Keisti kalbą:
Image
woman, breakfast, table

Interneto bankas

Valdykite savo lėšas ir bankines paslaugas saugioje aplinkoje

Paragraphs

Nuolat tobuliname mūsų teikiamas paslaugas, kad jomis naudotis būtų patogu ir paprasta, ir jos būtų prieinamos visiems. 
Vedami šių paskatų – atnaujiname interneto banką.  

Šiuolaikiškas dizainas, paprastas naudojimas ir papildomos funkcijos – tai interneto bankas, kurio siekiame. 

Atnaujinamas interneto bankas

Media

Kokius atnaujinimus atlikome? 

 • Sukūrėme naują prisijungimo puslapį, bendrą tiek privatiems, tiek verslo klientams 
 • Sukūrėme naują pagrindinį puslapį privatiems klientams 
 • Meniu papildėme paieškos funkcija ir perkėlėme į kairę puslapio pusę, kad lengviau ir greičiau rastumėte Jums reikalingas funkcijas. Taip pat meniu galite „paslėpti“ – taip turėsite daugiau vietos savo darbastalyje 
 • Supaprastinome kalbos keitimo funkciją – dabar interneto banko kalbą pakeisti galėsite tiek prieš prisijungdami, tiek jau prisijungę  
 • Integravome virtualaus konsultanto funkciją, kad greitai gautumėte atsakymus į rūpimus klausimus 
 • Pridėjome galimybę pasirinkti šviesią arba tamsią ekrano temą 
 • Didelį dėmesį skyrėme prieinamumui, kad atnaujinti interneto banko puslapiai atitiktų Žiniatinklio turinio prieinamumo gairių (angl. Web Content Accessibility Guidelines, WCAG) standartus, ir jais naudotis galėtų žmonės su negalia 

Dažniausiai užduodami klausimai

Sudarant interneto banko sutartį, bankas nustato 1 500 Eur dienos ir 3 000 Eur mėnesio pervedimų limitus kiekvienai sąskaitai, įtrauktai į sutartį. Jei norite, šiuos limitus galite pasikeisti iškart vos sudarę sutartį banko skyriuje, arba savarankiškai interneto banke.

Pervedimų limitus galite pasižiūrėti ir pasikeisti interneto banko skiltyje „Sąskaitos“ → „Banko sąskaitos ir limitai“. Standartiniai limitai yra 10 000 Eur per dieną ir 10 000 Eur per mėnesį. Limitų pakeitimai, neviršijantys 10 000 Eur per dieną ir 10 000 Eur per mėnesį, ims galioti iškart, kai tik bus patvirtinti.

Jei nurodysite limitus, viršijančius 10 000 Eur per dieną ir 10 000 Eur per mėnesį, banko darbuotojas papildomai peržiūrės ir vertins Jūsų prašymą. Darbuotojas Jus informuos apie sprendimą pakeisti limitus, arba paprašys pateikti papildomus dokumentus, daugiausia per tris darbo dienas. Jei prašymą reikėtų peržiūrėti skubiau, prašome skambinti telefonu +370 5 268 2800 (privatiems klientams).

Jei didesni pervedimų limitai Jums yra reikalingi laikinai, pateikdami prašymą galite nustatyti iki 180-ies dienų galiojimo laiką. Pasibaigus laikinų limitų galiojimo laikui, Jūsų limitai bus automatiškai grąžinti į nustatytus anksčiau.

 1. Įsitikinkite, kad naudojatės oficialia mūsų interneto svetaine, adreso eilutėje esate įrašę www.seb.lt. į interneto banką pereikite tik iš mūsų oficialios svetainės. Nesinaudokite paieškos sistemomis, tokiomis kaip „Google“ ar „Yahoo!“, nes jos gali nukreipti į netikrus puslapius. 
 2. Patikrinkite, ar interneto banko adresas prasideda raidėmis ir simboliais „https://e.seb.lt/ib/login“. 
 3. Atidarę interneto banko prisijungimo puslapį atidžiai patikrinkite, ar jo dizainas ir funkcijos yra tvarkingos. Kai tinklalapį kuria sukčiai, jo funkcionalumas ir išvaizda gali būti nevisiškai arba netiksliai atkurti. Todėl atkreipkite dėmesį į šiuos aspektus: 
 • svetainės dizainas – ar dizainas yra tinkamas ir ar galite atidaryti įvairius tekstus / skirtukus, t. y. ar funkcijos veikia be sutrikimų?  
 • autentifikavimo priemonės – ar visos jos prieinamos? Pvz., mūsų interneto banko puslapyje galite rinktis iš visų galimų autentifikavimo priemonių. Tuo tarpu netikruose puslapiuose kai kurių iš jų gali nebūti 
 • Kalbos keitimas – ar jis veikia tinkamai? Pakeitus kalbą apgaulingame puslapyje, ji gali nepasikeisti arba būti perjungta į kitą kalbą 

Taip, virtualų konsultantą interneto banke naudoti yra saugu. Šis sprendimas jau kurį laiką yra naudojamas mūsų interneto svetainėje ir pasiteisino. Virtualus konsultantas padės jums rasti atsakymus į klausimus. 

