Switch to mobile version. Į viršų

Privatiems klientams

Kaupkite bent po 30 Eur/mėn.

 

Kaupkite vaiko studijoms ar savarankiškai gyvenimo pradžiai sudarę investicinio gyvybės draudimo „Vaiko ateičiai“ sutartį, o mes Jūsų vaikui metams padovanosime draudimą nuo traumų ir nelaimingų atsitikimų.


Pasiūlymas galioja iki 2018 m. rugpjūčio 31 d.

 

Dovana Jūsų vaikui –
draudimas visiems metams

Įvykus nelaimei Jūsų vaikas būtų apsaugotas finansiškai. Jūsų vaiką apdrausime 5 000 Eur draudimo suma nuo nelaimingų atsitikimų ir 5 000 Eur draudimo suma nuo traumų.

 

Pasiūlymas galioja ir jau sudariusiems sutartį

Jei jau dabar rūpinatės savo vaiko ateitimi kaupdami lėšas vaikui pagal SEB investicinio gyvybės draudimo sutartį ir periodinę mėnesio įmoką padidinsite ne mažiau kaip 15 Eur/mėn., Jūsų vaikui taip pat dovanosime draudimą.

 • Pasirūpinkite
  savo vaiko ateitimi

   

  Kaupkite bent po 30 Eur/mėn. vaiko studijoms ar savarankiškai gyvenimo pradžiai sudarę investicinio gyvybės draudimo „Vaiko ateičiai“ sutartį, o mes Jūsų vaikui metams padovanosime draudimą nuo traumų ir nelaimingų atsitikimų.


  Pasiūlymas galioja iki 2018 m. rugpjūčio 31 d.
 •  

  Dovana Jūsų vaikui –
  draudimas visiems metams

  Įvykus nelaimei Jūsų vaikas būtų apsaugotas finansiškai. Jūsų vaiką apdrausime 5 000 Eur draudimo suma nuo nelaimingų atsitikimų ir 5 000 Eur draudimo suma nuo traumų.

 •  

  Pasiūlymas galioja ir jau sudariusiems sutartį

  Jei jau dabar rūpinatės savo vaiko ateitimi kaupdami lėšas vaikui pagal SEB investicinio gyvybės draudimo sutartį ir periodinę mėnesio įmoką padidinsite ne mažiau kaip 15 Eur/mėn., Jūsų vaikui taip pat dovanosime draudimą.

 

Investuoti į vaiko ateitį naudinga

 
 • Sukauptas lėšas galėsite skirti vaiko studijoms ir savarankiškam gyvenimui
 • Užtikrinsite finansiškai saugesnę vaiko ateitį
 • Lanksčios ir įmokų mokėjimo, ir sukauptos sumos atsiėmimo sąlygos 
 • Naudodamiesi gyventojų pajamų mokesčio lengvata, galėsite susigrąžinti iki 15 proc. per metus sumokėtų įmokų. Daugiau informacijos
 

Kaip pasinaudoti šiuo pasiūlymu?

 

Turite klausimų?

Nurodykite savo kontaktus, ir mes su Jumis susisieksime.
Informacijos taip pat galite teirautis skambindami visą parą veikiančiu telefonu +370 5 268 2800 arba atvykę į bet kurį SEB banko skyrių.

Pageidaujate sudaryti sutartį?

Atvykite į pageidaujamą SEB banko skyrių.

Norėtumėte padidinti mėnesio įmoką pagal dabartinę sutartį?

Jei naudojatės interneto banku, tą galite padaryti ir neišėję iš namų.
Nurodykite savo kontaktus, mes su Jumis susisieksime bei paaiškinsime, kaip tą padaryti, arba atvykite į bet kurį SEB banko skyrių.

 

