

Įkainiai ir sąlygos

SEB interneto banku ir mobiliąja programėle galima naudotis nemokamai..
Paslauga „Finansų planuotojas“ nemokama.

Atpažinimo priemonės

„Smart-ID“ paskyros registravimas banko skyriuje pirmą kartą Nemokamai
Pakartotinis „Smart-ID“ paskyros registravimas banko skyriuje*
*Netaikomas nepilnamečiams (iki 18 m.) ir sulaukus senatvės pensijos amžiaus
5 Eur
Slaptažodžių generatoriaus išdavimas 15 Eur
Slaptažodžių generatoriaus išdavimas asmenims, sulaukusiems Valstybinio socialinio draudimo pensijų įstatyme nustatyto senatvės pensijos amžiaus 8,40 Eur
Slaptažodžių generatoriaus pakeitimas  8,40 Eur
Atpažinimo priemonės siuntimas į užsienį 26,07 Eur

Finansinių sukčių pinklės: kaip į jas neįkliūti?

Norite pamatyti, kaip atrodo sukčių auka? Tiesiog apsidairykite. Nukentėti kibernetinėje erdvėje gali bet kas – nuo studento ir bedarbio iki pensininko, verslininko ar universiteto dėstytojo. Sukčiavimo būdai darosi vis sudėtingesni ir sunkiau atpažįstami, todėl kiekvienas turime būti budrus, domėtis ir, kiek galime, apsisaugoti.