Switch to mobile version. Į viršų

Privatiems klientams

Ilgalaikis papildomas savanoriškas pensijos kaupimas

III pensijų pakopa

Didesnės pensijos už įprastai šiuo metu gaunamą galite tikėtis, jei naudojatės daugiapakopės pensijų sistemos suteikiama galimybe kaupti pensiją II pakopos pensijų fonde. Vis dėlto, norėdami gauti didesnę pensiją (apie 70 proc. savo atlyginimo), turėtumėte papildomai kaupti lėšas III pakopos fonde arba pagal gyvybės draudimo sutartį. Taip kaupdami pensiją, galite naudotis gyventojų pajamų mokesčio lengvata.

Siūlome dvi papildomo savanoriško pensijos kaupimo galimybes


1. Papildomas savanoriškas kaupimas pagal „SEB Life and Pension Baltic SE“ Lietuvos filialo investicinio gyvybės draudimo sutartį „Aprūpinta senatvė“

Visi gyventojai gali savanoriškai kaupti papildomą pensiją sudarę investicinio gyvybės draudimo sutartį. Šis lėšų kaupimo būdas patrauklus dėl lanksčių sutarties sąlygų – kiek pinigų ir kokiu periodiškumu skirti šiam tikslui, atsižvelgdami į savo poreikius ir aplinkybes, sprendžiate Jūs.


2. UAB „SEB investicijų valdymas“ valdomi III pakopos pensijų fondai „SEB pensija plius“

Savanoriškai kaupti papildomą pensiją šiuose fonduose gali visi. Sudarykite sutartį, ir Jums atidarysime pensijų sąskaitą, į kurią Jūsų pervedamos įmokos bus investuojamos pagal pasirinkto pensijų fondo strategiją. Patogu tai, kad galėsite įmokas didinti, mažinti, mokėti ir periodiškai, ir neperiodiškai, pasikeitus aplinkybėms – nebemokėti.

Esant sėkmingoms investicijoms, gausite pelno, tik atkreipkite dėmesį, kad investicijų grąža yra susijusi su rizika, jų vertė gali ir mažėti, ir didėti. Daugiau apie riziką.

 • Pensijų fondas „SEB pensija 1 plius“

  Pensijų fondas „SEB pensija 1 plius“

  Investuojama taip, kad nuosekliai didėtų fondo turto vertė ir išliktų maža rizika: daugiausia lėšų (85–100 proc.) – į skolos vertybinius popierius, tik iki 8 proc. turto – į akcijas ir kitas turto klases. Šį fondą paprastai renkasi vyresni žmonės, pensiją ketinantys kaupti trumpiau nei 7 metus.

  Daugiau

 • Pensijų fondas „SEB pensija 2 plius“

  Pensijų fondas „SEB pensija 2 plius“

  Investuojama taip, kad per ilgą laikotarpį investicijų vertė didėtų esant didesnei už vidutinę rizikai. 60—100 proc. investuojama į akcijų rinkas, iki 40 proc. — į obligacijas, iki 20 proc. — į kitas turto klases. Šį fondą paprastai renkasi vidutinio amžiaus ir jaunesni žmonės, pensiją ketinantys kaupti ilgiau kaip 7 metus.

  Daugiau


Tai yra reklaminio pobūdžio informacija, kuri negali būti interpretuojama kaip asmeninė rekomendacija, nurodymas ar kvietimas kaupti lėšas čia minimuose pensijų fonduose ar pagal investicinio gyvybės draudimo sutartį ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar dalis. Nors turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie laikomi patikimais, SEB bankas, „SEB Life and Pension Baltic SE“ Lietuvos filialas ir UAB „SEB investicijų valdymas“ nėra atsakingi už netikslumus ar nuostolius, kurių gali atsirasti, kai investicijos grindžiamos tokia informacija.

Investicijų grąža yra susijusi su rizika. Jų vertė gali mažėti arba didėti, o tai, kad anksčiau grąža buvo teigiama, nereiškia, kad tokia ji bus ir ateityje. Tam tikrais atvejais nuostoliai gali viršyti pradinę investiciją. Jūs esate atsakingi už priimtus investavimo sprendimus, todėl, prieš priimdami sprendimą investuoti, turite patys ar padedami mūsų konsultantų įvertinti, ar Jums ši rizika yra priimtina. Pasikonsultuoti dėl rizikos galite atvykę į pageidaujamą SEB banko skyrių ar paskambinę telefonu +370 5 268 2800.

Kontaktai

 • „Skype“
 • Rašykite mums
 • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.