Switch to mobile version. Į viršų

Privatiems klientams

Kaupkite bent po 30 Eur/mėn.

 

Kaupkite vaiko studijoms ar savarankiškai gyvenimo pradžiai sudarę investicinio gyvybės draudimo „Vaiko ateičiai“ sutartį, o mes Jūsų vaikui metams padovanosime draudimą nuo traumų ir nelaimingų atsitikimų.


Pasiūlymas galioja nuo 2020 rugsėjo 1 d. iki spalio 31 d.

 

Dovana Jūsų vaikui –
draudimas visiems metams

Įvykus nelaimei Jūsų vaikas būtų apsaugotas finansiškai. Jūsų vaiką apdrausime 10 000 Eur draudimo suma nuo nelaimingų atsitikimų ir 10 000 Eur draudimo suma nuo traumų.

 

Pasiūlymas galioja ir jau sudariusiems sutartį

Jei jau dabar rūpinatės savo vaiko ateitimi kaupdami lėšas vaikui pagal SEB investicinio gyvybės draudimo sutartį ir periodinę mėnesio įmoką padidinsite ne mažiau kaip 15 Eur/mėn., Jūsų vaikui taip pat dovanosime draudimą.

 • Pasirūpinkite
  savo vaiko ateitimi

   

  Kaupkite bent po 30 Eur/mėn. vaiko studijoms ar savarankiškai gyvenimo pradžiai sudarę investicinio gyvybės draudimo „Vaiko ateičiai“ sutartį, o mes Jūsų vaikui metams padovanosime draudimą nuo traumų ir nelaimingų atsitikimų.


  Pasiūlymas galioja nuo 2020 rugsėjo 1 d. iki spalio 31 d.
 •  

  Dovana Jūsų vaikui –
  draudimas visiems metams

  Įvykus nelaimei Jūsų vaikas būtų apsaugotas finansiškai. Jūsų vaiką apdrausime 10 000 Eur draudimo suma nuo nelaimingų atsitikimų ir 10 000 Eur draudimo suma nuo traumų.

 •  

  Pasiūlymas galioja ir jau sudariusiems sutartį

  Jei jau dabar rūpinatės savo vaiko ateitimi kaupdami lėšas vaikui pagal SEB investicinio gyvybės draudimo sutartį ir periodinę mėnesio įmoką padidinsite ne mažiau kaip 15 Eur/mėn., Jūsų vaikui taip pat dovanosime draudimą.

 

Investuoti į vaiko ateitį naudinga

 
 • Sukauptas lėšas galėsite skirti vaiko studijoms ir savarankiškam gyvenimui
 • Užtikrinsite finansiškai saugesnę vaiko ateitį
 • Lanksčios ir įmokų mokėjimo, ir sukauptos sumos atsiėmimo sąlygos 
 • Galimybė pasinaudoti gyventojų pajamų mokesčio lengvata
 

Kaip pasinaudoti šiuo pasiūlymu?

 


Pageidaujate sudaryti sutartį ar padidinti mėnesio įmoką pagal dabartinę sutartį?
Turite klausimų?


Nurodykite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime dėl susitikimo ar vaizdo konsultacijos.
 

Svarbi informacija

 • Pasiūlymas galioja nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. iki 2020 m. spalio 31 d. šias sąlygas atitinkantiems klientams:
  - jei nauja investicinio gyvybės draudimo „Vaiko ateičiai“ sutartis pagal taisykles Nr. 017 sudaroma iki 2020 m. spalio 31 d., pasirenkama ne mažesnė kaip 30 Eur mėnesio įmoka ir ši sutartis nurodytu laikotarpiu įsigalioja
  - jei pagal jau galiojančios draudimo sutarties, kurioje nustatyta, kad bent vienas iš draudžiamųjų yra vaikas nuo 1 iki 18 metų, taisykles Nr. 017 ar Nr. 012 iki 2020 m. spalio 31 d. ne mažiau kaip 15 Eur padidinama periodinė mėnesio įmoka ir nurodytu laikotarpiu ji sumokama
 • Taikomi tokie draudimo apsaugos laikotarpiai:
  - jei pasiūlymu pasinaudojama nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. iki 2020 m. rugsėjo 30 d., draudimo apsauga teikiama nuo 2020 m. lapkričio 1 d. iki 2021 spalio 31 d.
  - jei pasiūlymu pasinaudojama nuo 2020 m. spalio 1 d. iki 2020 m. spalio 31 d., draudimo apsauga teikiama nuo 2020 m. gruodžio 1 d. iki 2021 m. lapkričio 30 d.
 • Taikomos draudimo apsaugos sumos – 10 000 Eur draudimo suma nuo smulkių traumų ir 10 000 Eur draudimo suma nuo nelaimingų atsitikimų
 • Draudžiamasis – 1–18 metų vaikas
 • Draudžiamasis įvykis – įvykęs įvykis, kuris pagal draudiko Grupinio gyvybės draudimo taisykles Nr. 005 (PDF) ir Papildomo draudimo nuo nelaimingų atsitikimų ir traumų taisykles Nr.P01 (PDF)(draudimo išmokų, mokamų atsitikus nelaimingam atsitikimui, apskaičiavimo lentelės V ir M) laikomas draudžiamuoju įvykiu
 • Tam pačiam draudžiamajam – vaikui – draudimas dovanojamas vieną kartą
 • Prieš sudarydami investicinio gyvybės draudimo „Vaiko ateičiai“ sutartį, susipažinkite supagrindiniais informacijos dokumentais ir Gyvybės draudimo taisyklėmis Nr. 017 (PDF)
 • Prieš sudarydami Grupinio gyvybės draudimo sutartį, susipažinkite su Grupinio gyvybės draudimo taisyklėmis Nr. 005 (PDF) ir Papildomo draudimo nuo nelaimingų atsitikimų ir traumų taisyklėmis Nr.P01 (PDF)

Čia pateikta reklaminio pobūdžio informacija apie „SEB Life and Pension Baltic SE“ Lietuvos filialą teikiamas draudimo, susijusio su investavimu, paslaugas. Ši informacija negali būti interpretuojama kaip rekomendacija, nurodymas ar kvietimas pirkti ar parduoti konkrečias finansines priemones ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar dalis. Nors turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie laikomi patikimais, „SEB Life and Pension Baltic SE“ Lietuvos filialas nėra atsakingas už netikslumus ar nuostolius, kurių gali atsirasti remiantis tokia informacija. Informacija, susijusi su apmokestinimu, ateityje gali būti keičiama ir netikti Jūsų konkrečiu atveju. Prieš priimant sprendimą investuoti, rekomenduotina susipažinti su investavimo krypčių aprašymu ir fondų, į kuriuos investuojama pagal šią kryptį, prospektais, gauti išsamesnės informacijos apie šių finansinių priemonių ypatumus, naudą ir rizikos veiksnius. Šios informacijos galite teirautis paskambinę telefonu +370 5 268 2800, atvykę į pageidaujamą SEB banko skyrių arba galite rasti www.seb.lt.
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.