Switch to mobile version. Į viršų

Privatiems klientams

Paslaugų planas SUMANU PLIUS

Paslaugų planas SUMANU PLIUS

Kasdienės banko paslaugos ir kredito kortelė

 • Tik už 2,50 Eur / mėn.
 • Kredito kortelė be išdavimo ir naudojimo mokesčių
 • Neriboti pinigų pervedimai eurais internetu¹
 • Iki 1000 Eur / mėn. grynųjų pinigų paėmimas iš SEB ir kitų Lietuvos ir užsienio bankų bankomatų naudojantis debeto kortele

Paslaugų planas SUMANU PLIUS – naudingas pasirinkimas, jei ne tik naudojatės kasdienėmis banko paslaugomis, bet ir norite saugiai keliauti ar naudotis kitais kredito kortelės privalumais.

Paslaugų plano SUMANU PLIUS sutarties, mėnesio mokestis yra 2,50 Eur.

Užsisakę šį paslaugų planą, galite sutaupyti pinigų tvarkydami kasdienius finansinius reikalus. Be to, dar galite pasirinkti kredito kortelę, kuria patogiai atsiskaitysite už pirkinius elektroninėse parduotuvėse ir naudositės kelionės užsienyje draudimo paslauga.

Nemokėdami papildomų mokesčių, galėsite
Įprasti mokesčiai
Kortelių išdavimo ir naudojimo mokesčiai:
3 Eur ir 1,60 Eur / mėn.
 • pervesti pinigus visomis valiutomis internetu / mobiliąja programėle į sąskaitas SEB Lietuvoje
Lėšų pervedimas visomis valiutomis internetu į sąskaitas SEB banke – 0,29 Eur
 • 1pervesti pinigus eurais internetu / mobiliąja programėle į bankus Lietuvoje ir kitose Europos Sąjungos (ES), Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse bei Šveicarijoje, Monake, Didžiojoje Britanijoje, San Marine, Andoroje, išskyrus labai skubų lėšų pervedimą
Lėšų pervedimas eur​ais internetu į kitas sąskaitas – 0,41 Eur
 • pasiimti iki 1000 Eur / mėn. grynųjų pinigų (iš SEB ir kitų Lietuvos ir užsienio bankų bankomatų) pasiimti iki 1000 Eur / mėn. grynųjų pinigų (iš SEB banko ir kitų Lietuvos ir užsienio bankų bankomatų) naudojantis debeto kortele
Grynųjų pinigų paėmimas – 0,8 proc. sumos, mažiausiai 1 Eur

Kortelės naudojimo mokestis:
1 Eur / mėn.

 • naudotis pagrindinėmis banko paslaugomis, jei esate rezidentasHelp
Minimalus pagrindinių banko paslaugų mokestis – 0,70 Eur / mėn.
 • gauti pranešimus SEB mobiliojoje programėlėje apie pokyčius savo sąskaitose
 • sudaryti interneto banko sutartį
 • el. slaptažodžių generatorius (išdavimas)

Klientais nerezidentais yra laikomi visi fiziniai asmenys, išskyrus asmenis, kurie laikomi rezidentais. Rezidentu yra laikomas teisėtai Lietuvos Respublikoje ar kitoje Europos Sąjungos ar Europos ekonominės erdvės valstybėje narėje gyvenantis fizinis asmuo, t. y. asmuo, kuris pagal Lietuvos Respublikos ar kitos valstybės narės teisės aktus atitinkamai turi teisę gyventi Lietuvos Respublikoje ar valstybėje narėje.

2 Bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys
Jei gautumėte ir panaudotumėte 2 000 Eur kredito limitą kredito kortelės sąskaitoje, o kredito laikotarpis būtų 12 mėnesių, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 2 276,90 Eur (jei kredito grąžinimo būdas yra kintamų įmokų 5 proc.) arba 2 298,07 Eur (jei kredito grąžinimo būdas yra viso kredito dengimas). Ši suma apskaičiuota įtraukus per kredito laikotarpį sumokėtas palūkanas (apskaičiuojant taikyta 17 proc. (kintamų įmokų 5 proc.) arba 14 proc. (viso kredito dengimas) fiksuota palūkanų norma), kortelės išdavimo ir kortelės naudojimo mokestį (skaičiuojant taikyti bekontaktės „Mastercard Standard“ kredito kortelės įkainiai) bei atsižvelgiant į pasirinktą kredito grąžinimo būdą ir dieną (15 d.).

Šiuo atveju bendra vartojimo kredito kainos metinė norma yra 20.30 procento (jei kredito limito grąžinimo būdas yra kintamų įmokų 5 proc.) arba 16,37 procento (jei kredito limito grąžinimo būdas yra viso kredito dengimas). Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos atsižvelgiant į pasirinktą kredito grąžinimo būdą bei dieną ir laikantis prielaidų, kad panaudotą kredito limitą grąžinsite per 12 mėnesių, bankas ir klientas vykdys savo įsipareigojimus pagal kredito sutartį nustatytais terminais, palūkanų norma ir kiti mokesčiai išliks tokie pat, kokie buvo sudarant sutartį dėl kredito limito suteikimo, bankas visą kredito sumą klientui išmoka sutarties sudarymo dieną ir ši suma nėra grąžinama iki kredito limito naudojimo pabaigos.

3 Vieno atsiskaitymo kasoje metu galima pasiimti nuo 5 iki 100 Eur, jeigu atsiskaitote kortele ne mažiau kaip už 5 Eur.


Išsamesnės informacijos apie SEB banko paslaugų planus, taikomas sąlygas ir įkainius teiraukitės paskambinę telefonu +370 5 268 2800 (I–V 8.00–20.00, VI 9.00–18.00, VII 9.00–16.00) arba atvykę į pageidaujamą SEB banko skyrių.

Kontaktai

 • Rašykite mums
 • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.