Switch to mobile version. Į viršų

Privatiems klientams

Kasdieniams finansiniams reikalams tvarkyti

Debeto kortelės

Gyvenimą be debeto kortelės šiandien sunku įsivaizduoti: į su ja susietą sąskaitą paprastai gauname pajamas, patogiai ir saugiai atsiskaitome Lietuvoje ir užsienyje, bet kuriuo metu naudodamiesi bankomatais galime pasiimti grynųjų pinigų ar juos įmokėti į sąskaitą. Be to, galime leisti tik savus pinigus ir tik tiek, kiek jų turime sąskaitoje. Apdairu?

 • Bekontaktė „Debit MasterCard“

  Bekontaktė „Debit MasterCard“

  Ši debeto kortelė yra viena populiariausių mokėjimo kortelių. Į sąskaitą, su kuria susieta tokia kortelė, įprasta gauti pajamas, ja patogu ir saugu atlikti kasdienes finansines operacijas bei pirkti internetu.

  Daugiau

 • Bekontaktė „SEB Mylimiausia MasterCard“

  Bekontaktė „SEB Mylimiausia MasterCard“

  Piniginė plyšta nuo gausybės nuolaidų ir lojalumo programų kortelių? Pirmoji Lietuvoje lojalumo ir mokėjimo kortelė su bekontakčio atsiskaitymo funkcija leis Jums už pirkinius iki 25 eurų atsiskaityti vienu prisilietimu nededant kortelės į skaitytuvą ir nevedant PIN kodo bei naudotis penkių partnerių nuolaidomis ir pasiūlymais.

  Daugiau

 • Bekontaktė „SEB ISIC MasterCard“

  Bekontaktė „SEB ISIC MasterCard“

  Spalvingas laisvalaikis, įdomios kelionės, pramogos — tai, apie ką svajoja bemaž kiekvienas studentas ar moksleivis. Manote, kad taip gyventi galima tik turint daug pinigų? Jų gali prireikti mažiau, jei būsite apsukrūs ir įsigysite kortelę „SEB ISIC MasterCard“.

  Daugiau

 • „Mano VISA“

  „Mano VISA“

  Susikurkite kortelės dizainą: įamžinkite brangią gyvenimo akimirką, paskui internetu pateikite savo foto albumo nuotrauką arba išsirinkite ir užsisakykite paveikslėlį iš mūsų kolekcijos ir netrukus turėsite išskirtinę debeto kortelę.

  Daugiau

 • „Visa Classic“

  „Visa Classic“

  Pajamas gaunate Lietuvoje, tačiau dažnai lankotės užsienyje? Užsisakykite šią kortelę ir galėsite patogiai atsiskaityti visur, kur tik atsiskaitoma „Visa“ kortelėmis.

  Daugiau

 

Nebeišduodamos debeto kortelės

 

Kodėl verta turėti kredito kortelę?

Kontaktai

 • „Skype“ (visą parą)
 • Savitarnos zonos
 • Banko skyriai ir bankomatai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.