Keisti kalbą:
Image
parent, father, daughter, retail, store, plant, interior, family

Kaupkite savo vaikų svajonėms ir nepriklausomo gyvenimo pradžiai

Paragraphs

Investuoti į vaiko ateitį naudinga

Vairuotojo pažymėjimas, aukštasis išsilavinimas, studijos užsienyje ar nuosavas būstas – kai ateina laikas vaikams atsistoti ant savų kojų, finansinė tėvų parama jiems gali būti labai svarbi atspirtis. Norint ateityje prisidėti prie savo vaikų savarankiško gyvenimo starto, veiksmų vertėtų imtis jau dabar.

Galimybių pasirūpinti vaiko ateitimi yra įvairiausių. Lengvas ir populiarus būdas taupyti — lėšų kaupimas sudarius investicinio gyvybės draudimo „Vaiko ateičiai“ sutartį. 

Paslaugos tiekėjas – „SEB Life and Pension Baltic SE“ Lietuvos filialas.

Daugiau negu 21,6 tūkst. tėvų kaupia lėšas sudarę sutartį „Vaiko ateičiai“.
Kaupti vaikų ateities tikslams tėvai vidutiniškai skiria 55 Eur/mėn. Valstybės mokami vaiko pinigai 2023 metais yra 85,75 Eur/mėn.
Dažniausiai kaupimo sutartis sudaroma 1–3 metų vaikams. Vidutinis kaupimo laikas – 17 metų.
Kaupiant vaikams galima pasinaudoti gyventojų pajamų mokesčio lengvata — kasmet susigrąžinti iki 20 proc. sumokėtų įmokų.

Galimybė susigrąžinti iki 300 Eur per metus

Kodėl verta rinktis draudimą „Vaiko ateičiai“?

Pradėti kaupti galite vos nuo 20 Eur/mėn. Įmokos dydį ir reguliarumą pasirinksite pagal taupymo tikslus ir savo finansines galimybes.
Įmokas, kaip prasmingą dovaną vaiko naudai, gali skirti ir kiti asmenys, pavyzdžiui, seneliai, krikšto tėvai.
Kaupiamos lėšos yra investuojamos, todėl, tikėtina, uždirbsite daugiau ir apsaugosite kaupiamas lėšas nuo nuvertėjimo.
Sukaupta suma pasibaigus sutarčiai atitenka paskirtam naudos gavėjui arba yra paveldima.

Jums nereikia būti specialistu – mes padėsime pasirinkti įmokų investavimo kryptį

Mes padėsime Jums priimti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą. Užsiregistruokite į nemokamą konsultaciją, ir mūsų vadybininkai patars, kaip nustatyti, kokia investavimo rizika Jums priimtina, padės pasirinkti tinkamą investavimo kryptį. Pasirinktą investavimo kryptį prireikus galėsite SEB interneto banke nemokamai keisti visą sutarties galiojimo laikotarpį.

Investavimo krypčių sąrašas
Atsakingas investavimas

 • Investavimo kryptį geriausia rinktis atsižvelgiant į kaupimo laikotarpį ir priimtiną investavimo riziką
 • Iš SEB siūlomų investavimo krypčių sau tinkamą turėtų rasti ir mėgstantys rizikuoti bei siekiantys didesnės investicijų grąžos, ir atsargūs klientai, sutinkantys gauti mažesnę grąžą, bet norintys, kad jų investicijos nenuvertėtų.
 • Įvertinę Jūsų poreikius, parinksime Jums priimtiną investicijų valdymo būdą – aktyviai valdomus ar pasyviai valdomus (indekso) fondus.
 • SEB investavimo kryptys užtikrina ne tik konkurencingą fondų pasiūlymą, bet ir vienus iš mažiausių fondų įkainius.

