Switch to mobile version.

Apie SEB

Apie SEB

Naujienos ir skelbimai

 • SKELBIMAI - 2015 04 16

  Dėl SEB banko planuojamų IT profilaktinių darbų balandžio 17 d. naktį

  Gerbiamieji Klientai, Balandžio 17 d., naktį iš ketvirtadienio į penktadienį, SEB banke bus atliekami informacinių sistemų profilaktiniai darbai, todėl nuo 1.00 val. iki 1.25 val. gali būti trumpalaikių sutrikimų atsiskaitant SEB banko mokėjimo kortelėmis, taip pat atsiskaitant SEB banko ir kitų bankų  mokėjimo kortelėmis prekybos vietose, kuriose įrengti SEB banko mokėjimo kortelių skaitytuvai.

  Daugiau

 • NAUJIENOS - 2015 04 14

  SEB būsto kainų lūkesčių rodiklis: šių metų kovą gyventojų lūkesčiai dėl būsto kainų ateityje nukrito į 2012 metų lygmenį

  SEB banko užsakymu atlikta Lietuvos gyventojų apklausa apie būsto kainų lūkesčius parodė, kad 2015 metų kovą 42 proc. respondentų tikėjosi, kad būsto kainos per artimiausius dvylika mėnesių padidės, 18 proc. – kad sumažės, o 30 proc. – kad nesikeis. Prieš trejus metus – 2012 metų kovą – Lietuvos gyventojų nuomonės  buvo labai panašios: 39 proc. respondentų manė, kad kainos didės, 20 proc. – kad mažės, o 31 proc. – kad nesikeis. Būsto kainų lūkesčių rodiklio vertė, rodanti teigiamų ir neigiamų vertinimų skirtumą, nuo aukščiausios savo vertės, užfiksuotos 2014 metų kovą,  sumažėjo 26 punktais.

  Daugiau

 

 

Įkainiai dviem valiutomis nurodomi nustatytą įkainį litais perskaičiavus į įkainį eurais laikantis Europos Sąjungos Tarybos neatšaukiamai nustatyto euro ir lito perskaičiavimo kurso ir teisės aktų nustatytų skaičių apvalinimo taisyklių. Kainyne nurodytus įkainius eurais perskaičiuojant į litus, galima 1–2 centų paklaida, susidaranti dėl kainų reikšmių apvalinimo. Perskaičiuojant kainą litais į eurus, yra atliekamas dalybos veiksmas, o nurodant kainos eurais atitikmenį litais – daugybos veiksmas.

Kontaktai

 • Privatiems klientams
  1528 (visą parą)
  Verslo klientams
  19222 (I—V 8.00—17.00)
 • „Skype“ (visą parą)
  Skambinkite
 • Rašykite mums

  Paklausimo forma

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.