Switch to mobile version. Į viršų

Privatiems klientams

Ilgalaikis papildomas savanoriškas pensijos kaupimas

III pensijų pakopa

Didesnės pensijos už įprastai šiuo metu gaunamą galite tikėtis, jei naudojatės daugiapakopės pensijų sistemos suteikiama galimybe kaupti pensiją II pakopos pensijų fonde. Vis dėlto, norėdami gauti didesnę pensiją (apie 70 proc. savo atlyginimo), turėtumėte papildomai kaupti lėšas III pakopos fonde arba pagal investicinio gyvybės draudimo sutartį. Taip kaupdami pensiją, galite naudotis gyventojų pajamų mokesčio lengvata.

Siūlome dvi papildomo savanoriško pensijos kaupimo galimybes:


Investicinis gyvybės draudimas „Aprūpinta senatvė“

Tai galimybė pasirūpinti reikiamo dydžio pensija kaupiant lėšas senatvei pagal investicinio gyvybės draudimo sutartį.  Šis lėšų kaupimo būdas patrauklus dėl lanksčių sutarties sąlygų – kiek pinigų ir kokiu periodiškumu skirti šiam tikslui, atsižvelgdami į savo poreikius ir aplinkybes, sprendžiate Jūs.  Paslaugą teikia „SEB Life and Pension Baltic SE“ Lietuvos filialas.

Daugiau


III pakopos pensijų fondai „SEB pensija“

Savanoriškai kaupti papildomą pensiją šiuose fonduose gali visi. Sudarykite sutartį, ir Jums atidarysime pensijų sąskaitą, į kurią Jūsų pervedamos įmokos bus investuojamos pagal pasirinkto pensijų fondo strategiją. Patogu tai, kad galėsite įmokas didinti, mažinti, mokėti ir periodiškai, ir neperiodiškai, pasikeitus aplinkybėms – nebemokėti. Paslaugą teikia UAB „SEB investicijų valdymas“.

Daugiau


Tai yra reklaminio pobūdžio informacija, kuri negali būti interpretuojama kaip asmeninė rekomendacija, nurodymas ar kvietimas kaupti lėšas čia minimuose pensijų fonduose ar pagal investicinio gyvybės draudimo sutartį ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar dalis. Nors turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie laikomi patikimais, SEB bankas, „SEB Life and Pension Baltic SE“ Lietuvos filialas ir UAB „SEB investicijų valdymas“ nėra atsakingi už netikslumus ar nuostolius, kurių gali atsirasti, kai investicijos grindžiamos tokia informacija.

Investicijų grąža yra susijusi su rizika. Jų vertė gali mažėti arba didėti, o tai, kad anksčiau grąža buvo teigiama, nereiškia, kad tokia ji bus ir ateityje. Tam tikrais atvejais nuostoliai gali viršyti pradinę investiciją. Jūs esate atsakingi už priimtus investavimo sprendimus, todėl, prieš priimdami sprendimą investuoti, turite patys ar padedami mūsų konsultantų įvertinti, ar Jums ši rizika yra priimtina. Pasikonsultuoti dėl rizikos galite atvykę į pageidaujamą SEB banko skyrių ar paskambinę telefonu +370 5 268 2800.

Kontaktai

  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.