Jums galėtų būti aktualu

Asmens draudimas

 • Finansinė pagalba traumos ar sunkios ligos atveju
 • Papildomos pajamos nedarbingumo laikotarpiu
 • Finansinė apsauga šeimos maitintojo netekties atveju
 • Galimybė užtikrinti, kad skolos ir kreditai būtų padengti, o ne paveldėti

Užsitikrinkite pakankamas pajamas senatvėje

 • Planuokite savo ateitį ir dėl geresnio rytojaus priimkite sprendimus šiandien.
 • Stebėkite ir valdykite savo investicijas, kad užtikrintumėte kuo didesnes santaupas.
 • Ilgalaikį kaupimą skatina valstybė – pasinaudokite mokesčių lengvata.

Čia pateikiama reklaminio pobūdžio informacija apie „SEB Life and Pension Baltic SE“ Lietuvos filialo teikiamas investicinio gyvybės draudimo paslaugas. Ji negali būti interpretuojama kaip asmeninė rekomendacija ar nurodymas investuoti ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar dalis. Nors turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie laikomi patikimais, SEB bankas ir „SEB Life and Pension Baltic SE“ Lietuvos filialas nėra atsakingi už netikslumus ar nuostolius, kurių gali atsirasti remiantis tokia informacija. Konkretus apmokestinimas priklauso nuo individualių su Jumis susijusių aplinkybių ir ateityje gali būti keičiamas.

Investicijų grąža yra susijusi su rizika, jų vertė gali mažėti arba didėti, o tai, kad anksčiau grąža buvo teigiama, nereiškia, kad tokia ji bus ir ateityje. Tam tikrais atvejais nuostoliai gali viršyti pradinę investiciją. Jei investuojama į finansines priemones užsienio valiuta, valiutos keitimo kurso pokyčiai gali turėti įtakos investicijų grąžai.

Jūs esate atsakingi už priimtus investavimo sprendimus, todėl, prieš juos priimdami, turėtumėte susipažinti su išsamia informacija bei konkrečios investavimo krypties strategija ir patys ar padedami konsultantų įvertinti, kad, esant infliacijai ar valiutų kursų pokyčiams, pasikeitus rinkos palūkanų normai ar įvykus tam tikriems įvykiams, kurie nepriklauso nuo SEB banko ar „SEB Life and Pension Baltic SE“ Lietuvos filialo valios ir veiksmų, gali sumažėti Jūsų investicijų vertė.

Prieš priimant sprendimą investuoti, rekomenduotina susipažinti su investavimo krypčių aprašymu ir fondų, į kuriuos investuojama pagal šią kryptį, prospektais, gauti išsamesnės informacijos apie šių finansinių priemonių ypatumus, naudą ir rizikos veiksnius. Šios informacijos galite teirautis paskambinę telefonu +370 5 268 2800 arba atvykę į pageidaujamą SEB banko skyrių.

Klientai, neatitinkantys siūlomų sudaryti draudimo sutarčių standartinėse taisyklėse nurodytų kriterijų, gali kreiptis dėl draudimo sutarties sudarymo individualiomis sąlygomis.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad čia minimos paslaugos nėra skirtos investuotojams, kurie priklauso kitai jurisdikcijai negu šias paslaugas teikiantys SEB banko padaliniai, o investavimo galimybių sudarymas, leidimas investuoti ir investavimas tam tikroms jurisdikcijoms priklausančiose vietose, tarp jų ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Japonijoje ir Australijoje, gali būti neteisėtas. SEB bankas negali teikti konsultacijų investavimo klausimais, reklamuoti investicijų, siūlyti ar raginti investuoti ten, kur tai gali būti neteisėta. Jei gyvenate ar šiame tinklalapyje pateikiamą informaciją skaitote būdami vietoje, kuri nepriklauso tai pačiai jurisdikcijai kaip šią informaciją teikiantis SEB banko padalinys, Jūs esate atsakingi už įstatymų ir kitų teisės aktų, kurie gali būti Jums taikomi, laikymąsi. Prireikus daugiau informacijos, prašom kreiptis į savo vadybininką arba atvykti į bet kurį SEB banko skyrių.

Ginčai, susiję su draudimo sutartimi, sprendžiami derybų būdu, o nesusitarus – teisės aktų nustatyta tvarka nagrinėjami neteismine tvarka Lietuvos banke (Gedimino pr. 6, Vilnius, daugiau informacijos www.lb.lt) arba Lietuvos Respublikos teismuose.