Keisti kalbą:

SEB paslaugų planų palyginimas

Paragraphs
  SUMANU SUMANU PLIUS SENJORAS MOKSLEIVIS1 JAUNIMAS2 STANDARTAS3

 

1 Eur / mėn.

2,50 Eur / mėn.

0,70 Eur / mėn.

0 Eur / mėn.

0,50 Eur / mėn.

1,37 Eur / mėn.

Banko paslaugos, įtrauktos į paslaugų planus

Užsisakyti

Užsisakyti

Užsisakyti

Pritaikomas automatiškai

Užsisakyti

Užsisakyti

Banko sąskaitų administravimas, jei esate rezidentas

 • lėšų įskaitymas eurais į sąskaitą
 • sąskaitų atidarymas
 • sąskaitų uždarymas
 • sąskaitų tvarkymas
visos sąskaitos visos sąskaitos visos sąskaitos visos sąskaitos visos sąskaitos visos sąskaitos
Debeto kortelė

Netaikomas vienos debeto kortelės naudojimo mokestis4

 • „SEB Mylimiausia Mastercard“
 • „Debit Mastercard“

visos debeto kortelės
Netaikomas naujos / atnaujintos / pakeistos debeto kortelės išsiuntimo klientui paprastuoju paštu Lietuvoje mokestis - - - -
Kredito kortelė

Netaikomi kredito kortelių naudojimo mokesčiai

 • „Mastercard Standard“
- - - - -
Grynųjų pinigų paėmimas iš SEB ir kitų Lietuvos ir užsienio bankų bankomatų
Su bet kuria debeto kortele (limitas bendras visoms turimoms debeto kortelėms)

(Viršijus nemokamą sumą – taikomi įprasti mokesčiai)
nemokamai
iki 550 Eur / mėn.
nemokamai
iki 1000 Eur / mėn.
nemokamai
iki 550 Eur / mėn.
nemokamai
iki 100 Eur / mėn.
nemokamai
iki 200 Eur / mėn.
nemokamai
iki 550 Eur / mėn.5
Lėšų pervedimas internetu
Tarp savo sąska​itų neribotai neribotai neribotai neribotai neribotai neribotai

Į SEB banko sąskaitas visomis valiutomis

Į kitų bankų sąskaitas eurais 6

Mokesčiai

 • užpildžius įmokų ir mokesčių formą
 • e. sąskaitų apmokėjimas
neribotai neribotai neribotai neribotai neribotai už 10 visų rūšių lėšų pervedimų per mėnesį, įskaitant SEPA tiesioginį debetą
Kitos paslaugos
Pranešimai SEB mobiliojoje programėlėje
Ban​ko pranešimai SMS žinutėmis - - - - -
Slaptažodžių generatorius (išdavimas)7 - - - - -

Klientais nerezidentais yra laikomi visi fiziniai asmenys, išskyrus asmenis, kurie laikomi rezidentais. Rezidentu yra laikomas teisėtai Lietuvos Respublikoje ar kitoje Europos Sąjungos ar Europos ekonominės erdvės valstybėje narėje gyvenantis fizinis asmuo, t. y. asmuo, kuris pagal Lietuvos Respublikos ar kitos valstybės narės teisės aktus atitinkamai turi teisę gyventi Lietuvos Respublikoje ar valstybėje narėje.

1 Paslaugų planas „Moksleivis“ galioja tol, kol klientas yra nuo 0 iki 18 metų (imtinai). Nustoja galioti tą dieną, kai asmeniui sukanka 19 metų.
2 Paslaugų planas „Jaunimas“ rekomenduojamas gyventojams nuo 18 m., studijuojantiems aukštosiose, aukštesniosiose ar kitose mokyklose.
3 Socialiai remtiniems žmonėms – 0 Eur / mėn.
4 Klientui netaikomas debeto kortelės, išduotos anksčiausiai, naudojimo mokestis. Paslaugų plano „Moksleivis“ turėtojui netaikomi visų debeto kortelių išdavimo ir naudojimo mokesčiai.
5 Grynųjų pinigų paėmimas iš SEB banko bankomatų Lietuvoje.
6 Lėšų pervedimas eurais internetu / mobiliąja programėle į kitus bankus Lietuvoje ir kitose Europos Sąjungos (ES), Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse  bei Šveicarijoje, Monake, San Marine, Andoroje, Jungtinėje Karalystėje išskyrus labai skubų lėšų pervedimą.
7 Užsakant paslaugą planą ,,Standartas“, klientui, neturinčiam išmaniojo įrenginio (mobiliojo telefono, planšetinio kompiuterio, nešiojamo kompiuterio ir pan.), nemokamai išduodamas generatorius.


Papildomos naudos

 • Klasikinis kelionės užsienyje draudimas, suteikiamas įsigyjant bekontaktę „Mastercard Standard“ kredito kortelę
 • Pinigus išmokančiose parduotuvėse atsiskaitant kortele už ne mažiau kaip 5 Eur vertės pirkinius galima nemokamai pasiimti nuo 5 iki 100 Eur grynųjų pinigų. Paimta suma neįskaičiuojama į nemokamą mėnesio limitą.

 


Bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys

Jei gautumėte ir panaudotumėte 2 000 Eur kredito limitą kredito kortelės sąskaitoje, o kredito laikotarpis būtų 12 mėnesių, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 2 292,71 Eur (jei kredito grąžinimo būdas yra kintamų įmokų 5%) arba 2 311,86 Eur (jei kredito grąžinimo būdas yra viso kredito dengimas). Ši suma apskaičiuota įtraukus per kredito laikotarpį sumokėtas palūkanas (apskaičiuojant taikyta 17 proc. (kintamų įmokų 5%) arba 14 proc. (viso kredito dengimas) fiksuota palūkanų norma), kortelės išdavimo, atsiėmimo banko skyriuje ir kortelės naudojimo mokesčius (skaičiuojant taikyti „Mastercard Standard“ kredito kortelės įkainiai) bei atsižvelgiant į pasirinktą kredito grąžinimo būdą ir dieną (15 d.).

Šiuo atveju bendra vartojimo kredito kainos metinė norma yra 20,80 procento (jei kredito limito grąžinimo būdas yra kintamų įmokų 5%) arba 16,75 procento (jei kredito limito grąžinimo būdas yra viso kredito dengimas). Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos atsižvelgiant į pasirinktą kredito grąžinimo būdą bei dieną ir laikantis prielaidų, kad panaudotą kredito limitą grąžinsite per 12 mėnesių, bankas ir klientas vykdys savo įsipareigojimus pagal kredito sutartį nustatytais terminais, palūkanų norma ir kiti mokesčiai išliks tokie pat, kokie buvo sudarant sutartį dėl kredito limito suteikimo, bankas visą kredito sumą klientui išmoka sutarties sudarymo.