Switch to mobile version. Į viršų

Privatiems klientams

Išnaudokite visas galimybes

Banko sąskaita ir pervedimai

Esama daug galimybių patogiai, saugiai ir sumaniai tvarkyti finansus. Atvykite į pageidaujamą SEB banko skyrių, atsidarykite banko sąskaitą ir galėsite didele dalimi jų pasinaudoti.

 • Banko sąskaita

  Banko sąskaita

  Atsidaryti sąskaitą galite atvykę į pageidaujamą banko skyrių. Antrą ir kitas papildomas sąskaitas galėsite atsidaryti savarankiškai, prisijungę prie interneto banko. Pasirinkite banko skyrių

  Daugiau

 • Europinis pinigų pervedimas

  Europinis pinigų pervedimas

  Lėšas eurais pagal momentinio ar SEPA mokėjimo nurodymą pervesite greitai ir patogiai į bet kurią SEPA erdvei priklausančią valstybę (Lietuvą, visas Europos Sąjungos (ES) šalis ir Europos ekonominės erdvės šalis – Norvegiją, Islandiją ir Lichtenšteiną).

  Daugiau

 • Pinigų pervedimas banko viduje

  Pinigų pervedimas banko viduje

  Pinigus į savo ar kito asmens sąskaitą, esančią SEB banke, galite pervesti prisijungę prie interneto banko, mobiliąja programėle arba atvykę į banko skyrių.

  Daugiau

 • Tarptautinis pinigų pervedimas

  Tarptautinis pinigų pervedimas

  Užpildę tarptautinio mokėjimo nurodymą galite pervesti lėšas užsienio valiuta į sąskaitą kitame banke arba eurus į ne SEPA erdvės valstybę. Mokėjimo nurodymą galite pateikti interneto banke arba atvykę į pasirinktą banko skyrių.

  Daugiau

 • Periodinis pervedimas

  Periodinis pervedimas

  Jei tam pačiam gavėjui periodiškai (tarkime, kartą per mėnesį ar per savaitę) pervedate tam tikrą sumą, pasirinkite šią paslaugą ir apie pinigų pervedimą galėsite negalvoti — reikiamu laiku tai bus atlikta automatiškai.

  Daugiau

 • Įmokos ir mokesčiai

  Įmokos ir mokesčiai

  Sumokėti mokesčius, atsiskaityti už paslaugas ar pervesti įmokas galite paprastai ir patogiai — internetu. Kartą išmėginę šį atsiskaitymo būdą, veikiausiai kitaip mokėti mokesčių nebenorėsite. 

  Daugiau

 • Elektroninė sąskaita (e. sąskaita)

  Elektroninė sąskaita (e. sąskaita)

  Jums nebūtina prisiminti, kada ir kaip pervesti draudimo įmoką, sumokėti už komunalines paslaugas, internetą ar telefoną. Pasirinkite e. sąskaitos paslaugą, ir sąskaitų apmokėjimu bus pasirūpinta.

  Daugiau


Rekomenduojame prieš sudarant bet kokią finansinių paslaugų sutartį atidžiai išnagrinėti paslaugų teikimo sąlygas ir, jei reikia, pasikonsultuoti su banko darbuotojais.

 

Turite rūpesčių dėl šių produktų ar paslaugų?

Kontaktai

 • Rašykite mums
 • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.