Svarbi informacija

 • Pasiūlymas galioja nuo 2018 m. kovo 1 d. iki 2018 m. rugpjūčio 31 d. šias sąlygas atitinkantiems klientams:
  - jei  nauja investicinio gyvybės draudimo „Vaiko ateičiai“ sutartis pagal taisykles Nr. 017 sudaroma nuo 2018 m. kovo 1 d. iki 2018 m. rugpjūčio 31 d., pasirenkama ne mažesnė kaip 30 Eur mėnesio įmoka ir ši sutartis nurodytu laikotarpiu įsigalioja;
  - jei pagal jau galiojančios draudimo sutarties, kurioje nustatyta, kad bent vienas iš draudžiamųjų yra vaikas nuo 1 iki 18 metų, taisykles Nr. 017, Nr. 012 ar Nr. 003 nuo 2018 m. kovo 1 d. iki 2018 m. rugpjūčio 31 d. ne  mažiau kaip 15 Eur padidinama periodinė mėnesio įmoka, ir nurodytu laikotarpiu sumokama pirma padidinta periodinė įmoka.
 • Taikomi draudimo apsaugos laikotarpiai:
  - jei pasiūlymu pasinaudojama nuo 2018 m. kovo 1 d. iki 2018 m. kovo 31 d., draudimo apsauga teikiama nuo 2018 m. gegužės 1 d. iki 2019 m. balandžio 30 d.;
  - jei pasiūlymu pasinaudojama nuo 2018 m. balandžio 1 d. iki 2018 m. balandžio 30 d., draudimo apsauga teikiama nuo 2018 m. birželio 1 d. iki 2019 m. gegužės 31 d.;
  - jei pasiūlymu pasinaudojama nuo 2018 m. gegužės 1 d. iki 2018 m. gegužės 31 d., draudimo apsauga teikiama nuo 2018 m. liepos 1 d. iki 2019 m. birželio 30 d.;
  - jei pasiūlymu pasinaudojama nuo 2018 m. birželio 1 d. iki 2018 m. birželio 30 d., draudimo apsauga teikiama nuo 2018 m. rugpjūčio 1 d. iki 2019 m. liepos 31 d.;
  - jei pasiūlymu pasinaudojama nuo 2018 m. liepos 1 d. iki 2018 m. liepos 31 d., draudimo apsauga teikiama nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. iki 2019 m. rugpjūčio 31 d.;
  - jei pasiūlymu pasinaudojama nuo 2018 m. rugpjūčio 1 d. iki 2018 m. rugpjūčio 31 d., draudimo apsauga teikiama nuo 2018 m. spalio 1 d. iki 2019 m. rugsėjo 30 d.
 • Taikomos draudimo apsaugos  sumos – 5 000 Eur draudimo suma nuo smulkių traumų ir 5 000 Eur draudimo suma nuo nelaimingų atsitikimų.
 • Draudžiamasis  – 1–18 metų vaikas.
 • Draudžiamasis įvykis – įvykęs įvykis, kuris pagal draudiko Grupinio gyvybės draudimo taisykles Nr. 005 (PDF) ir Papildomo draudimo nuo nelaimingų atsitikimų ir traumų taisykles Nr.P01 (PDF)(draudimo išmokų, mokamų atsitikus nelaimingam atsitikimui, apskaičiavimo lentelės V ir M) laikomas draudžiamuoju įvykiu.
 • Tam pačiam draudžiamajam – vaikui – draudimas dovanojamas vieną kartą.
 • Prieš sudarydami investicinio gyvybės draudimo „Vaiko ateičiai“ sutartį, susipažinkite su pagrindiniais informacijos dokumentais ir Gyvybės draudimo taisyklėmis Nr. 017 (PDF).
 • Prieš sudarydami grupinio gyvybės draudimo sutartį, susipažinkite su Grupinio gyvybės draudimo taisyklėmis Nr. 005 (PDF) ir Papildomo draudimo nuo nelaimingų atsitikimų ir traumų taisyklėmis Nr.P01 (PDF).

Čia pateikta reklaminio pobūdžio informacija apie AB „SEB gyvybės draudimas“ teikiamas draudimo, susijusio su investavimu, paslaugas. Ši informacija negali būti interpretuojama kaip rekomendacija, nurodymas ar kvietimas pirkti ar parduoti konkrečias finansines priemones ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar dalis. Nors turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie laikomi patikimais, AB „SEB gyvybės draudimas“ nėra atsakinga už netikslumus ar nuostolius, kurių gali atsirasti remiantis tokia informacija. Informacija, susijusi su apmokestinimu, ateityje gali būti keičiama ir netikti Jūsų konkrečiu atveju. Pagal Jūsų draudimo sutartį taikomi kainyne nustatyti draudimo sutarties mokesčiai. Investicijų grąža yra susijusi su rizika, jų vertė gali mažėti arba didėti, o tai, kad anksčiau grąža buvo teigiama, nereiškia, kad tokia ji bus ir ateityje. Kai kuriais atvejais nuostoliai gali viršyti visą investicijos sumą. Jei investuojama į finansines priemones užsienio valiuta, valiutos keitimo kurso pokyčiai gali turėti įtakos investicijų grąžai. Jūs esate atsakingi už priimtus investavimo sprendimus, todėl, prieš juos priimdami, turėtumėte susipažinti su išsamia informacija bei konkrečios investavimo krypties strategija ir patys ar padedami konsultantų įvertinti, kad, esant infliacijai ar valiutų kursų pokyčiams, pasikeitus rinkos palūkanų normai ar įvykus tam tikriems įvykiams, kurie nepriklauso nuo SEB banko ar AB „SEB gyvybės draudimas“ valios ir veiksmų, gali sumažėti Jūsų investicijų vertė. Prieš priimant sprendimą investuoti, rekomenduotina susipažinti su investavimo krypčių aprašymu ir fondų, į kuriuos investuojama pagal šią kryptį, prospektais, gauti išsamesnės informacijos apie šių finansinių priemonių ypatumus, naudą ir rizikos veiksnius. Šios informacijos galite teirautis paskambinę telefonu +370 5 268 2800, atvykę į pageidaujamą SEB banko skyrių arba galite rasti www.seb.lt.
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.