Mėnulio / saulės simbolis – tai interneto banko temos keitimo iš šviesios į tamsią jungiklis. Jūsų pasirinkta tema bus įsiminta, kol ištrinsite svetainės slapukus.

Yra du būdai, kaip tai padaryti: pirmasis būdas – kalbą pakeisti prisijungimo puslapio viršutiniame dešiniajame kampe. Antrasis būdas – prisijungti prie interneto banko ir kalbą perjungti puslapio apačioje kairėje pusėje, šalia mėnulio simbolio. 

Jei esate prisijungę prie interneto banko, tačiau juo nesinaudojate, Jūsų sesija nutrūks po 5 minučių (anksčiau jos trukmė buvo 10 min.). Tai daroma laikantis Europos Sąjungos griežto kliento autentiškumo patvirtinimo (PDF, ENG) (angl. strong customer authentication, SCA) reikalavimų. Taip pat interneto bankas gali nustatyti, ar tuo metu atliekate aktyvius veiksmus. Pavyzdžiui, jei pildote mokėjimo formą, rašote žinutę ar judinate pelę, Jūsų sesija nebus nutraukta.

Jei esate banko sąskaitos savininkas SEB, prašome kreiptis telefonu +370 5 268 2800 (privatiems klientams) arba žinute per interneto banką dėl informacijos apie paslaugą.

Interneto banko sutartis suteikia galimybę naudotis mūsų paslaugomis internete

 • Atlikite mokėjimus, kurkite ir naudokitės mokėjimų ruošiniais, periodiniais pinigų pervedimais ir e. sąskaitomis
 • Matykite savo sąskaitos likutį, turimas sąskaitas ir užsisakykite jų išrašus
 • Užsisakykite ir aktyvinkite naujas korteles, matykite PIN kodus keiskite norimus nustatymus
 • Pradėkite investuoti ir taupyti, naudodamiesi mūsų inovatyviais sprendimais, tokiais kaip skaitmeninė taupyklė
 • Pildykite paskolos, lizingo, kredito kortelės paraišką, ar tiesiog užsiregistruokite vaizdo konsultacijai
 • Pasirūpinkite saugesne savo ir savo šeimos finansine ateitimi, naudodamiesi mūsų draudimo paslaugomis
 • Prisijunkite ir patvirtinkite savo tapatybę trečiųjų šalių ir valstybės teikiamų paslaugų portaluose
 • Keiskite pervedimų limitus ir koreguokite turimas sutartis

Reikalavimai programinei įrangai ir naršyklėms

Mūsų interneto bankas palaiko šias naršykles:

 • Google Chrome
 • Safari
 • Edge

Tam, kad galėtumėte netrukdomai, patogiai ir saugiai naudotis mūsų internetu teikiamomis paslaugomis, rekomenduojame naudoti naujausią Jūsų pasirinktos operacinės sistemos ir interneto naršyklės versiją – jas nuolat atnaujinkite, kai tik atnaujinimas yra galimas. Šie reikalavimai taip pat aktualūs ir naudojantis SEB interneto svetaine bei mobiliąja programėle.

Atpažinimo priemonės

Prisijungti prie interneto banko ir tvirtinti mokėjimo nurodymus, prašymus, sutartis ir tvirtinti veiksmus galite naudodamiesi atpažinimo priemonėmis.

Įkainiai ir sąlygos

SEB interneto banku ir mobiliąja programėle galima naudotis nemokamai..
Paslauga „Finansų planuotojas“ nemokama.

Atpažinimo priemonės

„Smart-ID“ paskyros registravimas banko skyriuje pirmą kartą Nemokamai
Pakartotinis „Smart-ID“ paskyros registravimas banko skyriuje*
*Netaikomas nepilnamečiams (iki 18 m.) ir sulaukus senatvės pensijos amžiaus
5 Eur
Slaptažodžių generatoriaus išdavimas 15 Eur
Slaptažodžių generatoriaus išdavimas asmenims, sulaukusiems Valstybinio socialinio draudimo pensijų įstatyme nustatyto senatvės pensijos amžiaus 8,40 Eur
Slaptažodžių generatoriaus pakeitimas  8,40 Eur
Atpažinimo priemonės siuntimas į užsienį 26,07 Eur

Finansinių sukčių pinklės: kaip į jas neįkliūti?

Norite pamatyti, kaip atrodo sukčių auka? Tiesiog apsidairykite. Nukentėti kibernetinėje erdvėje gali bet kas – nuo studento ir bedarbio iki pensininko, verslininko ar universiteto dėstytojo. Sukčiavimo būdai darosi vis sudėtingesni ir sunkiau atpažįstami, todėl kiekvienas turime būti budrus, domėtis ir, kiek galime, apsisaugoti.