Switch to mobile version. Į viršų

Privatiems klientams

Patogi ir saugi būtinybė

Mokėjimo kortelės

Naudodamiesi mokėjimo kortele finansinius reikalus galite sutvarkyti paprasčiau. Debeto kortele saugu ir patogu mokėti už kasdienius pirkinius ir paslaugas. Kredito kortelė praverčia, kai reikia trumpam pasiskolinti pinigų, taip pat įsigyjant brangesnį pirkinį ar keliaujant užsienyje.

 • Debeto kortelės

  Į sąskaitą, susietą su debeto kortele, paprastai gauname pajamas, todėl galime patogiai ir saugiai kortele atsiskaityti Lietuvoje ir užsienyje, prireikus naudodamiesi bankomatais pasiimti grynųjų pinigų ar juos įmokėti į sąskaitą. Be to, galime leisti tik savus pinigus ir tik tiek, kiek jų turime sąskaitoje. Apdairu?

  Daugiau

 • Kredito kortelės

  Jei norite trumpam pasiskolinti pinigų ar ketinate vykti į užsienį, Jums praverstų kredito kortelė. Tokios kortelės sąskaitoje nustatomas kredito limitas – didžiausia suma, kurią prireikus galite pasiskolinti iš banko. Tam tikrų kredito kortelių turėtojai apdraudžiami kelionės užsienyje draudimu. Patogu?

  Daugiau

 • Prevencinė mokėjimo kortelių apsauga

  Laikydamiesi aukščiausių klientų lėšų apsaugos reikalavimų, naudojame efektyvią mokėjimo kortelių apsaugos sistemą, užkertančią kelią daugeliui neteisėtų atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis užsienyje ir internetu. Todėl informuokite banką, jei ketinate atsiskaityti užsienio šalyse, įtrauktose į padidintos rizikos šalių sąrašą.

  Daugiau

 • Kortelių siuntimas paštu

  Kortelių siuntimas paštu

  Naują debeto ar kredito, bei atnaujintą debeto kortelę gaukite paštu. Kortelę atsiųsime Jums į namus, darbovietę ar kitą vietą Lietuvoje arba užsienyje — ten, kur būnate dažniausiai, kur Jums patogiausia.

  Daugiau

 • Kelionės užsienyje draudimas

  Kelionės užsienyje draudimas

  Daugelio mūsų išduodamų kredito kortelių turėtojai ir kartu su jais į užsienį vykstantys šeimos nariai apdraudžiami kelionės užsienyje draudimu. Šio draudimo sąlygos priklauso nuo to, kurią kredito kortelę turite.

  Daugiau

 • Aptarnavimo pirmumo paslauga banko skyriuose

  Aptarnavimo pirmumo paslauga banko skyriuose

  Mūsų paslaugomis galite naudotis internetu ar paskambinę telefonu. Vis dėlto kartais tenka vykti į banką. Tokiais atvejais pravartu pasinaudoti tam tikrų kortelių turėtojų privilegija būti aptarnautiems pirmiau.

  Daugiau

 • Kaip saugiai internetu atsiskaityti mokėjimo kortele?

  Kaip saugiai internetu atsiskaityti mokėjimo kortele?

  Norėdami savo klientams užtikrinti galimybę internetu apsipirkti saugiai, rekomenduojame mokėjimo kortelių atsiskaitymo internetu funkciją aktyvinti tik prireikus. Aktyvinti atsiskaitymo internetu kortele funkciją galima keliais būdais: interneto banke, mobiliojoje programėlėje, skambinant tel. +370 5 268 2800 arba atvykus į SEB banko skyrių.

  Daugiau

 • Automatinio valiutos keitimo tvarka atsiskaitant kortele

  Mokėjimo kortelės turėtojui atliekant operacijas (pvz., atsiskaitant prekybos mokėjimo vietoje ar internetu, imant grynųjų pinigų iš bankomato) su turima  „VISA“ ar „Mastercard“ mokėjimo kortele bet kuria valiuta, lėšos iš mokėjimo kortelės sąskaitos bus nurašytos eurais.

  Daugiau

 

Turite rūpesčių dėl šių produktų ar paslaugų?

Kontaktai

 • Rašykite mums
 • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.